Byliśmy w Pizzerii po raz pierwszy. Mieliśmy bardzo miłą obsługę. Pizza oraz sosy były bardzo smaczne. Pierogi ruskie i z mięsem smakowaly jak u babci. Pychota. Jednym zdaniem szybko, smacznie i w dobrej cenie.Bardzo dziękujemy i polecamy.
Zdjęcia
Opinie
-
Daga Wojtasik ★★★★★
-
Wojcie chowsky ★★★★★
Pizza jedna z lepszych które ostatnio jadłem. Ceny bardzo dobre jak i sam właściciel. Bardzo polecam!
-
kalina malina ★☆☆☆☆
Ciasto w pizzy smakowało jak stare ciasto i było twarde. Nie polecam
-
Paulina Dąbrowska ★★★★★
Bardzo bardzo polecam! Trafiliśmy tutaj przypadkiem z trasy. Bardzo miła obsługa, nie czekaliśmy długo i podobał nam się klimat :) przepyszna pizza, świeże składniki, świetne ciasto na pizzę. Polecamy każdemu!
-
Kinga ★★★★★
polecam bardzo tą pizzerie, dominik, andrzej i karolina bardzo miłe osoby nie tylko w miejscu pracy śle tez w prawdziwym życiu, jedzenie bardzo pyszne jak dosłownie niebo w gębie. lokal bardzo przytulny wypełniony sympatycznymi osobami, polecam bardzo do przyjścia z całą rodzinką. życzę miłego wieczoru.
-
Bartek Janowski ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaka kiedykolwiek jadłem. W pizzy mial być kurczak, peperoni, szynka i bekon. Kurczaka i bekonu nie było wcale, a peperoni zaledwie 4 na całej pizzy. Nie wspomnę o bardzo suchym i cienkim cieście. Pizza dojechała do mnie bardzo szybko (20min) czyli chyba była to jakaś mrożonka, bo tak szybko dobrej pizzy nie da się zrobić. Drugie zamówienie było całkowicie pomylone, dostałem inna pizze, niż zamówiłem. Nie polecam, na pewno już nie zamówię tutaj. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii. Nie wiem, skąd opinia właścicieli, iż dostałem jakąś pizze. Nie kontaktowałem się z wami nawet w tej sprawie.
-
Przemko7777 ★★★★★
Polecam wszystkim. Zadzwonilem poprosilem kebaba z podwójnym miesem i przede wszystkim cieple jedzenie. I tutaj ogromny szacunek! Mila symptyczna blondyneczka z usmiechem na buzi wrecza mi garace jedzenie normalnie level AZJATA. Oby tak dalej. Napewno wroce. Napewno polece innym Musialem edytowac:-) Dodatkowo zamowilem duze frytki, gdy otworzylem pudelko ujrzałem mega porcje. Fryteczki goroce i bardzo smaczne. Frytki z posypka pyszota i oczywiscie mega porcja. I blondyneczka znowu dowiozla radosna z usmiechem na buzi. Pzdr Przemek
-
Nath t ★★★★★
Przyjazna pizzeria, dobre jedzenie, polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria „OCZKO”?
Pizzeria „OCZKO” znajduje się przy 36-053 Kamień, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria „OCZKO”?
Można skontaktować się z Pizzeria „OCZKO” pod numerem +48 725 159 699
Jak można dotrzeć do Pizzeria „OCZKO”?
Do Pizzeria „OCZKO” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku