Opinie

  1. Kasia Zawadzka ★☆☆☆☆

    Lody były okej, herbata zimowa bardzo smaczna, ale.. no właśnie przez to ALE nie mogę dać więcej niż 1gwiazdka. Obsługa to totalna pomyłka (dziewczyna blond włosy). Na dzień dobry nie odpowiada, Pytam o stolik nie odpowiada, pytam o zamówienie po 15 min oczekiwania, a dowiaduje się, że i tak krótko czekam bo niektorzy to nawet 30 min(nałożenie gotowego ciasta na talerz i zaparzenie 3 herbat). Podejrzewam że zapomniała i to Rozumiem, a może było faktycznie Więcej zamówień (chociaż w kolejce nie czekałam), jednak tu chodzi o dobor słów i ton, dobra obsługa nie odpowiada w taki sposób.

  2. Aleksandra Szczęch ★★★★★

    Zamówiłam tort o smaku Ferrero Rocher z piękną dekoracją i jestem absolutnie zachwycona! Tort wyglądał obłędnie — eleganckie ozdoby na wierzchu i perfekcyjne wykończenie sprawiły, że zrobił ogromne wrażenie na gościach. Smak jeszcze lepszy niż wygląd: idealnie czekoladowy, orzechowy, kremowy i jednocześnie przyjemnie chrupiący. Porcja sycąca, ale nie przesłodzona. Goście byli zachwyceni, a tort zniknął w ekspresowym tempie. Z całego serca polecam — prawdziwe mistrzostwo!

  3. Krystyna Mrówka ★★★★★

    Będąc w Rzeszowie trafiłam na najlepszą lodziarnię ciastkarnię 2 jednym. "Galateria Bianca" , to najlepsze lody, najlepsza i najmilsza obsługa oraz bardzo ciepły i miły klimat. Za wszystko daję ocenę 5 , chociaż chciałabym dać więcej. Nigdy wcześniej nie jadłam tak dobrych lodów. Cena adekwatna do porcji. Tak że wszystkich, którzy zatrzymują się chociaż na chwilę w Rzeszowie to polecam najlepszą cukiernio - lodziarnię, warto poszukać na mapach i wstąpić po ten niepowtarzalny smak.

  1. Sadeeq ★★★★☆

    Niedzielny wypad dla spragnionych słodkości w pyszny sposób podanych... ot weszliśmy i... było pysznie. Mini torcik z truskawkami i do tego czekolada na gorąco z bitą śmietaną, to 110% tego, co spory facet potrzebował. Czekoladowa kula z wiśnia i kawka w pyszny sposób zaspokoiła cukrowe łaknienie niewiasty. Ruch w niedzielne, przedobiadowe południe bardzo spory, co świadczy o popularności lokalu w miejscu z lokalami dookoła. Zamawiamy przy kasie. Ceny umiarkowane. Cztery gwiazdki, bo... zamawiamy przy kasie. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gelateria Bianca?

Gelateria Bianca znajduje się przy 3 Maja 1, 35-030 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gelateria Bianca?

Można skontaktować się z Gelateria Bianca pod numerem +48 609 386 088

Jak można dotrzeć do Gelateria Bianca?

Do Gelateria Bianca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements