Przegląd katalogu
- 50 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 50 wyników
Przeglądaj restauracja w Szamotułych, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 50 wyników w Szamotułych, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 10,913 opinii i ocen.
“Świetne miejsce które przywędrowało z Wronek Super jedzenie jak i obsługa jedyne do czego można się doczepić że jest trochę ciasno ale ogólnie mocno polecam!”
“Najlepsza pizza w szamotułach. Inne pizzerie to dno powinni je już dawno zamknąć. Opinie to chyba konkurencja pisze”
“Przyjemny lokal. Dużo miejsc siedzących. Kelnerka nas obsługująca bardzo sympatyczna młoda i uśmiechnięta, mamy nadzieję ze gdy znów tu zawitamy Pani Angelika bedzie miała przyjemność nas ponownie obsługiwać! Jedzienie, w tym wypadku pizza kebab. Duża smaczna i dużą ilością mięsa sałaty pomidorków Polecamy i dziękujemy za miłą gościnę”
“Super towar, trzy dni do tyłu chodziłam”
“Fantastycznie przygotowane i podane - pyszne jedzenie ! Nie dość że smaczne, to jeszcze przepięknie skomponowane ! Uczta dla oczu jak i dla smaku ! Polecam !”
“Wyruszając z swojej małej mieściny w poszukiwaniu kulinarnych doznań, po niemałej tułaczce po okolicznych miejscowościach - jak sam Jezusek w Boże Narodzenie nie mogliśmy zastać wolnego miejsca w gospodzie. Na szczęście po szybkim telefonie do Państwa z restauracji dostaliśmy zielone światło na zapewnione miejsce. Wyruszając w nieznane, przemierzając drogę widoczną na 15 metrów do przodu (mgła co konia by udusiła), po 20 minutach znaleźliśmy się na miejscu. Kameralny lokal za wiele nie zdradzał, chcieliśmy się przekonać na własnych żołądkach i kubkach smakowych na co trafimy. Obsługa wybitnie miła i troskliwa (Pani na mój pomysł pożarcia samemu pizzy 40cm skwitowała że nie dam rady, niestety miała rację). Spora porcja - mam wrażenie że tutaj to było 40 cali a nie cm bądź w reszcie restauracji pizza się kurczy podczas wypieku. Mnoga ilość świeżych dodatków, prawdziwego mięsa i idealnie dobrana proporcja ciasta wypełniła podniebienie jak i dalsze zakątki układu pokarmowego. POLECAM Z CAŁEGO SERCA - solidna pizza po polsku, na pewno wrócimy - chłopcy z Międzychodu.”
“Dla mnie Burger niemalże perfekcyjny, naprawdę dopracowany. Bułka nie rozsypuje się, fajnie wysmażone soczyste mięso, sos w idealnej ilości, świetne proporcje składników. Do tego naprawdę smaczne frytki - chrupiące z zewnątrz, miękkie w środku. Pomyślałbym jedynie nad urozmaiceniem sosów do frytek. Duży plus za możliwość zjedzenia w klimatyzowanym mini lokalu. Polecam z czystym sumieniem”
“Bardzo polecam, kurczak wspaniale przyprawiony od środka ziołami. Na wierzchu chrupiąca skórka, kości same odchodzą. Pojechałem na kurczaka za namową z Poznania i nie zawiodłem się.”
“Bardzo dobre sushi. Obsluga mila. Ceny uczciwe.Polecam jesli jesteście w Szamotułach i najdzie was ochota na smaki tego typu.”
“Pierwszy raz zamówiłam Sushi w Master Sushi Bar. Zamawiałam przez telefon. Trochę w ciemno. Pani doradziła. Nie było problemów z zamianą składnika, który mi nie bardzo pasował. Zestawu za 100 zł nie udało się pokonać w dwie osoby :) Sushi przepyszne!! Czuć że świeże składniki! Przyjemność dla podniebienia, ale i dla oka bo pięknie przyozdobione (nawet na wynos!!). Szczerze polecam!!”
“Wszystko zawsze pyszne, świeże, duże porcje i w bardzo dobrych cenach. Polecam!”
“Korzystaliśmy z cateringu zarówno na przyjęcie komunijne, jak i na mniejsze spotkania rodzinne. Jedzenie było pyszne, porcje odpowiednie, a obsługa podczas przyjęcia bardzo uprzejma i profesjonalna. Właścicielka kontaktowa, otwarta na wszelkie ustalenia – bez problemu można było wszystko dogadać. Z czystym sumieniem polecamy!”
“Jedzenie bardzo dobre, porcje duże w niskich cenach serdecznie polecam”
“Bardzo dobre dania, świeże, smaczne, podane na czas. Przemiła obsługa a zimową porą bardzo smaczna herbata rozgrzewającą Polecam!”
“Smaczne jedzonko.duże porcję.jak dla mnie dobrze przyprawione.fajne miejsce na rodzinny obiad.miły klimat i obsługa”
“Świetne jedzenie, zawsze świeże, zawsze na czas. Teraz braliśmy catering na 16 osób. Każdy zadowolony, panierka mięsa 10/10. Surówki 9/10. Naprawdę polecam”
“Bardzo polecam! Jedzenie przepyszne, miła obsługa, przystępne ceny. Bardzo szeroki wybór dań!”
“Bułka chrupiąca, mięso soczyste dobrze wysmażone, bardzo dobry hamburger. Lokal fajnie zrobiony.”
“Jedynie co mi przeszkadza to troche ciasne wejscie i trzeba sie przepychac z innymi klientami. Pozdrawiam tą starszą, najmilszą ekspedientke :)”
“Płatność tylko gotówką Wystrój skromny ale czysto a to najważniejsze Porcja bardzo duża, spokojnie można powiedzieć że na dwie osoby Mięso cienkie (dla mnie to plus) panierka ładnie trzymająca się Polecam :)”
“Bardzo klimatyczne miejsce, super obsługa, Panowie bardzo pomocni i uprzejmi. Polecam”
“Polecam jedzonko smaczne. Obsługa miła i profesjonalna ;) Pozdrawiam 3 uśmiechnięte Panie. Na pewno jeszcze wrócę.”
“Bardzo dobry i duży kebab. Obsługa bardzo miła. Polecamy. Wioletta i Robert z Wronek :)”
“Znaleźliśmy to miejsce przypadkiem ale nie żałujemy jedzenie bardzo dobre. Na powitanie czekadełko co nas zaskoczyło. Zupa grzybowa bardzo dobra nie zepsuta śmietaną i mąką. Karkówka w sosie i kopytka klasa, kluski robione na miejscu sos pieczeniowy bardzo dobry surówka z czerwonej kapusty dobra. Goraco polecam.”
“Niepozorna restauracja, a w środku naprawdę przyjemne i wnętrze. Nie mieliśmy rezerwacji, mimo to znalazło się miejsce dla nas. Była to niedziela i wiele stolików było zarezerwowanych. Jedzenie bardzo dobre. Znakomicie doprawione i przyrządzone. Szeroki wybór napojów i win nadaje temu miejscu jeszcze większą zdolność przyciągania klientów. Serdecznie polecam.”
“Najlepsza zapiekanka jaką jadłam przysięgam !! Była ogromna 50 cm ja akurat wybrałam wersję z kebabem tylko za 26 złoty , farsz przepyszny wszystko idealnie ze sobą współgrało mega polecam !!!❤️”
“Przyszliśmy na obiad z całą rodziną z okazji Dnia Babci i wyszliśmy cudownie najedzeni”
“Odkąd od Sierpnia zmienił się franczyzobiorca i obsługa to można już tam zrobić normalne zakupy.Obsługa się stara,zachowuje w końcu czystość czego nie można było powiedzieć poprzednio. Asortyment na plus i w końcu nie po terminie przydatności.”