Opinie

  1. Patrycja T ★★★★★

    A ja chciałam napisać, że jak byłam mała to naszą tradycją z rodzicami był obiad „u Stacha” wracając z Warszawy. Dobrze to wspominam. I super, że miejsce dalej istnieje! Pozdrawiam serdecznie

  2. Anna W. ★★★★★

    Bar u Stacha to miejsce, do którego zawsze chętnie wracamy. Serwują pyszne, domowe jedzenie w naprawdę dużych porcjach. Czasem trzeba nieco dłużej poczekać na zamówienie, ale zdecydowanie warto – wszystko jest świeże i smaczne. Na plus możliwość zamówienia jedzenia telefonicznie i odebrania na miejscu, co bywa bardzo wygodne. Lokal znajduje się przy drodze Warszawa–Radom, więc świetnie sprawdza się jako przystanek w trasie. Ceny są bardzo przystępne, a menu urozmaicone, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!

  3. Kamil Kasprzyk ★★☆☆☆

    Lokal zdaje się trzymać tradycje dobrych przydrożnych barów z jedzeniem. Niestety czar pryska z pierwszym kęsem zamówionych dań mimo, że porcje są obfite to są słabo doprawione. Natomiast w kwestii obsługi jest ona ekspresowa i to jedyne co można o obsłudze powiedzieć pozytywnego. Pani na którą trafiliśmy za ladą stała tam zdecydowanie za kare, nikt nie oczekuję ekspresji na poziomie obsługi z 5 gwiazdkowej restauracji ale nikt nie zamierza również wysłuchiwać pani w wersji nadąsanej małolaty.

  1. Norbert ★★★★★

    Lokal zasługuje na 5 gwiazdek, jak na przydrożny Bar, jest godny polecenia. Zamówiłem klasyczny zestaw obiadowy, żurek z jakiem i białą kiełbaską oraz schabowego z frytkami i zestawem surówek. Całość 37 zł. Dania bardzo smaczne, porcje duże. Do dyspozycji duża sala i stoliki na zewnątrz. Bardzo czysto. Na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze raz.

  2. Podroże Małe i duże ★★★☆☆

    Po wizycie w tym miejscu stwierdzam że jeśli już się tu trafi to należy brać schabowego. Wychodzi najkorzystniej pod każdym względem, również cenowym. Z plusów-duży parking, ceny niektórych dan. Z minusow: nikt nie sprząta na stolikach-pełne są resztek po poprzednich klientach, dla jednego stolika dania wydawane są w różnym czasie, jedna osoba już kończy a druga jeszcze nie zaczęła jeść. Schabowy podawany na zbyt malym talerzu, położony na frytkach i surówkach. Wszystko się rozjeżdża przy krojeniu. Żeberka z mącznym sosem zdecydowanie za drogie, warzone razem z sosem, bardzo dużo kości mało mięsa. W efekcie za może ze 100g samego miesa bez dodatków zapłacilismy więcej niż za cały zestaw z trzy razy większym schabowym. Byliśmy w weekend w porze obiadowej. Czas oczekiwania bardzo długi, ponad 40 minut. Wyszliśmy wymęczeni zaduchem i przesiąknięci zapachem spalonego oleju od którego pieką oczy.

  3. HazarBMW ★★★★★

    Kotlet zbójnicki poezja Bardzo miły domowy klimat żurek również super i wszystko w dobrej cenie i oczywiście duże porcje . Bardzo miłe panie ,pan który szukał toalety. Napewno tutaj wrócę i wszystkim polecam . Miła atmosfera i nikt tutaj za karę nie pracuje widać , oby więcej takich miejsc.

  1. Marek Kneciński ★★★★☆

    Akurat byliśmy w czasie remontu więc sala rozkopana. Jedzenie tłuste ale taki charakter ma to miejsce całkiem smaczne porcje raczej dla dwóch osób ja osobiście wolałbym mniejsza porcje mięsa w większą warzyw lecz to moja opinia przyjedźcie zobaczcie sami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar u Stacha?

Bar u Stacha znajduje się przy Nowy Kiełbów 135, 26-806, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar u Stacha?

Można skontaktować się z Bar u Stacha pod numerem +48 486 198 199

Jak można dotrzeć do Bar u Stacha?

Do Bar u Stacha można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements