Opinie

  1. Adam Matynka ★★★☆☆

    Obsluga uprzejma, dobre śniadanie, parking przy hotelu,. W pokoju było chłodno, pokój z widokiem na pokoje innych gości sprawiał, że caly pobyt miałem zasłonięte okna i włączone światło.

  2. Ewa Sadkowska ★★★★★

    Trochę przeszkadza dojazd, gdyż jest tam ogromny remont i się tworzą lekkie korki. Świetna obsługa, dobre jedzenie (aczkolwiek dla mnie lekko niedosolone), obsługa kochająca piesy. Jeden Pan mnie zaskoczył i jak psina zaczęła piszczeć to podał wodę i przestała (jakby czytał jej w myślach).

  3. Paulina ★★★★★

    Organizowaliśmy w hotelu chrzciny dziecka. Sala elegancka, ładnie udekorowana, jedzenie bardzo dobre, kontakt z menedżerem świetny. Duży plus za piękny ogród zewnętrzny i plac zabaw, dzięki czemu dzieci miały dodatkową przestrzeń do zabawy. Serdecznie polecam!

  1. pekal9 ★★★★★

    Organizacja chrzcin dla 13 dorosłych osób i 3 dzieci przebiegła bezproblemowo i zgodnie z naszymi wymaganiami. Ogród z altanką z tyłu hotelu jest świetnym miejscem do odpoczynku i zabawy dla dzieci. Dziękujemy

  2. M ★★★★☆

    Hotel blisko centrum . Pokoje standardowe czyste z fajną ciepłą pościelą . Brak czajnika kubków itp- brak lodówki . Jest sejf . Wykładziny trochę nie doczyszczone śniadania urozmaicone smaczne . Miła obsługa . Sauna i grota solna dodatkowo płatne . Jest jakiś koncik dla dzieci i restauracja . Po drugiej stronie ulicy supermarkety i galeria .

  3. Tomasz Kołodziej ★★★★★

    Dzień dobry, dzisiaj córka miała przyjęcie komunijne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt super, jedzenie przepyszne, obsługa wspaniała. Pozdrawiam serdecznie

  1. Michał Harasymowicz ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność organizować wesle w Hotelu Zimowit. Profesjonalne podejście Pani Katarzyny zagwarantowało, że każdy szczegół był na wysokim poziomie. Sala weselna jest duża, przestronna z pięknym oświetleniem. Parkiet był również spory i pozwalał pomieścić wielu gości - dla każdego było miejsce. Dania weselne były pyszne i dobrze skomponowane. Obsługa cały czas aktywnie dbała o gości, aby niczego nie brakowało. Na terenie hotelu znajduje się również cudowny ogród, który pozwolił nam uchwycić te wyjątkowe chwilę na otwartej przestrzeni. Lokalizacja hotelu jest świetna, a parking pomieścił bez problemu wszystkie samochody gości. Pozdrawiamy również Panie z recepcji, które były bardzo pomocne i w dzień po weselu uratowały nas kawą z ciastkiem :) Ania & Michał

  2. filip zagórski ★★★☆☆

    Pokoje czyste i całkiem przestronne. Obsługa to esesmanki. Na korytarzu podniesionym głosem mówią aby ość do swojego pokoju spać o 22:30 gdy gości zachowują się kulturalnie rozmawiając przy recepcji.

  3. Jacek Sierżyński (Fotografia) ★★★★★

    Miałem okazję fotografować tutaj śluby oraz uroczystości komunijne i naprawdę jestem zadowolony. Łatwy dojazd, spory parking, a do tego w okolicy jest Park Papieski gdzie można zrobić krótką sesję czy wybrać się na spacer. Wnętrza bardzo ładne, pokój w którym szykowała się moja Pani Młoda, było naprawdę dużo ciekawych miejsc na zdjęcia. Jest możliwość zorganizowania ślubu cywilnego w plenerze, a w razie niepogody przenieść się do środka. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, sporo miejsca na zabawę. Jeśli szukacie fajnego miejsca to polecam. IG @jsierzynski

  1. Sabrin Sabrin ★★★★★

    Mieliśmy przyjecie ślubne, wszystko było zgodnie z umową oraz indywidualnie dostosowane do naszych potrzeb. Obsługa począwszy od Pani manager, kelnerkę oraz kuchnie na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie było przepyszne, wszystkim bardzo smakowało :) polecamy w 100 % Sabina I Marcin

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Zimowit?

Hotel Zimowit znajduje się przy Aleja Armii Krajowej 4b, 35-307 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Zimowit?

Można skontaktować się z Hotel Zimowit pod numerem +48 178 501 517

Jak można dotrzeć do Hotel Zimowit?

Do Hotel Zimowit można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements