Przegląd katalogu
- 858 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 858 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 858 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 179,674 opinii i ocen.
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, ceny niewygórowane, miła obsługa. Duży wybór zwierzątek. Polecam.”
“Bardzo dobry kontakt i empatyczne podejście do zwierząt. Gabinet czysty, dobrze wyposażony, a terminy dostępne nawet tego samego dnia.”
“Pan weterynarz jest bardzo dokładny, szczegółowo wytłumaczył kilka kwestii odnośnie moich zapytań. Widać, że się zna i chętnie pomoże. Polecam Trzeba zapisywać się na wizyty.”
“Super klinika pan doktor jak najszybciej zajął się moim pieskiem i jest już wszystko porządku , caly stres zaszedł ze mnie , jeszcze kilka dni leczenia w domku i wszystko wraca do normy , serdecznie polecam”
“Bardzo polecam tę klinikę. Panie doktor wykazują ogromne zaangażowanie i świetne podejście do zwierząt –. Mają duże doświadczenie, a przy tym są bardzo sympatyczne i życzliwe. Wszystko dokładnie tłumaczą krok po kroku, dzięki czemu właściciel czuje się spokojniejszy i poinformowany.”
“Super :) Bardzo lubię i cenię to miejsce. Oceniam pozytywnie, bo budzi moje zaufanie. Wychodzę z lecznicy z większym spokojem oraz chęcią do zgłębiania wiedzy o kotach :) Jako początkująca właścicielka, nie byłam świadoma wielu zagrożeń i nie udało mi się uniknąć kryzysowych sytuacji, jednak nie tylko otrzymałam tu pomoc, ale i wyczerpującą informację, jak można działać w przyszłości, by minimalizować ryzyko powtórek. Myślę, że jest to praca pod ogromną presją z uwagi na troskę o zwierzaki i interes każdego oczekującego w kolejce opiekuna - tym bardziej doceniam zaangażowanie i solidnie przeprowadzany wywiad, aktualną dokumentację i sprawne, pewne ruchy specjalistów, które oszczędzają kotu dodatkowego napięcia i stresu. Plusy - ciekawa lokalizacja i dobrze zagospodarowana przestrzeń z podziałem na wydzieloną "recepcję" i gabinet za drzwiami; spokojna komunikacja między lekarzami; dostępność testów, odczynników i tabletek w większości od ręki, uczciwe ceny (nawet chwilę dłuższe leczenie tutaj nie stanowiło obciążenia finansowego) Drobne minusy - utrudniony kontakt telefoniczny, czasem dłuższa kolejka oczekujących na wizytę, no i może wnętrze, które dałoby się kiedyś odświeżyć :)”
“Chciałbym serdecznie polecić usługi Pani Ewy i pomocników. Sunia po prawie 3 miesiącach przygód doszła do Siebie i jest już zdrowa. Dziękujemy i życzę samych udanych zabiegów! Polecam”
“Nowy salon fryzjerski dla psów. Czynny od poniedziałku do soboty. W niedzielę jest nieczynny. Na wizyty należy umawiać się telefonicznie - dogodna forma dla właścicieli pupili. Numer telefonu jest na dołączonym zdjęciu. Bezpośredniego dojazdu pod zakład nie ma. Należy skorzystać z parkingu przy sklepie m.in. Frac i podejść na nogach do zakładu.”
“W salonie byliśmy z naszym psem który niestety choruje z powodu lęku separacyjnego, chodzi po ziemii 8 lat a nigdy nie był u fryzjera. Było to dla niego bardzo duże przeżycie, szczególnie że uspokojenie takiego psa jest bardzo trudne - mimo wszystko Pani prowadząca salon stanęła na wysokości zadania i po niecałej godzinie walki, z salonu wyszedł całkowicie inny pies. Jesteśmy bardzo zadowoleni, będziemy każdemu polecali to miejsce! A jeśli wy zastanawiacie się gdzie wysłać psa - to najlepszy salon na jaki możecie trafić.”
“Chciałam się podzielić z Państwem opinią na temat tego sklepu zoologicznego oraz oferowanych przez niego produktów. Od kilku lat robię zakupy w sklepach internetowych ale tak profesjonalnej i rzeczowej obsługi życzę każdej firmie. Zamówiłam dwa identyczne ubranka dla psa a raczej psów które zostały uszyte na miarę - wszystkie wskazówki na temat rozmiarów piesków i dodatkowych wymagań jakie chciałam aby były uwzględnione w tych ciuszkach zostały spełnione w stu procentach. Co zadziwiające nie musiałam przyjeżdżać na żadne przymiarki jak to bywa standardowo nawet wtedy kiedy chciałam skrócić swoje spodnie u krawcowej szyjącej ciuchy dla ludzi. Wysyłka błyskawiczna a pieski .... cóż nie ma co mówić.. zobaczcie sami jak ślicznie wyglądają w tych pięknych ubrankach. Polecam każdemu ten sklep zoologiczny”
“Akwastyl to mały sklepik zoologiczny ale z profesjonalną obsługą p.Marcin atrakcyjnymi cenami i moim zdaniem największym wyborem ryb i korali morskich.”
“Bardzo dobra karma dla psa, w bardzo dobrej cenie. Zawsze kupowałem w tym punkcie, a teraz otworzyli kolejny punkt przy Paderewskiego, co jest dla mnie znacznie dogodniejszą lokalizacją. Jak najbardziej polecam :)”
“Pani Doktor z pasją i oddaniem. Zawsze poratuje a każde zwierzę traktuje z należytym szacunkiem i empatią. Jeden z niewielu weterynarzy jakich znam, gdzie pieniądze są na drugim miejscu a najważniejsze jest zdrowie i dobrostan zwierzęcia. Polecamy z całego serducha”
“Serdecznie polecam sklep, świetna obsługa.”
“Najlepszy Groomer w Rzeszowie, z podejściem do każdego pieska. Piesek wraca szczęśliwy, a do tego pachnący i pięknie wystrzyżony. odkąd chodzimy do pani Iwonki nasz piesek przestał bać się fryzjera, a po strzyżeniu chce się z panią bawić i nie chce wracać do domu. Zanim tu trafiliśmy, piesek panicznie bał sie i próbował uciekać, teraz nie mamy takiego problemu . Polecam gorąco”
“Jestem bardzo zadowolona, moja akita przepięknie umyta, wypachniona, zaopiekowana. Z całego serca polecam Ten salon♥️♥️♥️”
“Szalenie polecam, to jest moje kolejne zamówienie...bluzy są fenomenalne, moja Puśka (Boston Terrier) jest zachwycona, uwielbia w nich chodzić + obsługa na najwyższym poziomie. Rewelacja :-)”
“Bardzo polecam pana doktora, który wykonywał u mojego kotka badanie RTG płuc. Cały przebieg wizyty był profesjonalny i dokładnie wytłumaczony. Kontakt z lekarzem od samego początku był świetny – rzeczowy, a jednocześnie pełen empatii i zrozumienia dla stresu właściciela. Kot został potraktowany z dużą delikatnością i troską. Czułam że mój kotek jest bezpieczny. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka fachowej i życzliwej opieki weterynaryjnej.”
“Wspaniała przychodnia niezwykle przyjazna Moja kotka po urazie oka przyjęta z innego miasta od ręki Lekarze z serdecznością i ogromną wiedzą Wielkie podziękowania dla Pani doktor Beaty Sochackiej Uderzyła mnie dbałość o każdy szczegół Do pacjenta podchodzi holistycznie sprawdza pełny stan zdrowia Dzięki spokojnemu podejściu nawet tak wrażliwa kotka jak moja przeszła cały proces w jak najmniejszym stresie kotka miała wykonane pełne badania krwi USG brzucha oraz panel w kierunku wczesnego wykrywania niewydolności nerek - ze względu na podejrzany obraz USG brzucha Przy okazji stwierdzona ciąża urojona / powiększone gruczoły mlekowe/ czego nie zauważyłam Po tygodniu leczenia objawy ustąpiły Uszkodzona trzecia powieka wymagała przycięcia oko wygojone idealnie Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor i całego zespołu Szczerze polecam przychodnię”
“Super weterynarze z podejściem do zwierząt. W razie potrzeby można podejść i poprosić o konsultację.”
“Za odratowanie pieska, który był w stanie agonalnym, wystawiam zdecydowane pięć gwiazdek. ❤ Do Dr Sowy trafiłam zrozpaczona, z psem, który miał wysoką gorączkę, sikał pod siebie i już praktycznie nie kontaktował. Wcześniej przez dwa tygodnie leczony był w innej lecznicy, gdzie podejrzewano białaczkę, ale poinformowano nas, że ze względu na stan pieska nie można pobrać szpiku i potwierdzić choroby, więc nie mogą dla nas zrobić nic więcej. Po moim telefonie dr Sowa zaproponowała, by natychmiast przywieźć Pepinka, a dr Madera-Biskup na podstawie obrazu krwi obwodowej wstępnie potwierdziła chłoniaka i od razu podała chemię. Dwa dni później piesek był jak nowo narodzony, gorączka spadła i odzyskał siły. W tej chwili już od ośmiu miesięcy jest na chemii, wyniki są dobre i ma się świetnie. W związku z jego leczeniem onkologicznym, a także innymi schorzeniami – Pepinek ma niedomykalność zastawek, w ciągu ostatnich miesięcy zaliczył również czyszczenie ząbków i był leczony na anaplazmozę – w lecznicy jesteśmy bardzo często, zawsze jednak możemy liczyć na miłą atmosferę, życzliwe podejście i pomoc pań doktor. W razie potrzeby służą także radą telefonicznie. Serdecznie polecam ten gabinet, a za uratowanie mojego najlepszego przyjaciela – dziękuję! Nie mogłam trafić lepiej.”
“Chciałbym serdecznie polecić usługi wspaniałej groomerki, która zajęła się moim psem, Dolarem! Efekt jej pracy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dolar wygląda przepięknie – jego sierść jest perfekcyjnie ostrzyżona, miękka i zadbana. Widać, że Pani Ula ma ogromne doświadczenie, a do tego podchodzi do zwierząt z ogromnym sercem i cierpliwością. Cały proces odbył się w miłej, spokojnej atmosferze, co sprawiło, że mój pies czuł się komfortowo. Widać było, że jest w dobrych rękach. Jeśli szukacie osoby, która profesjonalnie zadba o Waszego pupila, nie możecie trafić lepiej! Polecam z całego serca!”
“Pani Anna ma ogromną wiedzę i wyczucie. Wielokrotnie ratowała naszego pieska w bardzo ciężkich przypadkach. Zawsze można na nią liczyć. Widać, że kocha zwierzęta i chce dla nich jak najlepiej. Polecam z całego serca”
“Do P. Ani trafiłam wczoraj, po poprzedniej bardzo niemiłej wizycie u innego psiego fryzjera. Bardzo fachowa obsługa, miło i piesek obcięty tak, jak ma być i bez zbędnego stresu :-) Polecam i będę polecać. Do zobaczenia!”
“Sklep bardzo dobrze wyposażony. Zwierzaki w klatkach mają czysto I są zadbane od razu widać że właściciele lubią to co robią. Wisienką na torcie jest oczywiście papugą, która jak będziesz mieć szczęście, powie kilka słów.”
“Miła obsługa i bogaty asortyment.”
“Miła i fachowa obsługa polecam. Rybki zdrowe żywe”
“Polecam z całego serca , łapka mojego pupila została super wyleczona . Zabieg i opieka na najwyższym poziomie”
“Miła obsługa, dobre ceny, duży wybór zwierząt i akcesoriów zoologicznych”
“Mistrzowska Pani Anita...Ja i mój piesek polecamy z całego serca.”