Przegląd katalogu
- 124 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 124 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 124 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 87,061 opinii i ocen.
“Kebab bardzo dobry, mięso dobrej jakości, cena kosmicznie niska. Sałatka to we większości gotowa już surówka, ale było tam też trochę warzyw. Sos ostry własnej roboty pracowników - baaajka! Zapadnie w pamięci na długo.”
“Polecam! Czy na miejscu czy na dowóz, pizza zawsze top. Obsługa zawsze miła, nawet jak nawymyślam z dodatkami. Na dostawę przeciętnie czekam krócej niż z innych lokali. Chętnie wracam”
“Zamawiamy do pracy czasem 2 a czasem 15. Zawsze świerze i smaczne. Dowiezione szybko więc ciepłe. Zawsze jak więcej zamawiamy to puszeczka colli gratis. Smacznego wszystkim zamawiającym.”
“Osobiście nie wiem dlaczego takie opinie powstały. Ale szczerze? Czytając opinie oraz składnię tych osób to powinny wrócić do podstawówki. Zjadłem wczoraj tzn. 28.04. i nie pamiętam kiedy ostatnio byłem zadowolony. Od lat w centralnej Polsce, potem w Lublinie. A teraz przypadkiem na wyjeździe służbowym miałem okazję spróbować. I szczerze jestem bardzo zadowolony. Nawet bardziej niż bardzo. Bo lokal może i mały. Ale jedno jest pewne że robione jest wszystko na miejscu. Bez masowego zawijańca z Makro albo Selgrosa. Z warzywami nie „bukietem surówek”. A czytając poprzednie komentarze podejrzewam od osób maksymalnie 18letnich co przeklinały pod lokalem to zastanawiam jaki jest sens je czytać i na ich podstawie bazować opinie. Te osoby pewnie piszą też jak coś jest nie tak, albo nie po ichniemu. Więc jeżeli ktoś ma okazję niech będzie życzliwy zamówi uśmiechnie się i podziękuję. Bo to co ta Pani tak robi jest lepsze o wiele niż to co jest kawałek dalej w kontenerze.”
“Polecam :) Bardzo mili u uprzejmi pracownicy.”
“Byłem tam w marcu 2024, byłem w listopadzie 2025, frytki były smaczne, porcje duże naprawdę duże, majonezu po korek, obsługa miła.”
“Pani Irenka bardzo miła i przyjazna, polecam przychodzić na jej zmianie”
“Ktos tu wie jak zrobic dobrego Kebaba. A BD Special z serem robi wrażenie.”
“Zamówienie szybko przywiezione. Dostawca miły, pizza bardzo dobra. Polecam”
“Naprawdę pyszny kebab , mięso świeże i sosy mega dobre Polecam to miejsce!!!!!”
“Patrząc na komentarze nie chciałem zamawiać, ale wyboru nie było, więc zamówiłem i byłem przyjemnie zdziwiony, może nie najlepszy, ale top 5 kebab Rzeszowa. Frytki bardzo dobre, ale pchać ich do samego środka kebaba w dostawie - lol, kek, lepiej dać do suchej części. Ale w sumie bardzo dobry kebab, dziękuję kucharzowi za trudną robotę, mam nadzieję, że Ci zrobią podwyżkę w tym miesiącu)”
“Całkiem niezłe, choć nie ma kapusty tylko sałata pomidor takie tam. Jadłem lawasz chciałem zobaczyć czy też taka guma jak w lokalu na Y, ale tu był spoko. Mięso bardzo smaczne, no jeszcze odwiedzę, choć jak wspominałem wolę kebaba z kapuchą”
“Żabka na Rejtana - mój ulubiony sklep w Rzeszowie! Szczerze mówiąc, Żabka przy ulicy Rejtana w Rzeszowie to nie jest zwykły sklep. To prawdziwy mały raj dla każdego klienta! Od kiedy odkryłam to miejsce, nie mogę się doczekać kolejnych wizyt. Dlaczego tak uwielbiam tę Żabkę? Obsługa: Zawsze uśmiechnięta, pomocna i życzliwa. Pracownicy są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i doradzić w wyborze produktów. Czuję się tam jak u siebie w domu! Asortyment: Ogromny wybór świeżych produktów, przekąsek, napojów, a także gotowych dań. Znajdę tam dosłownie wszystko, czego potrzebuję, a często odkrywam nowe, ciekawe produkty. Czystość: Sklep jest zawsze czysty i schludny, a produkty poukładane na półkach w sposób przejrzysty i logiczny. To ułatwia i uprzyjemnia zakupy. Atmosfera: W Żabce na Rejtana panuje przyjemna i przyjazna atmosfera. Czuję się tam komfortowo i bezpiecznie. Dodatkowe usługi: Żabka oferuje szereg dodatkowych usług, takich jak możliwość opłacenia rachunków, nadania paczki czy wypłaty gotówki. To bardzo wygodne! Szczególne wyróżnienie: Chciałabym szczególnie wyróżnić panią Ewę, która jest jedną z pracownic Żabki na Rejtana. Jej życzliwość, uśmiech i serdeczność sprawiają, że zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność! Podsumowując: Żabka przy ulicy Rejtana w Rzeszowie to zdecydowanie mój ulubiony sklep w Rzeszowie. Polecam go wszystkim, którzy szukają miejsca, gdzie można zrobić szybkie i przyjemne zakupy w miłej atmosferze. Ocena: 5/5 gwiazdek! Zachęcam do odwiedzenia!”
“Bardzo miła obsługa. Pani uśmiechnięta i fachowo zaproponowała skład kanapki. Niedzielne popołudnie bardzo miło spędzone przy pysznej kanapce.”
“Pizza bardzo dobra, składników w sam raz, pyszne cienkie ciasto, obsługa bardzo sympatyczna. W ogródku obok pizzerii przyjemnie, fajne miejsce w Boguchwale. Frytki też super, trochę mi przypominają frytki z dworca w Rzeszowie, smak dzieciństwa :)”
“Niedawno odwiedziłem Wild Bean Café i było to cudowne doświadczenie od początku do końca! Od momentu wejścia powitała mnie ciepła, przyjazna atmosfera, która sprawiła, że poczułem się jak w domu. Wystrój idealnie łączy przytulność z nowoczesnością, dzięki czemu jest to idealne miejsce zarówno na relaksujący odpoczynek, jak i niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. To, co naprawdę wyróżnia Wild Bean Café, to ich zaangażowanie w doskonałą obsługę klienta. Pracownicy są przyjaźni, uważni i zdają się naprawdę lubić swoją pracę. Poświęcili mi czas, aby porozmawiać o swoich ulubionych pozycjach w menu i polecili kilka świetnych dań. Ogólnie rzecz biorąc, Wild Bean Café to prawdziwa perełka, do której z pewnością wrócę. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem kawy, czy po prostu szukasz przytulnego miejsca na relaks, ta kawiarnia jest warta odwiedzenia. Gorąco polecam!”
“Jedno z najlepszych miejsc jakie znam w Rzeszowie. Pierwszy raz zamówiłem tutaj parę lat temu i od razu byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością składników wykorzystanych w potrawach. Przede wszystkim bardzo dużo warzyw, świeżych warzyw, chrupiąca sałata i ogórek, jędrny pomidor i słodkawa cebula. Większość miejsc w których jadłem w Rzeszowie napotkałem się z tym problemem, albo kiepskie warzywa albo ich brak, tutaj wręcz przeciwnie, składniki są świeże i bardzo dobrej jakości. Dania są duże i syte, zwłaszcza tortille (bardzo polecam). Dania są wykonywane od serca, oddają one wrażenie potraw wykonanych w domu. Ogólnie, serdecznie polecam :).”
“Kebab w cieście pita bardzo smaczny, dużo smaków w środku. Menu w miarę bogate, ceny mi się bardzo podobają, co jakiś czas tam wracam by coś zjeść po pracy. Obsługa szybka, jest miejsce by zjeść, chociaż nie zachęca, więc zazwyczaj biorę na wynos i podczas drogi jem.”
“Jadłem North Fish w Londynie i teraz tutaj w Rzeszowie! Jak na ten przedział cenowy to bardzo dobre. Zapakowane w schludny sposób i pani za sterami była bardzo miła. No i Polska sieciówka, a nie jakiś turas z Niemiec. Pozdrawiam”
“Pyszne jedzenie :-) byłam pierwszy raz i jestem zachwycona, polecam bardzo cieciorex. Mój chłopak, który raczej unika wege rzeczy również był zadowolony. Porcje w sam raz by się najeść. Gorąco polecam, naprawdę dobra opcja dla wegetarian i wegańska ”
“Pizzerię znalazłem na stronie Krosno24 trzeba było wypróbować jej wyrobów. Co ją wyróżnia wśród innych to że oferuje niewielkie pizze, 23 cm i dla mnie to jest plus. lepiej zjeść dwie mniejsze jak jedną dużą. Pizza smaczna, ciepła dostarczona szybko w niedzielę w ciągu 40 minut. Tak że śmiało polecam bo warto.”
“Zamówiliśmy kolejny dzień z rzędu zamówienie. zupy bardzo dobre sznycel i ziemniaki przepyszne czuć świeże nie było przesiąknięte tłuszczem w ziemniakach było czuć masło plus za surówkę z kapusty kiszonej bez kminku co jest mało spotykane w restauracjach ogólnie jedzenie bardzo na plus Był jeden mały wypadek przy zamówieniu bo zupa przyszła w całym popękanym pudełku i w rosole były kawałki plastiku przez dostawcę. zupa została uszkodzona ale pani bardzo sympatyczna uratowała sytuację przeprosiła i przyniosła nam osobiście jeszcze raz co bardzo doceniamy kolejny raz nie zawiedliśmy się na tej restauracji polecanko ❤️☺️”
“Zatrzymałem się przejazdem. Bardzo dobre jedzonko polecam.”