Opinie

  1. Qba ★★★☆☆

    Kurcze kurcze nie wiem co powiedzieć, po waszej pizzy boli mnie na drugi dzień główka. No pozdrawiam, miłego sylwestra

  2. Maciej Syrylo ★★★★★

    Coś się musiało tu wydarzyć bo ogólna ocena jest wg mnie zaniżona. Fajne miejsce na wieczorne wyjście. W środku atmosferę rozgrzewa kominek a pizzę są syto napchane składnikami, nie tam jakieś sypnięcie od niechcenia. W dodatku piwko za 9 PLN. Wrócę i to nie raz. Zabiorę też znajomych. A ja przyjdzie lato to nawet gitarkę. Powodzenia

  3. Mariola Tomaszewska ★★★★★

    Witam. Pizza przyjechała jak zawsze bardzo pyszna. Mimo iż jestem po za strefą dostawy zamówienie zostało zrealizowane. Jestem bardzo zadowolona z jakości produktów ale i z pracowników i dostawców. Zamawiałam wielokrotnie i zawsze było pysznie, obsluga bardzo miła. Serdecznie polecam. Najlepsza pizza w Rzeszowie.

  1. Przemek Dziuba ★★★★★

    Byłem u Państwa dzisiaj po raz pierwszy. Niby nie pozorna zwykła pizzeria ale po samym wejściu do środka oceniam jaknajzyzej . Bardzo dobre jedzenie i super obsługa. Do zobaczenia !!!

  2. Grzegorz Bachórz ★★★★★

    Zamawiam pizzę co jakiś czas i za każdym razem jest wyśmienita. Bardzo dobre ciasto, prawidziwy sos pomidorowy, świetny ser i świeże dodatki. Dodatkowo pizza jest wypiekana w piecu i smakuje jeszcze lepiej.

  3. Grzesiek Kyc ★☆☆☆☆

    Pizza przyszła z zakalcem, zrobiliśmy zdjęcia i wysłaliśmy do lokalu. Obsługa powiedziała że tak się zdarza i że zrobią nam drugą, ale w innym terminie po czym zablokowali numer telefonu. Dzwoniliśmy z innego numeru i tak samo dostaliśmy informację że nic na to nie poradzą po czym zablokowali numer. Kiedyś to była dobra pizzeria teraz odradzam każdemu, chyba że chcecie się rozchorować od nieświeżych i niedopieczonych składników.

  1. Ann Skowrońska ★☆☆☆☆

    Wstrętna! Nigdy więcej! Tak mogę podsumować to, co do mnie przyszło. "Pizza" przyszła całkiem przypalona, ciasto było przesolone - bez smaku, ilość składników ich smak i wygląd pozostawia wiele do życzenia. Zamawiałam ją kilka lat temu. To był całkiem inny smak. Dodatkowo mało kulturalna osoba odbierająca telefon, przyjmowała moje zamówienie. Jednym słowem: zniechęcam i odradzam zamawiania z tego miejsca "pizzy".

  2. Krzysztof Pełka ★☆☆☆☆

    Pizza tragedia. Smak kiepski, nie doprawiona. Zamawiałem na średnim cieście a przyjechała na cienkim w dodatku zimna, wymiar pizzy 60cm za dopłatą a dostarczono o średnicy ledwo 53 cm. (Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia) ale w pudełku latała jak chomik po pustej klatce. Składniki na pizzy to ledwo na 32 cm może wystarczy.....nie polecam już tej pizzerii. Żenada i oszczędność straszą. A zapłaciłem za nią+ frytki jedna porcja prawie 100 zł. Jedynie to czas dostawy się zgadzał (45 min.) To nie jest już to Amore co dawniej.....

  3. MsAgness92 ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Strzeżcie się jeżeli nie chcecie się potruc! Piec nie czyszczony, sama spaleznizna! I cena nie adekwatna do jakości!

  1. Joanna K ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz zamówiliśmy w tym lokalu pizze na dowóz (własna kompozycja). W składnikach był między innymi kurczak.. W sumie ciężko nazwać to kurczakiem, mięso posiekane jak na tatar.. Spieczona od spodu, a w środku guma... Inflacja rośnie , jednak Ceny zbyt wygórowane jak na jakość składników i smak, a raczej jego brak .. W sumie to nawet nie wiadomo za co zapłaciliśmy bo Nie dostaliśmy paragonu, kierowca był zdziwiony ze wgle go chcieliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powrotu nie będzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria "Amore" Zaczernie?

Pizzeria "Amore" Zaczernie znajduje się przy 36-061 Zaczernie, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria "Amore" Zaczernie?

Można skontaktować się z Pizzeria "Amore" Zaczernie pod numerem +48 178 594 666

Jak można dotrzeć do Pizzeria "Amore" Zaczernie?

Do Pizzeria "Amore" Zaczernie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements