A ja chciałam napisać, że jak byłam mała to naszą tradycją z rodzicami był obiad „u Stacha” wracając z Warszawy. Dobrze to wspominam. I super, że miejsce dalej istnieje! Pozdrawiam serdecznie
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja T ★★★★★
-
Anna W. ★★★★★
Bar u Stacha to miejsce, do którego zawsze chętnie wracamy. Serwują pyszne, domowe jedzenie w naprawdę dużych porcjach. Czasem trzeba nieco dłużej poczekać na zamówienie, ale zdecydowanie warto – wszystko jest świeże i smaczne. Na plus możliwość zamówienia jedzenia telefonicznie i odebrania na miejscu, co bywa bardzo wygodne. Lokal znajduje się przy drodze Warszawa–Radom, więc świetnie sprawdza się jako przystanek w trasie. Ceny są bardzo przystępne, a menu urozmaicone, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!
-
Kamil Kasprzyk ★★☆☆☆
Lokal zdaje się trzymać tradycje dobrych przydrożnych barów z jedzeniem. Niestety czar pryska z pierwszym kęsem zamówionych dań mimo, że porcje są obfite to są słabo doprawione. Natomiast w kwestii obsługi jest ona ekspresowa i to jedyne co można o obsłudze powiedzieć pozytywnego. Pani na którą trafiliśmy za ladą stała tam zdecydowanie za kare, nikt nie oczekuję ekspresji na poziomie obsługi z 5 gwiazdkowej restauracji ale nikt nie zamierza również wysłuchiwać pani w wersji nadąsanej małolaty.
-
Norbert ★★★★★
Lokal zasługuje na 5 gwiazdek, jak na przydrożny Bar, jest godny polecenia. Zamówiłem klasyczny zestaw obiadowy, żurek z jakiem i białą kiełbaską oraz schabowego z frytkami i zestawem surówek. Całość 37 zł. Dania bardzo smaczne, porcje duże. Do dyspozycji duża sala i stoliki na zewnątrz. Bardzo czysto. Na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze raz.
-
Podroże Małe i duże ★★★☆☆
Po wizycie w tym miejscu stwierdzam że jeśli już się tu trafi to należy brać schabowego. Wychodzi najkorzystniej pod każdym względem, również cenowym. Z plusów-duży parking, ceny niektórych dan. Z minusow: nikt nie sprząta na stolikach-pełne są resztek po poprzednich klientach, dla jednego stolika dania wydawane są w różnym czasie, jedna osoba już kończy a druga jeszcze nie zaczęła jeść. Schabowy podawany na zbyt malym talerzu, położony na frytkach i surówkach. Wszystko się rozjeżdża przy krojeniu. Żeberka z mącznym sosem zdecydowanie za drogie, warzone razem z sosem, bardzo dużo kości mało mięsa. W efekcie za może ze 100g samego miesa bez dodatków zapłacilismy więcej niż za cały zestaw z trzy razy większym schabowym. Byliśmy w weekend w porze obiadowej. Czas oczekiwania bardzo długi, ponad 40 minut. Wyszliśmy wymęczeni zaduchem i przesiąknięci zapachem spalonego oleju od którego pieką oczy.
-
HazarBMW ★★★★★
Kotlet zbójnicki poezja Bardzo miły domowy klimat żurek również super i wszystko w dobrej cenie i oczywiście duże porcje . Bardzo miłe panie ,pan który szukał toalety. Napewno tutaj wrócę i wszystkim polecam . Miła atmosfera i nikt tutaj za karę nie pracuje widać , oby więcej takich miejsc.
-
Marek Kneciński ★★★★☆
Akurat byliśmy w czasie remontu więc sala rozkopana. Jedzenie tłuste ale taki charakter ma to miejsce całkiem smaczne porcje raczej dla dwóch osób ja osobiście wolałbym mniejsza porcje mięsa w większą warzyw lecz to moja opinia przyjedźcie zobaczcie sami.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar u Stacha?
Bar u Stacha znajduje się przy Nowy Kiełbów 135, 26-806, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar u Stacha?
Można skontaktować się z Bar u Stacha pod numerem +48 486 198 199
Jak można dotrzeć do Bar u Stacha?
Do Bar u Stacha można dotrzeć, korzystając z poniższego linku