Przegląd katalogu
- 110 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 110 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Szamotułych, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 110 wyników w Szamotułych, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 22,438 opinii i ocen.
“Bardzo polecam! Jedzenie przepyszne, miła obsługa, przystępne ceny. Bardzo szeroki wybór dań!”
“Sala jest mała i to jest jedyny minus. Miła obsługa, lody, kawa i przekąski bardzo dobre. Dzieciom się podobało. Jednak starsze dzieci mogą się trochę nudzić. Jeśli ktoś jest z poza miasta proszę kierować się na netto ponieważ nawigacja źle prowadzi i dojeżdża się do szlabanu.”
“Najlepsza obsługa w gminie.polecam”
“Bułka chrupiąca, mięso soczyste dobrze wysmażone, bardzo dobry hamburger. Lokal fajnie zrobiony.”
“Doradztwo na super poziomie!!! Polecam”
“Jedynie co mi przeszkadza to troche ciasne wejscie i trzeba sie przepychac z innymi klientami. Pozdrawiam tą starszą, najmilszą ekspedientke :)”
“Płatność tylko gotówką Wystrój skromny ale czysto a to najważniejsze Porcja bardzo duża, spokojnie można powiedzieć że na dwie osoby Mięso cienkie (dla mnie to plus) panierka ładnie trzymająca się Polecam :)”
“Bardzo klimatyczne miejsce, super obsługa, Panowie bardzo pomocni i uprzejmi. Polecam”
“Polecam jedzonko smaczne. Obsługa miła i profesjonalna ;) Pozdrawiam 3 uśmiechnięte Panie. Na pewno jeszcze wrócę.”
“Pan zawsze pomocny i konkretny. Zrobi solidnie to na co się człowiek umówi, a nawet więcej z własnej uprzejmości.”
“Świetne muffinki i pyszna kawa w naprawdę dobrej cenie.”
“Bardzo dobry i duży kebab. Obsługa bardzo miła. Polecamy. Wioletta i Robert z Wronek :)”
“Znaleźliśmy to miejsce przypadkiem ale nie żałujemy jedzenie bardzo dobre. Na powitanie czekadełko co nas zaskoczyło. Zupa grzybowa bardzo dobra nie zepsuta śmietaną i mąką. Karkówka w sosie i kopytka klasa, kluski robione na miejscu sos pieczeniowy bardzo dobry surówka z czerwonej kapusty dobra. Goraco polecam.”
“Nieduża budka z dobrym jedzeniem . Kurczak pierwsza klasa . Gorący, pikantny i apetycznie wyglądający . Ceny powyżej średniej, ale warto .”
“Mega polecam !! Super posiłki super ceny ;) Jeśli chodzi o imprezy takie jak chrzciny roczek itd to lepszego miejsca nie ma w szamotulach :)”
“Świetne promocje,szybka kasa i bardzo miła obsługa, szczególnie zamaskowana pani ✌️polecam ten market.”
“Niepozorna restauracja, a w środku naprawdę przyjemne i wnętrze. Nie mieliśmy rezerwacji, mimo to znalazło się miejsce dla nas. Była to niedziela i wiele stolików było zarezerwowanych. Jedzenie bardzo dobre. Znakomicie doprawione i przyrządzone. Szeroki wybór napojów i win nadaje temu miejscu jeszcze większą zdolność przyciągania klientów. Serdecznie polecam.”
“Najlepsza zapiekanka jaką jadłam przysięgam !! Była ogromna 50 cm ja akurat wybrałam wersję z kebabem tylko za 26 złoty , farsz przepyszny wszystko idealnie ze sobą współgrało mega polecam !!!❤️”
“Bardzo miła obsługa zaopatrzenie jak i spożywcze oraz artykuły przemysłowe w dobrej jakości”
“Przyszliśmy na obiad z całą rodziną z okazji Dnia Babci i wyszliśmy cudownie najedzeni”
“Odkąd od Sierpnia zmienił się franczyzobiorca i obsługa to można już tam zrobić normalne zakupy.Obsługa się stara,zachowuje w końcu czystość czego nie można było powiedzieć poprzednio. Asortyment na plus i w końcu nie po terminie przydatności.”
“Sklep z tradycją chyba blisko 30 lat, typowy osiedlowy sklepik dla każdego. Jeden z nielicznych który utrzymał się pomimo wielu marketów w okolicy. Zawsze miła obsługa i duży asortyment.”
“Polecam najlepszy sklep w mieście i miła obsługa”
“Jestem bardzo zadowolona ze stacji. Pani Klaudia, która mnie obsługiwała przemiła, sympatyczna i bardzo pomocna. Serdecznie polecam❤️”
“Jak zawsze zakupy w jal najlepszym porządku”
“Firma godna polecenia! Przyjechałem po kamień do ogrodu, miałem już nawet wybrany, po rozmowie z obsługa zmieniłem swój wybór i był to strzał w dziesiątkę! Mało tego kupiłem jeszcze korę w atrakcyjnej cenie, której nie miałem w planach. Jeszcze raz polecam, wiedzą czym handlują. Są doradcami klienta a nie tylko byle sprzedać jak w innych punktach sprzedaży. Napewno jeszcze tu wrócę! Zastanawiasz się czy warto im zaufać? Naprawdę warto znają potrzeby klienta.”
“Porcje wielkie !! Jedzenie pierwsza klasa , polecam każdemu będziemy wracać :D”
“Przyjemny lokal. Dużo miejsc siedzących. Kelnerka nas obsługująca bardzo sympatyczna młoda i uśmiechnięta, mamy nadzieję ze gdy znów tu zawitamy Pani Angelika bedzie miała przyjemność nas ponownie obsługiwać! Jedzienie, w tym wypadku pizza kebab. Duża smaczna i dużą ilością mięsa sałaty pomidorków Polecamy i dziękujemy za miłą gościnę”