Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Bardzo dobre, gorące i aromatyczne jedzenie. Czas przygotowania krótki, nie czeka się długo. Obsługa jak i klimat miejsca na wysokim poziomie. Pan kelner zainteresowany ciągle klientem, czy wszystko z daniem w porządku. Polecam, daje 6/5 gwiazdek:)”
“Zamówilam krem z pomidorów, tortellini ze szpinakiem, deser panna cotte i lemoniadę. Wszystko przepyszne! Miła obsługa i ładny wystrój.”
“Za wszystko daje pięć gwiazdek. Obsługa , Jedzenie , ceny-Rewelacja. Polecam i na pewno wrócę.”
“Restauracja urocza w pięknym miejscu. Jedzenie pyszne. Za dziczyzną nie przepadam, wybrałam więc polędwiczkę i krewetki na przystawkę. Wszystko było pyszne i ładnie podane. Wystrój bardzo klimatyczny.”
“Miałam przyjemność odwiedzić restaurację Patio i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zamówiłam filety wieprzowe – danie było przepyszne, soczyste i doskonale doprawione. Mięso rozpływało się w ustach, a całość była starannie przygotowana i pięknie podana. Na szczególne uznanie zasługuje również obsługa – miła, uprzejma i bardzo profesjonalna. Wnętrze restauracji jest bardzo eleganckie, a panująca tam atmosfera cudowna – miła, spokojna i sprzyjająca relaksowi. Całość wizyty oceniam na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam i z przyjemnością wrócę!”
“Lubię to miejsce. Dobra kawa z dużym wyborem dodatku glutenowego. Dziewczyny robią świetną robotę. Chciałbym więcej opcji wegańskich dla zróżnicowania diety. Polecam!”
“Bar jak nazwa wskazuje w zaciszu rynku. Ceny barowe. Ale klimacik znacznie lepszy jak bar. Wygodnie, czysto i bez ścisku. Sympatyczna obsługa. 5 osobowa rodzinka z najmłodszym 13 latkiem 200 za rachunek. Najedzeni do syta i w spokoju.”
“Przemiły Pan kelner zrobił nam z koleżanką 10 zł rabatu, co bardzo miło mnie zaskoczyło :) Drinki są mega dobre, obsługa rewelacyjna. Polecam gorąco!”
“Idealne miejsce na obiad z rodziną . Otoczenie przepiękne, jedzenie pyszne obsługa bardzo miła , ceny nie z kosmosu polecam”
“Byłem bardzo miło zaskoczony. Chcieliśmy coś z żoną zjeść po drodze, i żona mówi że tam raz pizzę jadła i była dobra. Je szczerze nie byłem optymistycznie nastawiony bo w klubach z kręglami czy bilardem to raczej są jakieś gotowe dania odgrzewane. Ale po tym jak dostałem swojego placka po węgiersku byłem w szoku, kosztował coś około 32 zł a porcja ogromna, placki chrupiące więc tyle co usmażone, gulasz pierwsza klasa. Jak znowu będę w tamtych okolicach to na 100% jeszcze raz się tam wybiorę. Dla dziecka zamówiliśmy fileta w panierce i też strzał w dziesiątkę, był przepyszny. Żona zamówiła pierogi, co prawda na karcie było napisane że własna robota ale nie chciałem w to wierzyć ale były, nawet jeżeli nie oni by je robili to na pewno domowej roboty. POLECAM.”
“Swietnie zaopatrzony sklep. Dzieki ogromnemu zaangazowaniu wlascicieli trzyma poziom i jest otwarty gdy inne zamkniete - bardzo pomocne dla zapominalakich. Wygodny parking i dojazd. Polecam.”
“Jedzenie bardzo dobre, obsługa na najwyższym poziomie a Pan właściciel bardzo sympatyczny człowiek. Widać że lubią gotować i naprawdę im to wychodzi. Żurek pierwsza klasa! Polecam”
“Bardzo polecam! Pyszne jedzenie - prawdziwe domowe i smaczne obiady, szybka dostawa i przemiła obsługa :)”
“Wspaniałe miejsce wypoczynkowe, zwłaszcza na małe imprezy studenckie”
“Przepyszne jedzenie cena bardzo dobra duży wybór i miła obsługa”
“Kupuje tu pierogi, kluski, krokiety i paszteciki od lat. Jak domowe! Pyszne! Ciężko dogodzić wszystkim domownikom a tu mozna znalesc coś smacznego dla każdego. Polecam gorąco!”
“Prawdziwa pizza neapolitańska. Fenomenalne ciasto, kruche i miękkie jednocześnie. Składniki to najwyższa półka, jakość idącą w parze z ceną. Jedząc pizze w tym lokalu przez chwilę możemy poczuć się jak we Włoszech.”
“Bardzo przytulne i klimatyczne miejsce tuż nad jeziorem. Wyśmienicie przyrządzona ryba ( karp bez ości) w chrupiącej panierce i równie smaczna surówka która jest przygotowana od 20 lat według tego samego przepisu. Serdecznie polecam wszystkim mieszkańcom oraz przejezdnym.”
“Jedzenie mistrzostwo świata! Czysty i zadbany lokal, przemiła obsługa i bardzo przystępne ceny. Porcja placków po węgiersku za 22zl gigantyczna! Będę wracał, polecam wszystkim! :-)”
“Piękna nowoczesna sala , bardzo dużo i pyszne jedzenie , goście bardzo zadowoleni, na pewno wrócimy przy okazji kolejnych imprez rodzinnych”
“Idealne miejsce do odpoczynku. Lokalizacja super, blisko Ustrzyk Dolnych. Pokoje czyściutkie, śniadania w formie bufetu co pozwala na swobodę w wyborze dla każdego. Restauracja na miejscu. Cichutko, przed hotelem duży bezpłatny parking. Przemiła Obsługa hotelu, zarówno na recepcji, jak i w restauracji jak i Panie dbające o czystość. Wróciliśmy bardzo zadowoleni, choć kusiło, by pobyt przedłużyć..;) Pozdrowienia dla Panów, którzy kibicowali przy grze w bilarda:)”
“Jak dla mnie to jedno z najlepszych miejsc na szybki i porządny posiłek w tej okolicy. Jestem zawodowym kierowcą i sporo jem na mieście, ale rzadko trafiam na tak dobrą jakość w tak rozsądnej cenie. Klasyczna zapiekanka z pieczarkami i serem to prawdziwy sztos. Wszystko dobrze dopieczone, ciepłe, świeże, a porcje naprawdę uczciwe. Można się spokojnie najeść bez potrzeby dokładki. Przyjazna obsługa, sprawna realizacja i świetna lokalizacja.”
“jedzenie smaczne, krótki czas oczekiwania i duzy wybór w lodówkach Polecam”
“Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Polecam”
“Naprawdę super miejsce z pysznymi burgerami. Bardzo miła obsługa i fajny klimat.”
“Pyszne jedzenie, szczególnie żeberka z koryta, obsługa miła i pomocna, klimat też świetny, obok jeszcze jest zagroda dla koni, TOP”
“Mówi się, że miejsce to ludzie, którzy je tworzą. A w Zamku Dubiecko obsługa hotelowa i restauracyjna była na najwyższym poziomie. Od momentu pierwszego telefonu do hotelu czułem szczere zaangażowanie i chęć pomocy. Na miejscu tak samo. Jedzenie w restauracji, jak to mówi młodzież "na wypasie". Tam zupa borowikowa jest z duuuuużej ilości borowików i w niej naprawdę są grzyby. Doznania kulinarne jak na moje podniebienie rewelacyjne. Czysto, schludnie, spokojnie. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo dobra pizza wykonana przez Natana. F jedynie sos czosnkowy jakis taki przezroczysty”
“Rewelacyjne miejsce! Pyszne jedzenie i ogromne porcję. Spróbowaliśmy placków ziemniaczanych z mięsem, kotleta drobiowego z frytkami i pizzę. Wszystko gorące, smakowicie wyglądało i smakowało. Polecamy gorąco!”
“Bardzo fajne miejsce na wypad z dziećmi! Dużo przestrzeni, bliski kontakt ze zwierzątkami, można fajnie spędzić czas. P.S. bardzo dobre jedzenie w fajnych pieniądzach!”