Wybrałam się dziś po raz kolejny do punktu na tej ulicy i byłam bardzo zawiedziona bo po raz kolejny nie było przygotowanego mięsa. Na rynku lub na PKP obsługa 100% tu zawsze komplikacje
Zdjęcia
Opinie
-
Olka Ryczek ★☆☆☆☆
-
Anna Pączek ★☆☆☆☆
Jeśli ktoś ma ochotę na vege kebaba to jak najbardziej może się tam wybrać. Kiedyś było smacznie. Wraz ze wzrostem cen jakość niestety nie została utrzymana. Mięsa to tam nie uświadczysz. Zamówione 3 kebaby. Porównując ilość mięsa do tego co było kiedyś, to zbierając mięso z tych trzech, brakło by na jedną porcję.Klient może się poczuć szczerze oszukany bo to tak naprawdę bułka z kapustą za 24 zł i nie ma nic wspólnego z kebabem. Kiedyś uwielbiałam, dzisiaj nie polecam. Szkoda.
-
Daniel Pietryńczyk ★★★★★
Osobiście nie wiem dlaczego takie opinie powstały. Ale szczerze? Czytając opinie oraz składnię tych osób to powinny wrócić do podstawówki. Zjadłem wczoraj tzn. 28.04. i nie pamiętam kiedy ostatnio byłem zadowolony. Od lat w centralnej Polsce, potem w Lublinie. A teraz przypadkiem na wyjeździe służbowym miałem okazję spróbować. I szczerze jestem bardzo zadowolony. Nawet bardziej niż bardzo. Bo lokal może i mały. Ale jedno jest pewne że robione jest wszystko na miejscu. Bez masowego zawijańca z Makro albo Selgrosa. Z warzywami nie „bukietem surówek”. A czytając poprzednie komentarze podejrzewam od osób maksymalnie 18letnich co przeklinały pod lokalem to zastanawiam jaki jest sens je czytać i na ich podstawie bazować opinie. Te osoby pewnie piszą też jak coś jest nie tak, albo nie po ichniemu. Więc jeżeli ktoś ma okazję niech będzie życzliwy zamówi uśmiechnie się i podziękuję. Bo to co ta Pani tak robi jest lepsze o wiele niż to co jest kawałek dalej w kontenerze.
-
Gabriela Nowak ★☆☆☆☆
Wczoraj tj. 29 maja po godzinie 21 zamawiałam kebaba w budce na Jagielońskiej. Przy składaniu zamównienia powiedziałam do sprzedającej Pani (szczupła blondynka z krótkimi włosami, około 40-50 lat) ze „jeżeli jest taka możliwość poprosiłabym więcej sosu”. Pani krzyknęła mi twarz „NIE!” aż mnie zamurowało, bo nie spodziewałam się takiej reakcji. Zaczęła wyrzucać pretensje ze każdy kto przychodzi mówi żeby dawać więcej sosu, a jej robią się odciski od mieszania sosu, bo musi to robić ręcznie …. Wszystko rozumiem, ale można było powiedzieć normalnie, a nie krzyczeć i mieć pretensje do klienta.
-
buzz nju ★★☆☆☆
Warto wracać, ale tylko dla jednej osoby, wszystkie osoby młodsze i szczupłe robią kebaba wg mnie w ocenie na 2/5. Warto zaglądnąć przez szybkę jeśli nie ma tam pani około 50+, to nie warto tam zamawiać. Plusy to domowe przygotowanie... Minusem jest brak mocniejszego dopieczenia mięsa (wg mnie zwykle nie jest gotowe) i brakuje płatności kartą/Blikiem, brak powtarzalności.
-
Maciej Warzoch ★★☆☆☆
Fakt mięso dobre jednakże płacić za kebaba 17 złotych żeby dostać 3/4 sałatki więcej pustego miejsca w bułce niż mięsa to już trochę przesada. Cena nie adekwatna do ilości mięsa w kababie.
-
Morela Hello ★★★★★
Bardzo dobry kebab, mięso super chrupiące, reszta składników świeża, obsługa miła, polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Pomarańczowa Budka?
Kebab Pomarańczowa Budka znajduje się przy Jagiellońska 18, 35-025 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do Kebab Pomarańczowa Budka?
Do Kebab Pomarańczowa Budka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku