Wracając z Lublina zatrzymałam się w tej pięknej, klimatycznej karczmie, chcąc szybko wrzucić coś na ząb. Wzięłam pierogi które były wyśmienite, oraz ślicznie wystrojone. Farsz przepyszny, jak i okrasa. Przemiła sympatyczna pani Natalia ugościła mnie jak należy. Danie przyszło bardzo szybko. Jak najbardziej polecam! Chętnie wrócę tu po raz kolejny!
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Bemar ★★★★★
-
Klaudia Szkodzińska ★★☆☆☆
Nie polecam, nigdy nie jadłam gorszej piersi z kaczki. Pierś nie była w ogóle przyprawiona a w dodatku chyba się nie dopiekła bo mięso się długo żuło i miała bardzo dużo żył. Foundant z ziemniaka to po prostu podsmażone dwa plasterki ziemniaka także nie doprawione ( w sumie w porcji była połówka ziemniaka, jakby zabrakło?). Do tego bardzo duża ilość buraka pieczonego, co też było nie doprawione. Ogólnie bardzo się zawiedliśmy i więcej tam nie wrócimy. Oprócz miłej obsługi nic dobrego tam nas nie spotkało.
-
Mateusz Sala ★☆☆☆☆
Z przykrością wystawiam opinię mniej pozytywną, choć naprawdę lubię to miejsce i często je odwiedzam, zwłaszcza na niedzielne obiady. Niestety, podczas ostatnich kilku wizyt zauważyłem wyraźny spadek jakości serwowanych dań. Placki ziemniaczane, które kiedyś były świetne, ostatnio dotarły do mnie spalone i nienadające się do zjedzenia. Gulasz również odbiegał od wcześniejszego poziomu — był gumowaty i pozbawiony smaku. Kaczka po raz kolejny okazała się mocno przeciągnięta, a jakość dodatków pozostawiała wiele do życzenia. Nawet pizza, która zawsze była mocną stroną lokalu, straciła swoją dawną jakość — spód był namoknięty, a całość nie przypominała już tego, co kiedyś. Chciałbym zaznaczyć, że obsługa jak zawsze jest bardzo miła i profesjonalna — tutaj absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Piszę tę opinię z nadzieją, że zarząd zwróci uwagę na pracę kuchni i że jakość dań wróci do wcześniejszego, wysokiego poziomu, który tak bardzo lubiłem.
-
Mateusz Nowak ★☆☆☆☆
To był nasz pierwszy raz w karczmie i najpewniej ostatni. Zamówiliśmy placki ziemniaczane, jedne placki ze śmietaną a drugie z gulaszem. Placki były zupełnie nie doprawione i niedopieczony w środku. Niestety najgorszy był gulasz mięsny z grzybami. Przyszedł po prostu lodowaty. Dwa kawałki mięsa z wierzchu były ciepłe a reszta gulaszu była lodowata, niejadalna. Na naszą prośbę Pani kelnerka zabrała ten gulasz, przeprosiła i chciała zabrać danie do podgrzania jednak po spróbowaniu tej potrawy nie mieliśmy już na to ochoty. Obsługa uprzejma, dania przyszły relatywnie szybko, ale niesmak pozostał i chyba kolejny raz nie zaryzykujemy.
-
Paulina Gorka ★★★★★
Przepiękna restauracja, w bardzo urokliwym miejscu a jednocześnie blisko lotniska Jasionka. Jedzenie 5* nic dodać nic ująć, obsługa 5* - zwłaszcza przemiły i niezwykle profesjonalny młody pan Kelner, bardzo komfortowe krzesła i stoliki i przyjemne miejsce na zewnątrz pozwala zrelaksować przed i po podróży. Duży parking. Zdecydowanie będziemy wracać na obiad przed lub po podróży- Hotel także wyglada bardzo zachęcająco :)
-
Tomasz Francka ★★★★★
Ładne otoczenie, miła i sympatyczna obsługa. Pizza dla dzieci była bardzo dobra, nuggetsy też. Burger z proziaka świetny, ale już drobiowy niestety bułka za sucha i ogórka zielonego za dużo (może lepiej kiszony albo konserwowy?). Lemoniady pyszne. Desery też bardzo dobre, choć brownie to było ciasto czekoladowe :P Brownie nie może być tak wyrośnięte i "niezakalcowate". Ale tak czy siak było bardzo dobre ;) z dużą pewnością wrócimy
-
Marta Nowaczewska ★★★★★
Pyszne jedzenie, żurek, burger, pierogi godne polecenia. Z 4 ciastek wzięte zostały wszystkie i każde było przepyszne. Gdy będę w okolicy, z pewnością i przyjemnością zawitam ponownie. Szczerze polecam
-
Adam Antosiewicz ★★★★☆
Jedzenie smaczne, choć zupy podane zaledwie letnie i w dziwnych proporcjach mnóstwo wywaru (na 2 porcje) i mało dodatków (na pół porcji). Szybkość obsługi też nie powala, ale obłożenie było spore a kelnerów mało. Poza tym wszystko ok
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karczma OSTOYA?
Karczma OSTOYA znajduje się przy 36-002 Jasionka, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karczma OSTOYA?
Można skontaktować się z Karczma OSTOYA pod numerem +48 519 735 367
Jak można dotrzeć do Karczma OSTOYA?
Do Karczma OSTOYA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku