Opinie

  1. M R ★★★★★

    Uwielbiam obiady od nich. Nie zawsze wszystko trafia całkiem w moje gusta, ale kiedy nie chce gotować mogę sobie w świetnej cenie zamówić dwudaniowy obiad. Dostawa zawsze szybko, czy upał czy śnieg jak dziś. Wracam non stop i nie planuje tego zmieniać :)

  2. Arczi ★★★★★

    To miejsce to prawdziwa perła na kulinarnej mapie Rzeszowa. Już od wejścia czuć przyjemną, naturalną atmosferę — zarówno dzięki przyjaznej obsłudze, jak i estetycznemu wnętrzu. Menu jest pełne kreatywnych potraw, które zachwycają nie tylko smakiem, ale także sposobem podania. Widać ogromną dbałość o każdy szczegół — od świeżych składników po aromatyczne przyprawy. Każda moja wizyta kończy się tym, że nie mogę zdecydować, które danie smakowało mi najbardziej.

  3. Emilka ★★★★★

    Zdecydowanie mogę ten lokal polecić, smaczne ciepłe jedzenie (tak jak powinno być ;)). W moim przypadku był to burger wege + naleśniki z nadzieniem wiśniowym, co mnie wystarczająco posiliło a i cena myślę ze w porzo bo ok 5 dyszek wyszło o ile pamiętam.

  1. Bartek ★★★★★

    Jeden z najlepszych burgerów jakie jadłem w Rzeszowie. Konkretnej wielkości kanapka z dużą ilością dodatków i bardzo smacznym mięsem. Opcja z nachosami jest fenomenalna, pierwszy raz spotykam się z taką opcją burgera ale wiem że jeszcze na pewno go zamówię. Często zamawiam również inne jedzenie w Rzeszowskich kulinariach i nigdy się nie zawiodłem. Jedzenie przyjeżdża zawsze ciepłe świeże i na czas a przy tym smakuje jak domowe. Plusem jest również że mają bardzo ładną Panią która dowozi jedzenie :D

  2. Mateusz Augustyn ★☆☆☆☆

    Nie polecam, zamówiliśmy pierogi z jagodami otrzymaliśmy całkowicie surowe ciasto z borówka amerykańska. Całość wyrzucona do kosza. W plecy ponad 40zl.

  3. Piotr Bober ★★★★☆

    Przetestowane naleśniki z wiśniami i muszę przyznać ,że jestem miło zaskoczony. Wszystko świeże i smacznie . Klimat raczej średni ale nie taki był cel mojej wizyty . Polecam .

  1. Ka ★★★★☆

    Jedzenie w rozsądnych cenach, nic wyszukanego ale bardzo smaczne.

  2. Radosław ★★★★☆

    Jedzenie zawsze jest naprawdę smaczne i świeże. Uważam, że przy tych cenach porcje są odrobinę za małe. Konkurencja pod tym względem jest lepsza. No i niestety rzadko się zdarza, że jedzenie przyjedzie na zamówioną godzinę. Zamawiając na 13:00 spodziewaj się dostawy o 12:15 lub 14:00(sytuacja powtarza się praktycznie za każdym zamówieniem).

  3. Adrian Olszówka ★★★★★

    Burger Grecki dobry, ciekawy smak. Ceny troszkę wysokie, ale bez przesady. Restauracja czysta, zadbana. Niestety w sobotę nie było naleśników.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rzeszowskie Kulinaria?

Rzeszowskie Kulinaria znajduje się przy Ofiar Katynia 6A, 35-209 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rzeszowskie Kulinaria?

Można skontaktować się z Rzeszowskie Kulinaria pod numerem +48 799 900 680

Jak można dotrzeć do Rzeszowskie Kulinaria?

Do Rzeszowskie Kulinaria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements