Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Jedzonko dobre i szybkie czekałem 3/4 minuty ogórki bardzo dobre i ceny też fajne pozdrawiam”
“Pierwsze i najważniejsze to obsługa. Przemiła i przesympatyczna. Powitał mnie właściciel, wręczył kartę do pokoju, a reszta formalności później. Inne obiekty mogły by się uczyć. Duży bezpłatny parking. Pokój bardzo czysty, łazienka - błysk. W hotelu jest restauracja i drink bar. Bardzo przystępne ceny. Do kolacji gra Pan na fortepianie. I tu można powiedzieć, że jest to romantyczne i urokliwe miejsce. Na terenie obiektu są zrobione miejsca gdzie można usiąść i się zrelaksować. Ogólnie cisza i spokój. Do zobaczenia niebawem.”
“Korzystaliśmy z restauracji więc opinia dotyczy tej konkretnej części Siedliska, pomimo dużego ruchu i różnorodności zamówionych dań zostaliśmy szybko i sprawnie obsłużeni, wszystkie dania przygotowane bardzo dobrze, hamburger różowiutki w środku, pizza również na wysokim poziomie tak samo jak pstrąg. Naprawdę warto zaglądnąć, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Można śmiało polecać.”
“To nie pierwsza wizyta w tym miejscu. Nie jestem znawcą kuchni azjatyckiej, ale do Thai zawsze z radością i z jeszcze większą wychodzę. Ceny przystępne. Czas oczekiwania krótki. Dobra lokalizacja, można znaleźć parking przy samym lokalu bądź w pobliżu. Czysto, schludnie, przestronnie. Bardzo lubię tam wracać co jakiś czas.”
“Z czystym sumieniem mogę polecić. Jedliśmy z dziećmi danie dnia, schabowego i makaron z kurczakiem i pomidorową. Ceny odpowiednio 34/44/10 zł. Wszystko smaczne, porcję b.duze, jeśli by ktoś z dziećmi był, to spokojnie zupa naje się 2ka dzieci, a i może coś dla ojca zostanie. Drugie danie to samo, córki brały na wynos bo nie mogły dojść. Daniem dnia ( zupa, drugie i kompot) dorosły sobie naprawdę poje. Klimat trochę oldschool, ale mi pasował. A przez właściciela/ pana podającego jedzenie kojarzył mi się z rodzinną knajpką we Włoszech. Po obiedzie dzieciaki dostały jeszcze po lizaku. Niby nic, ale ja doceniam.”
“Świetne miejsce odwiedzone przejazdem. Przyjemny wystrój, super obsługa, jedzenie naprawdę smaczne i ładnie podane. Dla mnie ważne było też bezproblemowe zaparkowanie auta, a mam ponadwymiarowe. Myślę, że jak będę następnym razem, to zajrzę, bo wrażenia jak najbardziej pozytywne. Polecam”
“Do restauracji trafiliśmy przejazdem, zjechaliśmy z drogi s19 zachęceni dobrymi opiniami i było warto! Ogromne porcje, wszystko smaczne i domowe. Przywitała nas czystość wewnątrz i sympatyczna obsługa. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecamy!!!”
“Wszystko ok, wpadnę drugi raz. Pan za ladą bardzo spokojny i miły. Czułem się lokalu komfortowo.”
“Byliśmy z 9 osobami na kolacji. Pyszne jedzenie, cudowna obsługa. Nasi goście z Hiszpanii byli pod dużym pozytywnym wrażeniem. Na pewno będziemy tam zabierać naszych znajomych. Pozdrawiamy Pana Kelnera❤️ był bardzo sympatyczny.”
“Po prostu Dobra Pizza. Polecamy i Dziękujemy jak najbardziej =]”
“Dziś gościliśmy u Państwa na przyjęciu komunijnym. Pyszne jedzenie, świetna obsługa . Każdemu bardzo smakowało. Dziękujemy. Tak trzymać !!! ⭐⭐⭐⭐⭐⭐”
“Jadłem Pizze, hamburgery i mega sałatkę z kurczakiem na prawdę rewelacja! hamburger pyszny najlepszy jaki jadłem - Mc Donald niech się schowa, obsluga bardzo miła sympatyczna lokal przyjemny, na pewno do Was wrócę!! Polecam w 100%”
“Zaproponowano mi to miejsce i dobrze wybrano, przyjemny pobyt przy dobrym jedzeniu, skusiłem się na specjalność lokalu jaką jest przysmak kolejorza (mogę przekręcić nazwę) i jest to ekwiwalent burgera z kotletem mielonym w środku i jest to tak proste i dobre jednocześnie, że aż warto to zauważyć i polecić, co też czynię - polecam. Są lokalne piwa które także polecam skosztować.”
“Jedzenie bardzo dobre, porcje spore. Troszkę zakręcony kelner 2 krotnie niewielkie pomyłki przy naszym stole ale ogólnie jest ok. Całość 4.5 ;)”
“Jestem zadowolony z wizyty w restauracji. Zostałem porządnie nakarmiony, napojony, odpocząłem, po 45 kilometrach rowerowej przejażdżki. Paru gości (zasłyszane) narzekało na frytki i jakieś marudzenie że nie ma tabeli z alergenami - jeny jaki dramat, nie można zapytać obsługi, hrabiostwo bez rodowodu się znalazło. Sorki za dygresję. Gdybym przejeżdżał kiedyś na rowerze przez okolice chętnie zajrzę ponownie i spróbuję czegoś innego. Ceny uczciwe, obsługa bardzo uprzejma i uśmiechnięta, mimo kilku maruderów ☺️tak trzymać, powodzenia!”
“Bardzo dobra pizza świeże składniki w gratisie dorzucili pyszny sos bazyliowy polecam!”
“Mega miła obsługa, mega jakościowe jedzenie w dobrej cenie. Pozdrawiam!”
“Bardzo dobra pizza , sos bialy bardzo dobry tylko czerwony taki kechupowy”
“Bardzo dobra pizza, maczuga galicyjska oraz makaron! Syte i smaczne! Lokal w środku bardzo ładny, ale łazienka prosi się i remont.”
“Polecam tą firmą jest dobra klimat obsługa klienta robią z jakością”
“Serdecznie polecam, piękny wystrój, wspaniała obsługa”
“W tej resteuracji było było bardzo pysznie. ,Wraz z moim węgierskim przyjacielem zapomnieliśmy o umiarze w jedzeniu i piciu .Było syto i smakowicie..Obsługa na profesjonalnym luzie.Zdecydowanie polecam.”
“Bardzo dobre obiadki domowe, w świetnej cenie, kompocik również pyszny. Zdecydowanie miejsce godne polecenia, jak będę kiedyś w okolicy, to na pewno odwiedzę! Wpadać, bo warto!”
“Gorąco polecam tę japońską restaurację – nie tylko dlatego, że serwują przepyszne sushi, ale także ze względu na miłą obsługę, która sprawia, że czujesz się jak w Japonii! A te piękne dziewczyny? No cóż, z takim urokiem to nawet tempura wygląda jak deser! Jeśli szukasz nie tylko wyjątkowego jedzenia, ale i atmosfery, która sprawi, że poczujesz się jak w sercu Tokio, to miejsce jest strzałem w dziesiątkę!”
“Bardzo miła Pani :) sushi również pyszne :) Polecam :)”
“Jesteśmy dość częstymi gośćmi. Bardzo polecam z zup: Zupę tajską Tom Yum z krewetkami. Z kurczaka: Luon Ga filet z woka z trawą cytrynową, z wołowiny: zielone curry po tajsku, z dań wegetariańskich: łosoś w cieście z czosnkiem i oczywiście sushi z serkiem Philadelphia pięknie podane. Do picia szał zrobiła na mnie kawa cynamonowa z nutellą i bitą śmietaną. Wystrój jest przepiękny a obsługa bardzo miła i z zaskokiem. Polecam”
“Bardzo smaczne jedzenie. Dobrze przyrządzona jagnięcia. Dużo kolendry czyli tak jak powinno być. Klasyczne gruzińskie lemoniady w tym waniliowo-smietankowa. Gdyby jeszcze z głośników leciało więcej muzyki w stylu lezginki, byłoby idealnie”
“Bardzo dobre sushi, makarony i zupy. Warto skorzystać z opcji lunch dnia. Ciekawa oferta na każdy miesiąc. Czysto i przyjemnie. Miła obsługa.”
“Obsługa bardzo miła. Pizza bardzo smaczna. Szybka dostawa. Polecam :)”
“Polecam. Zamówiliśmy z mężem pizzę i makaron. Pizza przepyszna, ale serce skradł mi makaron. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy.”