Bardzo dobre jedzenie, szczególnie podszedł mi burger z kozim serem i jabłkiem. Minus jest taki, ze siedzi sie na niewygodnych fotelach, w których sie człowiek zapada. No i niestety dzieci latające między stołami, ale tego to sie trochę można spodziewać bo jest plac zabaw i chyba taka grupa docelowa. Tak czy inaczej jedzenie dobre.
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena O ★★★★☆
-
Łukasz ★★★★★
Bardzo sympatyczna obsługa, jedzenie pyszne w przystępnych cenach. Polecam Dania z menu piri piri. Jeśli mógłbym mieć sugestie to fajnie żeby kawa mrożona była faktycznie bardziej mrożona, bo moja była dość letnia, ale ogólne wrażenie pozytywne :)
-
ethenware ★★★★★
Wspaniałe miejsce przy drodze, warto wpaść w podróży i nie tylko. Dania są różnorodne i ciekawe, a codziennie inne danie dnia dodatkowo urozmaica asortyment. Posiłki są estetycznie skomponowane. Przychodziliśmy tu dużą grupą przez kilka dni i zawsze byliśmy ugoszczeni nawet w godzinach szczytu. Panie z obsługi przemiłe, dobrze znają się na rzeczy, czego nie zawsze można powiedzieć w innych restauracjach. Dodatkowo czekając można zagrać w gry planszowe dostępne w lokalu. Zdecydowana polecajka.
-
Amelia Wojda ★★★★★
Polecam restauracje Rodzinka. Bardzo miła obsługa. Dania pyszne, zawsze świeże składniki. Krotki czas oczekiwania. Polecam calzone z szynką parmeńska. Warto tu zaglądnąć.
-
Joanna Łagowska ★★★★★
Cudowne miejsce, rewelacyjna obsługa. Jedzonko zawsze smaczne i przede wszystkim czuć, że wszystko jest robione na miejscu z dobrych składników i restauracja nie korzysta z gotowców. Moje dziecko uwielbia sale zabaw. Odniosę się do cen- nie uważam, żeby były nieadekwatne do poziomu i miejsca.Polecam deserki- nie dość, że piekne to jeszcze takie smaczne… Zamawiałam również catering na urodziny dziecka- coś wspaniałego. Polecam, polecam, jeszcze raz polecam
-
PJ ★★★★☆
Miejsce dla rodzin z dziećmi więc jeśli chcesz zjeść w ciszy to omijaj to miejsce z daleka żeby się nie rozczarować. Dania przyzwoite, trochę drogie wejście na salę zabawę zwłaszcza jeśli przychodzi się z dziećmi tylko zjeść obiad i wyjść, a nie konkretnie na zabawę
-
Mateusz _Vequertis ★☆☆☆☆
Lokal prezentuje się dobrze, ładny wystrój. Jego minusem jest otwarte połączenie z salą zabaw dla dzieci. Ceny w lokalu są dość wygórowane, szczególnie biorąc po uwagę lokalizację, jak też hałas dobiegający bezpośrednio z sali zabaw dla dzieci. Zdjęcia zawarte w menu restauracji są mocno przejaskrawione i w żadnym razie nie oddają rzeczywistego wyglądu dań (przykładowe zdjęcia w załączeniu). Na plus miła obsługa i krótki czas oczekiwania oraz wspomniany wystrój lokalu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Rodzinka?
Restauracja Rodzinka znajduje się przy Tarnowskich, 39-120 Sędziszów Młp, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Rodzinka?
Można skontaktować się z Restauracja Rodzinka pod numerem +48 790 779 209
Jak można dotrzeć do Restauracja Rodzinka?
Do Restauracja Rodzinka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku