Opinie

  1. Jacek Jamborski ★★★☆☆

    Hotel na bardzo dobrym poziomie jak na trzy gwiazdki. Wnętrza nowe, świeże, gustowny wystrój. Śniadania bogate, obsługa bardzo miła. Niestety odejmuję dwie gwiazdki za hałas wentylatora w łazience hotelowego pokoju. W pokoju brak jest fizycznego wyłącznika światła i wentylatora w łazience. Wszystko uruchamia się fotokomórką, która się włącza, ale nie wyłącza i wentylator hałasował całą noc. Zgłaszałem długo przed snem problem w recepcji, jednak nikt się tym nie zajął. Z chęcią dam maksymalną ocenę, jeżeli problem zostanie trwale rozwiązany. Generalnie pplecam!

  2. Mateusz ★★★★★

    Tydzień temu mieliśmy przyjemność zorganizować wesele które udało się w 100%. Co mogę powiedzieć wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedzenie wyśmienite każdy z naszych gości nie mógł sobie nachwalić, obsługa uśmiechnięta i pomocna w każdej sytuacji oraz sala która sama w sobie już wygladała nieziemsko. Ostatecznie polecam każdemu to miejsce na dużą imprezę nie tylko wesele. Pozdrawiamy Mateusz i Benia

  3. Bartłomiej Furgała ★★★★★

    Kilka dni temu mieliśmy okazję organizować swoje wesele w Altanie Siwy Dym. Jesteśmy zachwyceni tym jak wyszło, a było idealnie. Piękne miejsce samo w sobie ma ogromny klimat który dopełnia ogródek znajdujący się przed lokalem. W słoneczny letni dzień ilość zieleni tworzy aurę tego miejsca. Sama organizacja przyjęcia przebiegła bezproblemowo, kontakt z Panią menager był bardzo płynny i bez problemowy. Każdy szczegół wydarzenia został wspólnie omówiony i zaplanowany. Obsługa na przyjęciu była doskonale przygotowana i reagowała odrazu na nasze wszelkie prośby. Miejsce jest idealne do zorganizowania swojego wesela i polecamy je z całego serca wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają ☺️.

  1. Ivo3425 ★★★★★

    Miałam zaczyt nie raz być w tym miejscu jako gość weselny i jestem bardzo zadowolona zarówno z super obsługi, pysznego ,świeżego i urozmaiconego menu. Wszystkie potrawy były smaczne i pięknie podane.Polecam z całego serca ten lokal.

  2. Katarzyna Kuczmarz ★★★★★

    Organizowaliśmy wesele w lokalu 2 dni temu, szczerze i od serca polecamy ten lokal. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa , przepiekne miejsce na wymarzony ślub,wszystko przebiegało sprawnie i bez żadnych problemow. Dziękujemy i szczerze polecamy ♥️

  3. Marcin Szpak ★★★★☆

    Jest ok. Najważniejsze, że jest czysto. Łazienka jest naprawdę posprzątaną, bez pleśni, bez niedomytych zakamarków. To duży plus. Restauracja bardzo fajna. Jadłem sałatkę Cezar i była bardo dobra. Zjadłem ze smakiem, dobrze zrobiona, dobrze przyprawiona o dobrze podana. To co nie zadziałało. W pokoju zimno tuż po przyjeździe, brakuje czajnika i zestawu do kawy w pokoju. To drobnostka ale bardzo umila. Na minus winieneś śniadanie od 6:30. Blisko strefy przemysłowej powinno być od 6:00.

  1. A Jen ★★★☆☆

    Byłem na spotkaniu firmowym po długiej przerwie. Dotychczasowe wizyty - jeszcze przed pandemią - pozostawiały bardzo dobre wrażenia. W restauracji było zawsze smaczne jedzenie. Generalnie lepiej niż można się było spodziewać . Kryzys po pandemii dawno minął. Dziwię się bo zarówno zimna płyta jak i zupa - coś w rodzaju strogonoffa na poziomie 2/5 ledwo akceptowalne. Kawa z czegoś co nie przypomina ekspresu - smak fatalny. Obiad bardzo gorący na poziomie stołówki 3/5, generalnie duże rozczarowanie . Zawsze uważałem ze cztery pory roku a trzy korony to dwa światy - niestety ani korony się nie polepszyły a pory roku zjeżdżają do poziomu koron. Słabo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Cztery Pory Roku?

Hotel Cztery Pory Roku znajduje się przy Rzeszowska 150, 36-060 Głogów Małopolski, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Cztery Pory Roku?

Można skontaktować się z Hotel Cztery Pory Roku pod numerem +48 177 799 121

Jak można dotrzeć do Hotel Cztery Pory Roku?

Do Hotel Cztery Pory Roku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements