Opinie

  1. P B ★★★★★

    Pyszne ,duże porcje ,obsługa bardzo miła ,czysto . Ceny przystepne , resteuracja godna polecenia .

  2. Pavlo Prysiazhniuk ★★★☆☆

    Byliśmy rozczarowani jedzeniem. Ryż w daniu był bardzo ostry – nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby ryż był aż tak pikantny, że musieliśmy go wyrzucić. W menu nie było informacji, że ryż będzie ostry (zamawiamy to danie nie pierwszy raz). Krewetki miały nieprzyjemny posmak, a warzywa również nie były odpowiednio przygotowane.

  3. Szymon Wośko ★★★★★

    To nie pierwsza wizyta w tym miejscu. Nie jestem znawcą kuchni azjatyckiej, ale do Thai zawsze z radością i z jeszcze większą wychodzę. Ceny przystępne. Czas oczekiwania krótki. Dobra lokalizacja, można znaleźć parking przy samym lokalu bądź w pobliżu. Czysto, schludnie, przestronnie. Bardzo lubię tam wracać co jakiś czas.

  1. Krzysztof Augustyn ★★★★☆

    Miło zaskoczony jestem jedzeniem, większość bardzo smaczna, zielone curry z kurczakiem bardzo dobre, kokosowy kurczak też bardzo smaczny, makaron pad Thai z kurczakiem również smakował, niestety muszę odjąć gwiazdkę za dodatki, czyli ryż nie przyprawiony nic a nic a wystarczyło by odrobina soli tak naprawdę, no i ta nieszczęsna kapusta, bardziej słodka niż kwaśna i czuć że z wiaderka. Tak więc jest smacznie ale nie wszystko, dodatki do poprawy. 5/4/25 drugie podejście i muszę powiedzieć że jedzonko w dalszym ciągu bardzo smaczne, zupki super, kapusta dużo smaczniejsza niż za pierwszym razem, ryżu tym razem nie zamawiałem więc nie wiem czy się poprawił, niestety nadal 4 gwiazdki ponieważ kurczak w cieście kokosowym był słabszy niż ostatnio, frytki też bardzo słabe wydaje mi się że smażone na tej samej fryturze co kurczaki i smakowały trochę jak faworki i trzeba popracować nad sosami, zamówiłem pikantny i pikanterii nie czułem nic a nic.Poza tym wszystko inne super, pyszne sajgonki. Polecam serdecznie

  2. Karol Nowak ★★★☆☆

    Przyjechałem tu aby zobaczyć co znaczy ta opinia 4,8 , ale zawiodłem się. Lokal urządzony tak trochę na jadłodajnie , czyli takie proste stoliczki jeden obok drugiego, bez jakiejkolwiek prywatności. A jedzenie ... zupa była dobra a reszta totalnie średnia na 3 gwiazdki. Wołowina żylasta nie dogotowana no i warzywa całkiem surowe , twarde , zarówno w daniu z wołowiną jak i kurczakiem. Sosy też nie zachwycają. Dania są bardzo szybko podawane co jest plusem ale w tym przypadku może powinny się jednak dłużej robić aby wszystko było dogotowane ;) Na wysokim poziomie była surówka z białej kapusty.

  3. Bolesław K ★★★★★

    Smaczne,duże porcje.Duży wybór.Szybkq obsługa.Miła klimatyczna atmosfera

  1. Tymur D. ★★★★☆

    Tak naprawdę to wszystko jest dobre) ale postawię 4* tylko przez to że u wszystkich takich restauracjach wszędzie ten sam 1 sos. Ale wszystko smakowało 100%! Polecam.

  2. Iwona Niemiec-Bęc ★★★★★

    Fantastyczne miejsce , pyszne i świeże jedzenie , miła obsługa , lokal czysty i przyjemny - czuć prawdziwy Wietnam

  3. Maja Piątek ★★★★★

    Smaczne, świeżo przygotowane jedzenie, które smakuje jak to, które jadłam w Tajlandii. Zielone curry z tofu bardzo dobre. Wystrój schludny, przyjemny. Miła obsługa. Polecam to miejsce, wróciliśmy na obiad dwa razy. Jak znów będę w Dębicy na pewno odwiedzę raz jeszcze.

  1. Mi Ma ★★★★★

    Smaczna kuchnia azjatycka. Moim wyborem był kurczak w 5 smakach wraz ze smażonym ryżem (dodatkowa opcja +4zł). Koszt całości na wynos 31,5zl. Porcja wbrew pozorom obfita, smaczna i niczego nie brakowało. Czas oczekiwania na danie 7 minut. Póki co polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kuchnia Azjatycka Thaicooking?

Kuchnia Azjatycka Thaicooking znajduje się przy Rzeszowska 71, 39-200 Dębica, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kuchnia Azjatycka Thaicooking?

Można skontaktować się z Kuchnia Azjatycka Thaicooking pod numerem +48 539 657 041

Jak można dotrzeć do Kuchnia Azjatycka Thaicooking?

Do Kuchnia Azjatycka Thaicooking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements