Przegląd katalogu
- 1,478 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1478 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,478 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,082,360 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Warszawa, Radom, Siedlce, Płock, Pruszków i innych.
“Pub lokalny z bardzo dobrym czeskim lanym piwem. Ceny atrakcyjne, piwo świeże, dobrze nasycone CO2. Instalacja czysta, polecam ! Informacyjnie dla właścicieli, wprowadźcie proszę butelki na wynos piwa lanego :)”
“Wspaniała ekipa, przepyszne drinki a jakie piękne ! Dziękujemy bardzo, że byliście z nami w tym dniu i dbaliście o nas jako młodych jak i gości! Każdy zachwycony, a my przede wszystkim, że trafiliśmy na tak cudownych ludzi ! Zadbaliście o wszystko ! Będziemy wracać ! ❤️”
“Miejsce z cudownym klimatem, impreza i DJ od italo disco to dla mnie było 10/10 coś magicznego...”
“Bar za Borem to miejsce gdzie można się posilić i napić w przerwie podczas odpoczynku. Zaraz obok znajduje się duże jeziorko. Bar i jeziorko się uzupełniają. Polecam to miejsce bo wszystko jest świeże i smaczne. Dodatkowo jest bilard, mini zoo. Mozna rowniez zorganizować imprezę. Polecam serdecznie”
“Przepyszne jedzenie, duże.porcje, bardzo miła obsługa Polecam”
“Świetnie zorganizowany spływ kajakowy. Bardzo ładne widoki, płytko, sporo przenoszenia i przeciągania kajaka. Grill po spływie obowiązkowo! Karkówka, kiełbaska, camembert pierwsza klasa. Serdecznie polecam.”
“Zamówiłem i zjadłem grochówkę wojskową z wkładką. Grochówka moim zdaniem nawet lepsza niż ta którą robiło rzeczywiście wojsko :). Wkładka - kawałek całkiem niezłej kiełbasy plus plaster boczku. Do tego bardzo dobry chleb, miła obsługa, miejsca parkingowe dla osobówek i nawet dla TIR. Warto odwiedzić.”
“Bardzo fajna kawiarnia Fosa Cafe znajduje się na terenie Zamku Rycerskiego w Szydłowcu. Można usiaść zarówno wewnątrz kawiarni jak i na dziedzińcu zamku co dodaje jeszcze więcej klimatu. Pizza bardzo dobra, desery również pyszne, kawa super. Zwiedzając Zamek warto się tutaj zatrzymać. Polecam”
“Sam zapach zachęca do odwiedzenia tego miejsca Smak to niebo w gębie. Porcje duże w atrakcyjnej cenie. Polecam!!!”
“Jeżeli chcesz zjeść dobre i świeżo przygotowane jedzenie, to odpowiednie miejsce. Jestem mile zaskoczona. Bardzo serdecznie polecam to miejsce :)”
“No klimat bardzo warszawski. Nic dodać, nic ująć. Bardzo miła pani za barem, pyszne, chłodne piwko. Takich miejsc w Warszawie coraz mniej, a szkoda.”
“Świetny bar, których na Bródnie praktycznie niestety nie ma :( Świetny klimat, miła obsługa, polecam wpaść na piwko ☺️”
“Świetny klimatyczny PUB na piwko i meczyk :)”
“Pan bardzo miły frytki były bardzo smaczne i pan dostarczył jedzenie sam i bardzo szybko nam podal jedzenie polecam”
“Przyjemne miejsce z piwami z nalewaka. Kilka przekąsek, pyszne tosty, smaczna kawa. Knajpka nie jest jeszcze popularna, więc zawsze znajdzie się tam miejsce.”
“Bywam tu od widely lat. Nigdy nie zawiodlem się na obsludze, co najwyżej na klientach, ale to w końcu shot bar! Koniecznie wpadajcie - Shoty są tanie, pyszne i pomysłowe, na pewno wrócicie z krewnymi i znajomymi :) Podpisano, Królik”
“Świetne flaki, klimat jak z PRL, polecam!”
“Bar z klimatem, obsługiwała mnie bardzo miła pani sporym atutem jest również sklep Polonii.”
“Polecam miejsce do obejrzenia meczów oraz do spotkania ze znajomymi. Każdy znajdzie dla siebie ulubiony trunek ;)”
“Miejsce odkryte dzięki znajomym - żałuję, że wcześniej nie było mi znane! Klimatyczny ogródek schowany na tyłach kamienicy. W karcie duży wybór drinków, ale też większych i mniejszych przekąsek. Godny polecenia tatar, na który niestety czekaliśmy trochę zbyt długo (ale finalnie warto było poczekać!). Obsługa miła i pomocna - pozdrowienia dla chłopaka w białym podkoszulku, który dbał o to, aby niczego Nam nie brakowało! :)”
“Super miejsce na spędzenie beforka lub spotkania ze znajomymi. Klimat i obsługa idealna. Jedzonko ma swój smak. Churrosy perfekcyjne. Jeszcze w dodatku gratis! Panowie przemili i wiedzą jak prowadzić bar.”
“Miałam okazję odwiedzić restaurację Warszawa Browar i jestem pod wrażeniem! Zacznę od golonki, która jest po prostu wybitna. Mięciutka, soczysta w środku, a skórka idealnie chrupiąca. To danie, dla którego warto tam wrócić. Równie gorąco polecam barszcz z dodatkami. Jest on esencjonalny, głęboki w smaku, a uszka czy krokiety są świetnie doprawione i wypełnione pysznym farszem. To miejsce to idealne połączenie tradycyjnych smaków z nowoczesnym podejściem. Obsługa jest miła, a atmosfera bardzo przyjemna. Gorąco polecam każdemu miłośnikowi dobrej kuchni!”
“Ciekawe miejsce z klimatem. Bardzo miła obsługa. Miałem okazję skosztować grillowanego fileta z kurczaka. Mokre nie wysuszone mięso. Dobrze doprawione. Sałatka świeża, też dobrze przyprawiona. Do tego pieczone ziemniaczki w skórce. Porcja wielkościowe w sam raz , bardzo smaczne i sycące .”
“Byłam bardzo mile zaskoczona wizytą w tym lokalu! Jedzenie było przepyszne – wszystko świeże, doskonale doprawione i pięknie podane. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Co więcej, zostałam nawet miło zaskoczona życzeniami urodzinowymi od personelu – to był naprawdę wyjątkowy gest, który sprawił, że ten wieczór był jeszcze bardziej niezapomniany. Serdecznie polecam to miejsce – na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi, czy specjalną okazję. Na pewno wrócę!”
“22.20 w niedzielę piwa się nie napijesz chociaż otwarte do 23”
“Klimat jedyny w swoim rodzaju. Drinki dobre i uczciwie zrobione. Ludzie też nieprzeciętni.”
“Smaczna pizza, ok. 40 min na czekanie. Ceny pizz, nie są złe, ale napoje drogie. Przyjemny klimat, nie brakuje miejsca na dworzu, ani cienia.”
“Odwiedziliśmy to miejsce skuszeni doskonałą lokalizacją w centrum miasta oraz licznymi, pozytywnymi opiniami innych gości, które rozbudziły nasze oczekiwania. Na początek zamówiliśmy po kieliszku wina, a pan obsługujący nas przy barze okazał się niezwykle uprzejmy i z dużym zaangażowaniem opowiedział o innych propozycjach z karty, oferując nam nawet możliwość spróbowania kilku smaków, co było bardzo miłym gestem. Na przystawkę wybraliśmy krewetki w chrupiącej panierce panko, podane na świeżej sałatce z delikatnym sosem winegret, które nie tylko wyglądały apetycznie, ale również zaskoczyły nas wielkością porcji i świetnym smakiem. W ramach dania głównego zdecydowaliśmy się na steki, z czego jeden to klasyczny T-bone, a drugi soczysty ribeye, oba przyrządzone idealnie zgodnie z naszym życzeniem, z piękną strukturą mięsa i wyjątkowo aromatycznym, kremowym sosem pieprzowym, który dopełnił całość. To miejsce zdecydowanie zasługuje na uznanie, zarówno obsługa, jak i wystrój wnętrza oraz jakość serwowanych potraw świadczą o bardzo wysokim poziomie, który z przyjemnością polecamy innym.”
“Swietne I niedrogie domowe jedzenie. Mila obsluga. Zostalem w hotelu w sasiedztwie I znalazlem to miejsce na google . Pomidorowa byla super. Roladki na drugie z ziemniakami i zestawem surowek za ok 40 zl. Polecam. Maciej - Miami , Florida”
“O jedzeniu nie mogę nic powiedzieć, bo nie miałem okazji spróbować ale fajny dobór piw gdzie praktycznie każdy coś dla siebie znajdzie w tym z tego co zauważyłem niezły wybór piw bez alko. Fajne klimatyczne miejsce by po prostu przyjść solo lub z grupą znajomych wypić piwo i pogadać. Obsługa na luzie ale ogarniająca więc kolejny plus.”