Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Szamotułych, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Szamotułych, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 2,117 opinii i ocen.
“Byłam tam dziś i naprawdę jestem zachwycona. Obsługa przemiła – podchodzili do każdego pytania z uśmiechem. Deser z owocami miał same świeże, pyszne owoce. Śmietana była lekka, puszysta i idealnie słodka. Lemoniada bardzo dobra, z cytryną i pomarańczą. Do tego przytulne wnętrze, delikatna muzyka w tle i widok na ogródek – idealne miejsce na chwilę relaksu. Na pewno jeszcze tu wrócę!”
“Sala jest mała i to jest jedyny minus. Miła obsługa, lody, kawa i przekąski bardzo dobre. Dzieciom się podobało. Jednak starsze dzieci mogą się trochę nudzić. Jeśli ktoś jest z poza miasta proszę kierować się na netto ponieważ nawigacja źle prowadzi i dojeżdża się do szlabanu.”
“Jedynie co mi przeszkadza to troche ciasne wejscie i trzeba sie przepychac z innymi klientami. Pozdrawiam tą starszą, najmilszą ekspedientke :)”
“Mega polecam !! Super posiłki super ceny ;) Jeśli chodzi o imprezy takie jak chrzciny roczek itd to lepszego miejsca nie ma w szamotulach :)”
“Odkąd od Sierpnia zmienił się franczyzobiorca i obsługa to można już tam zrobić normalne zakupy.Obsługa się stara,zachowuje w końcu czystość czego nie można było powiedzieć poprzednio. Asortyment na plus i w końcu nie po terminie przydatności.”
“polecam bardzo miła obsługa mająca kulturę i etykę pracy z klientem polecam z całego serca przychodzić do tej żabki w inbagu jest bardzo zła i słaba obsługa także zachęcam by udać się 200 m do żabki przy kinie wszytko było wykonane tak jak powinno polecam”
“Miła obsługa, szeroki asortyment produktów, otwarte w niedzielę”
“Sporo ludzi ale obsługa bardzo sprawna i miła.Mały minus za brak Pizza Wrap.”
“Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Moja ulubiona cukiernia z uwagi na klimat, który tam panuje i który to współtworzą Panie z obsługi. Cisza, spokój i czysto. Wypieki całkiem smaczne. Przepyszna herbata oraz kawa.”
“Polecam wspaniala obsluga, pani Ewelina i pani Natalia najmilsze osoby w szamotulach.”
“Robię zakupy w tej Żabce codziennie od wielu lat właściciel jak i dziewczyny tam pracujące zawsze są miłe i pomocne. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością”