Przegląd katalogu
- 1,478 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1478 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,478 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,082,360 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Warszawa, Radom, Siedlce, Płock, Pruszków i innych.
“Bardzo fajne i kultowe miejsce z wieloma rekwizytami z naszego dawnego PRL-u miły i pomocny właściciel można to zjesc i napis się piwa z tzw nalewaka wystrój z dawnej epoki mnóstwo gadżetów z nim związanych nawet wiszący przód samochodu Syrena oraz wiele innych super motywów. Generalnie bardzo polecam.”
“Wielki klimat małe miejsce. Polecam. Pomimo odległości od centrum polecam się tu wybrać. Warto”
“Typowe polskie śniadanie, ale smaczne i jak na lokalizację dość niedrogie. Polecam.”
“Jedzenie bardzo dobre, owszem podrożało, ale broni się jakością. Bardzo dobre wino z beczki, po którym nie boli głowa. Znajomi piwosze twierdzą, że piwo też jest przednie. Warto liczyć się z dużym lub Bardzo dużym ruchem w ładną pogodę, ale dla mnie to element klimatu tego miejsca”
“Bardzo fajne miejsce. Serdecznie polecam każdemu kto lubi piwo oraz dobra atmosferę. Bardzo miła obsługa oraz świetne trunki. Bardzo dobra lokalizacja oraz ciekawe menu. Świetne miejsce na spotkanie z znajomymi i nawet rodzina”
“Rzadko tu jadam, częściej pijam. I polecam. Klimat panujący w środku maruder określi jako ponury, ciemny, ciasny i nieco zatęchły lub krócej - speluna. Ja powiem po prostu że jest to lokal przytulny i klimatyczny. Jeśli nie jesteś stąd, przyjeżdżasz do Warszawy i chcesz poczuć klimat stołecznego baru to zamiast do jakiś „pijalni” czy innych pawilonów wpadnij tutaj na piwo lub nalewkę z baru.”
“Fajna miejscówka, trochę niszowa, niewiele osób o nim wie i niech tak pozostanie ;) Często odbywają się tu imprezy tematyczne i grana jest Muzyka na żywo, DJ. Ogródek , parasolki, chill.”
“Świetne miejsce! Drinkami można się zachwycić, a obsługa — szczególnie przemiła Pani Julia — sprawia, że chce się tu wracać.”
“Fajne miejsce na obejrzenie meczy,napicia się piwka kraftowego oraz zapalenie shiszy czy jakoś tak”
“Pan Wojtek był bardzo miły. Skomenenrow moje przyrodzienoe w kiblu”
“Dobra, kultowa miejscówka :) Super tapasy, niezły alkohol i ten niepowtarzalny, gwarny klimat :) W temacie obsługi powinienem tylko zdjąć pół oczka za brak informacji o tym, że otwarcie rachunku to dodatkowy koszt 38 PLN. Nie róbcie tego w Krakenie, do baru i tak trzeba podejść po alko i jedzenie a 38 PLN to jedna przystawka extra.”
“Niezmiennie najbardziej klimatyczne miejsce w Warszawie, na szczęście nie zmienione od lat. Wspaniały właściciel, domowa atmosfera jak za starych dobrych czasów.”
“super pizze i piwa! bardzo duzo rodzajow nietypowych piw. obecnie moja ulubiona pizza to kurkowa. obsluga bardzo mila. atmosfera luzna. swietnie mozna tu spedzic czas.”
“Jedzenie świeże, gorące, na miejscu przygotowywane, pyszne schabowe z jajkiem, dobre produkty na których nie widać jakichkolwiek oszczędności, niskiej jakości itp. Jak ktoś szuka dobrego, pewnego jedzenia to polecam. Obsługa szczera, dobrze doradzi. Wrócę jak będę w okolicy.”
“Trzeba przyznać, że wnętrze restauracji niesamowicie dopracowane. Wiele kondygnacji z symbolicznymi elementami, możliwość oprowadzenia po lokalu i mili pracownicy. Co do jedzenia, bardzo smaczne i w nie wygórowanej cenie. Pyszne burgery z mięsem i bez, podawane z świeżymi frytkami. Polecam to miejsce nawet dla osób takich jak ja, które nie lubią piłki nożnej.”
“Bardzo lubię ten nadwiślański bar, który odwiedzam, mniej lub bardziej regularnie, już od niemal od dwudziestu lat. Przez ten czas wiele się zmieniło, od wystroju, obsługi, rozszerzenia menu, placu zabaw czy wielkości strefy, w której znajdują się stoły z ławami. Pozostał jednak bardzo przyjemny, rodzinny klimat i tak samo dobra kiełbasa z grilla. W Jupiterze możemy napić się prawdziwego Pilsnera Urquella, podanego na kilka różnych, tradycyjnych sposobów. Możemy również napić się wina czy koktajlu, zamawiając je zarówno na kieliszki, jak i poprzez zakup całej karafki. Oczywiście w ofercie baru jest także świetna lemoniada i wiele innych napojów czy dań grillowanych. Świetne miejsce, choć w weekendowe, słoneczne popołudnia jest dość tłoczno i czas oczekiwania na zamówienie potrafi się nieco wydłużyć. W tygodniu to jednak prawdziwa bomba i idealne miejsce na relaks oraz wypoczynek po dniu pracy. Dziękuję za zawsze miłe przyjęcie i pozdrawiam całą ekipę baru.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Podane z pomysłem. Za danie dnia zapłaciłem 36 zł - barszcz ukraiński i mięso z kurczaka z sosem i ziemniakami. Jedyne do czego mogę się przyczepić (jako reprezentant wagi ciężkiej) to że zjadłbym dwa razy więcej :) pozdrawiam”
“Porcje są przeogromne! Zamówiłam devolaya. Był pyszny. Wylewało się z niego bardzo dużo masła, a właśnie taki powinien być devolay. Jedynie brakowało mi w środku pietruszki i koperku :( Szpinak był przepyszny. Bardzo dobre ceny, miła obsługa. Mieszkam na Osiedlu Przyjaźń od dziecka i jako dziecko jadałam tam, bo było wszystko tanie i pyszne. Na dziś dzień stwierdzam, że nic się nie zmieniło - jedzenie jest nadal dobre i na pewno będę nadal tam zamawiać. Polecam!”
“Była pora lunchowa chcieliśmy coś zjeść ze znajomymi więc udaliśmy się właśnie do Restauracji Si. Podawane dania bardzo nam smakowały w ofercie lunchowej była zupa grzybowa, polędwiczki wieprzowe i tarta czekoladowa jedliśmy również steka który był niesamowicie podany oraz wybitnie dobry. Na szczególną uwagę zasługuje rownież włoska godzina ;).”
“Świetne miejsce na piwko i rozmowy albo gry. Pani która poleciła żeby zmieszać piwo kozel ciemne z jasnym dobrze wiedziała co robi ; ). Panie na barze w ogóle bardzo pomocne i miłe, użyczyły nam kart do gry. Z całego serca polecam”
“Super klimat! Przypomniały mi się stare czasy PRL!! Ekstra frytki z mięsem i zestaw przekąsek w niedużej cenie. A obsługa? Przemiła, ale konkretna para młodych właścicieli. Fajnie, że ktoś młody jeszcze chce prowadzić takie miejsca! Na pewno wrócimy!”
“Legijny pub w którym zawsze super ogląda się mecze dobre piwko,zestaw kibica super pozycja dla głodomorów ,miła obsługa. Polecam!!!”
“O pubie słyszałem już kiedyś, ze względu na wspólne występy właściciela (lub jednego z nich) z Tomaszem Kopyrą, na jego kanale na YouTube. W końcu trafiłem do "stolycy", był upalny dzień, więc postanowiłem napić się piwa i zrobić to właśnie w tym miejscu. Wszedłem na jego stronę internetową i jeszcze przed samymi odwiedzinami, zostałem pozytywnie zaskoczony chyba dość oryginalnym rozwiązaniem technicznym w postaci kamery nadającej niemalże na żywo tego, co aktualnie znajduje się w menu piwnym. Po dotarciu na miejsce zamówiłem jedno z piw, o którym raczej nie ma co za bardzo się rozwodzić i to nie dlatego, że nie było dobre (wprost przeciwnie), a z powodu sporej rotacji w karcie i w momencie pisania tej opinii to już "dawno i nieprawda". Myślę, że przy okazji jeszcze wpadnę, może spróbować też czegoś do jedzenia.”
“Byłem tam niedawno, z okazji mojej przeprowadzki na Bielany. Klimatyczne miejsce, można miło spędzić czas z lokalsami i poczuć się jak swojak. Ceny jak najbardziej w porządku, obsługa miła i życzliwa. Muszę kiedyś przyjechać na Piwko w trakcie meczu Legii, to sobie po kibicujemy razem.”
“Świetna i profesjonalna obsługa! Barmani świetnie doradzają i znają się na rzeczy! Aż przyjemnie posiedzieć przy barze, czego zazwyczaj unikam.”
“Dobre pierożki ruskie, troche pieprzne w postaci całych kulek pieprzowych. Miła obsługa, smaczne jedzenie-Polecam :)”
“Petarda! Często pewnie szukasz miejsca gdzie mógłbyś zjeść dobrze, nie zapłacić dużo a do tego czuć sie swobodnie. Sprawdź Tapas Bar na Grzybowskiej. Super stek z tuńczyka zjesz za 56 zly, cudowne tapasy po 20 a wino domu 18 a w kiblu poczujesz sie jak na corridzie. Do tego profesjonalna obsługa i hiszpańska muzyka gratis. Mało? No to wyborowa 10! Znasz podobne miejsce w centrum?”
“Najlepsze domowe jedzenie w okolicy! Świetne pierogi i zupy, wszysyws świeże Jadłem tam każdego dnia przez rok jak pracowałem w okolicy... Polecam wszystkim. Super ceny za bardzo dobre jedzenie”
“Super miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, wspaniałe jedzenie, porcje ogromne, przesympatyczna obsługa i fantastyczne imprezy zorganizowane. Polecam”