Najlepsze miejsce na domowy obiad na mapie Warszawy, więc każdy powrót do Beci to pełny brzuch i czysta przyjemność. Przepyszne jedzenie. Przesympatyczna obsługa. Czuć serce włożone w tę pracę. Niezmiennie, również po wielu latach, polecam serdecznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Kalinowski ★★★★★
-
Matylda Wladzinska ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie, przeurocza Pani za ladą. Bar z duszą. Ceny super. Polecam!
-
Krzysztof Chojnacki ★★★★★
Bardzo smaczne i świeże obiady domowe w niskiej cenie. Bardzo duże porcje, jeden obiad wystarczy spokojnie dla dwóch osób. Bardzo szybka dostawa niestrudzonego Pana. Obiad zamawiany z dostawą jest gorący jakby dopiero kotlet został zdjęty z patelni. Polecam!
-
KAFEZ ANIOŁ ★★★★★
Przewspaniałe miejsce, zapach jak u babci, już widząc to miejsce z daleka w starym pawilonie handlowym i nazwę wiedziałem, że będzie wspaniale, po wypowiedzeniu "Dzień dobry" z kuchni wyłoniła się przemiła Pani w fartuszku, mega domowy klimat a jedzenie jeszcze lepsze, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zamówiłem zestaw "Schabowy imperiale", za 23 złote dostałem dużego schabowego w przepysznej panierce pod którą była jeszcze warstwa boczku oddzielająca panierkę od mięsa, górę surówek oraz ziemniaczki. Za taką cenę w stosunku do jakosci czułem się jakbym okradał tę przemiłą, poczciwą Panią. Jakbym mógł dałbym 10/5.
-
Eritque Arcus ★★★★★
Zamawiane przez pyszne.pl, dostawa bardzo szybka dziękuję :) Schabowy bardzo smaczny, jedzenie ziemniaczki mogłyby być lepiej odcedzone z wody. Pierożki też były super. Tylko szarlotki nie jestem fanką, nie mój smak. Bardzo przystępne ceny.
-
Janek Jaworski ★★★★★
Najlepsze obiady domowe na Grochowie. Pyszne, jedzenie, sympatyczna atmosfera, bardzo miła pani Becia. Najlepszy gdy jest ciepło i można zjeść przy stolikach na dworze. Polecam!
-
Sanekx “Sanekx Arcs” Arcs ★★★★★
zupa i nalesnik za 11 zł, super i bardzo smacznie
-
Damian Błażejczyk ★★★★★
Jedzenie ma bardzo dobry domowy klimat, jest bardzo pysze. Obsługa jest przemiła aż chce się tu wracać
-
Karola Karola ★★☆☆☆
Jestem przeciwniczka wyrzucania jedzenia ale grillowany kurczak był tak potworny i tak twardy że ledwo się go kroiło.. ziemniaki oraz surówka też kiepskie . Naleśniki niestety również bez rewelacji ... Jedynie pierogi w miarę ok ale niedoprawione oraz zupa
-
Milka ★★☆☆☆
Uważajcie! Mój kotlet dostał chyba drugie życie. Gdy zamawiasz grillowany filet z kurczaka ze szpinakiem a gratis dostajesz bigos i nadgryziony filet sprytnie przykryty szpinakiem… kreatywność…gwiazdka za opiekane ziemniaczki i świeża surówkę… po za tym żal … nie zamówię więcej z tego baru nic… Ciekawe co by na to sanepid powiedział…
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar u Beci?
Bar u Beci znajduje się przy Grenadierów 34, 04-073 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar u Beci?
Można skontaktować się z Bar u Beci pod numerem +48 227 804 438
Jak można dotrzeć do Bar u Beci?
Do Bar u Beci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku