Opinie

  1. Marcin '96 ★★★★★

    5/5, świetna obsługa - po prostu genialna (szczególnie Pani Karolina), jedzenie podane szybko, a przede wszystkim na świeżo i ze smakiem (warzywa i mięso - mistrzostwo). Byliśmy zaskoczeni, że kebab może nas aż tak uraczyć:) pozdrawiamy załogę i szczerze wszystkim polecamy 10/10

  2. Wioletta Rębas ★★★★★

    Bardzo dobry i duży kebab. Obsługa bardzo miła. Polecamy. Wioletta i Robert z Wronek :)

  3. Kamil Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Kurczak surowy, frytki smażone dwa razy przez to nasiąknięte olejem. Poprosiłem o ostry i czosnkowy. Dostałem ketchup i śmietanę z jakimiś ziołami… słabo! Nie polecam

  1. Максим Бершадский ★☆☆☆☆

    To po prostu koszmar. Nie dałem rady nawet zjeść tego kebaba. Czułem się, jakbym pił tylko niezdrowy sos. Nie polecam!!!!

  2. Oliwia Gill ★★★★★

    Najlepszy kebab w Szamotułach, a obsluga tak mila i uprzejma ze chce sie przychodzić więcej

  3. Krzysiu Gwizdz ★★★★★

    Dobre mięso i ogólnie kebab Obsługa miła Czasami tam jem bo dobre i nie drogie

  1. Rafael Rise ★☆☆☆☆

    Nie potrafię zrozumieć jak można sprzedawać takie dziadostwo ludziom. To powinno być zakazane. Wielowarstwowa stara tortilla, nawalone słodkiego sosu do marchewki i kapusty. Mięso niewyczuwalne. Ciężko to nazwać kebabem.

  2. lodovaty ★☆☆☆☆

    Przychodząc do lokalu mięso leży i czeka na ciebie w wielkich kupkach podejrzewam ,że ścięte zostało już pare ładnych godzin temu. Zamówiłem wersję z zielonym dostałem starą zleżaną kapustę w kebabie. Dopłaciłem 3zł za "Kraftowe" mięso które okazało się być gumową i żylastą papką. Serdecznie nie polecam. Ceny z kosmosu za malutkiego kebaba z "lepszym" mięsem zapłaciłem 24 zł. W mixie, u saszkina a nawet w bafrze dostaniesz za tą cenę lepszego i większego kebaba. Jeśli za pół godziny nie chcesz wylądować z rewolucją żołądkową w toalecie, poprostu odpuść. Uwielbiam kebaby ale tego niestety trzeba było wyrzucić.

  3. Lucyna Mackowiak ★☆☆☆☆

    Niestety jakość jedzenia, a przede wszystkim jego wykonanie, pozostawia wiele do życzenia. Kebab to sama stara tortilla, aż ciężko ugryźć. Policzyliśmy 7 warstw placka. Padła prośba o mniej surówki, co nie znaczy, że kebab miał być praktycznie pusty, mięsa też nie uświadczyliśmy. Obsługa opryskliwa, bardzo nieprzyjemne miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zahir Kebab?

Zahir Kebab znajduje się przy Wroniecka 18, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?

Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 459 566 660

Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?

Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements