Przegląd katalogu
- 1,478 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1478 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,478 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,082,360 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Warszawa, Radom, Siedlce, Płock, Pruszków i innych.
“Proste danie, ładnie podane, smaczne. Odpowiednie proporcje składników. Przystępne ceny. Polecam to miejsce”
“Klimatyczne miejsce, właściciele przemili i pomocni. Świder jest piękny, naturalny i ciekawy- my lubimy jak coś się dzieje na trasie spływu więc tutaj konar, tutaj kamień, zarośla i dzikie plaże- rzut beretem takie cuda od stolicy. Dla nas bajka.”
“Bardzo fajne, klimatyczne miejsce z muzyką na żywo. Kameralnie i rodzinnie. Otoczenie wewnątrz robi ogromne wrażenie. Przemiła obsługa. Polecam”
“Przyjemny bar, ukryty pomiędzy blokami, zdecydowanie ukierunkowany na lokalnych klientów. Duży ruch, potrawy bardzo smaczne, składniki świeże. Wystrój typowo barowy. Ściany udekorowane fotografiami historycznego Wyszkowa. Przystępne ceny - za pełnowartościowy obiad dla czteroosobowej rodziny z napojami wyszło niecałe 120 zł.”
“Mnie sie bardzo podoba to miejsce domoqe jedzenie mila atmosfera wszystko co w karcie dostepne niemal od reki dania jak u mamy albo i babci malo juz jest takich ciepłych miejsc z domowa atmosfera gdzie mozna dobrze zjeąć zdecydowanie polecam to miejsce”
“Jeśli ktoś chce smacznie zjeść to polecam pyszne obiady i duże porcje,wszystkie zestawy są bardzo dobre.!!!!!”
“Impreza okolicznościowa na 5+. Smaczne jedzenie i klimatyczny kominek!”
“Jest to najpyszniejsze jedzenie indyjskie jakie jadłam. Kilkakrotne próby warszawskich restauracji - porażka. Curry king ZAWSZE przepyszny, idealne słodkie łagodne sosy z serem paneer(ostrych nie jem bo nie lubię, ale rodzinie smakują), aromatyczne ryże w różnych wydaniach, polecam bazyliowy, cytrynowy! NAJLEPSZE chlebki naan, których nigdy nie jest za dużo, wręcz za mało i można by domawiać bez końca. Mój ulubiony to czosnkowy. Jedyne co to wnętrze poremontowe trochę straciło klimat, jest topornie i trochę jak na stołówce, brakuje komfortu. Może przydałyby się jakieś klimatyczne lampy? POLECAM zawsze i wszędzie ❤️”
“Wrocław, festiwal Pasibrzucha. Oceniam food truck. Ekipa sympatyczna, krótki czas oczekiwania mimo sporego natłoku a burrito obłędne. Dla osób lubiących ostrzejsze klimaty można dodatkowo stuningowac wersję. Pyszne, dzięki i mam nadzieję że będziecie się częściej pojawiać na eventach we Wrocławiu. Piona!”
“Polecam wszystkim , cepeliny pierwsza klasa nigdy nigdzie takich pysznych nie jadłem , będę polecać każdemu kto będzie chciał dobrze zjeść w miłym klimacie i z miła obsługa”
“Świetne miejsce miła obsługa pyszne jedzenie . Na wstępie dzbanek zimnej lemoniady gratis . Jedyny mankament że jedzenie na jednorazowych talerzach”
“Przyjemne miejsce, stoliki zawsze czyste, zupa PHO jedna z najlepszych jakie jadłem. Często zatrzymuję się w tym miejscu na zupkę. Ceny przystępne, darmowe sosy, pasta i czosnek w occie .”
“Zdecydowanie polecamy ! Spontaniczny wypad do nowej dla nas miejscówy i od razu bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa przemiła, w lokalu czysciutko i przytulnie, piwo bardzo dobre. Frytki za 10 zł naprawdę spora porcja i w dodatku przepyszne, super podane. Polecamy! Będziemy wracać ;)”
“Bardzo dobre jedzenie-tym razem jedliśmy kiełbasę z grilla - polecam. Właściciel był tak miły, że napompował nam rower bo już była taka potrzeba. Polecam:)”
“Bardzo czyste miejsce, z klimatem, przystępne ceny :)”
“Bardzo fajne i przytulne miejsce, jedzenie które jedliśmy było smaczne (pizza, sałatka)”
“Pyszne, niedrogie jedzenie, miła obsługa”
“A ja chciałam napisać, że jak byłam mała to naszą tradycją z rodzicami był obiad „u Stacha” wracając z Warszawy. Dobrze to wspominam. I super, że miejsce dalej istnieje! Pozdrawiam serdecznie”
“Muszę przyznać,że takiej obsługi może pozazdrościć niejedna dobra restauracja. Panie obsługujące pamiętają kto co zamówił mimo bardzo dużego ruchu. Na jedzenie nie czeka się długo, jest smaczne i świeże, podane do stolika. W barze jest czysto ( nawet w WC) i mimo wystroju iście z mlecznego warto tam iść. Za 5 drugich dań zapłaciliśmy 100zł i każdy był zadowolony i najedzony.”
“Na razie jadłem raz natomiast wszystko było bardzo smaczne i w przystępnwj cenie chyba 32 zł za zupę, drugie danie i kompot. Polecam”
“Bardzo dobre, domowe jedzenie. Kartacze i karkówka w sosie grzybowym były przepyszne!”
“Polecam. Fajne miejsce, jest klimat, czysto, duzo stolikow. Sa też lody włoskie z automatu. Placek po cygańsku smaczny, dodatkowo domowilam mizerię, porcje duże. Porcja spokojnie dla dwoch osób. Zupa pomidorowa z duza ilością makaronu-nitki Domowa, polska kuchnia.”
“Bardzo dobra zupa Tom Kha Khai z kurczakiem. Rozgrzała mnie w ten zimny listopadowy dzień. Dobre, chrupiące sajgonki wegetariańska i świeża surówka. Jestem tu pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Polecam!”
“Super miejsce! Mieliśmy integrację z pracy w barze koza i było naprawdę super. Pomimo że czas się tam zatrzymał, to miejsce ma swój klimat i przepyszne jedzenie! Wszyscy bardzo się starają i za to mają ode mnie wszystkie gwiazdki!”
“Wybraliśmy się na sobotni obiad do Pułtuska. Tym razem odwiedziliśmy Kamienicę Pub. Miłe, spokojne miejsce z dużym, zielonym ogródkiem. Ze względu na pogodę jedliśmy w środku. Obiad był bardzo smaczny, porcje ogromne, każde danie na 10pkt. Ceny w porównaniu z ilością dobre. Obsługa miła i uśmiechnięta. Gorąco polecam.”
“Ma swój unikatowy klimat, miejscowej starszej śmietanki osiedlowej;)”
“Bardzo sympatycznie, klimat 5 ⭐️, jedzenie i obsługa 5⭐️. Czas oczekiwania na dwa podpłomyki: 11 minut. Bardzo Polecam.”
“Byłem wczoraj mecz obejrzeć Legia - Lechia w moje urodziny i się napić, myślałem, że nie będzie żadnego stolika a okazało się, że będzie bez problemu. Miło spędzony czas, kelnerki sympatyczne. Nie raz tutaj jeszcze przyjdę, mega miejsce żeby kulturalnie się napić.”
“Niesamowite miejsce nigdy nie byłem na lepszej imprezie”
“Smaczne estetycznie podane, dostałem to po co przyszedłem tj. smaczny posiłek za ok cene”