Przegląd katalogu
- 24 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 24 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Szamotułych, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 24 wyników w Szamotułych, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 4,124 opinii i ocen.
“Mały sklepik wspaniale zaopatrzony. Duży asortyment towarów. Bardzo lubię robić zakupy u Tych państwa . Mają smaczne pieczywo jak bułki , rogale i chleb. Mrożonki jak warzywa na patelnię, warzywa na zupę, mają duży asortyment lodów. Bardzo dobry sklep.”
“Jedyny sklep w Szamotułach otwarty tak długo, miła obsługa, dość duży wybór - mnóstwo alkoholi i trochę produktów spożywczych”
“Najlepsze zaopatrzenie w mieście. Ceny przystępne. Jedynie na mały minus- właściciel zza lady robi głupie miny”
“Oczywiście to nie sklep na B albo L, więc ceny trochę wyższe. Natomiast wyboru nie powstydził by się sklep tematyczny z Poznania. Można liczyć na pomoc sprzedawcy, bo ogarnia tematy.”
“Jedynie co mi przeszkadza to troche ciasne wejscie i trzeba sie przepychac z innymi klientami. Pozdrawiam tą starszą, najmilszą ekspedientke :)”
“Przyszliśmy na obiad z całą rodziną z okazji Dnia Babci i wyszliśmy cudownie najedzeni”
“Odkąd od Sierpnia zmienił się franczyzobiorca i obsługa to można już tam zrobić normalne zakupy.Obsługa się stara,zachowuje w końcu czystość czego nie można było powiedzieć poprzednio. Asortyment na plus i w końcu nie po terminie przydatności.”
“Polecam najlepszy sklep w mieście i miła obsługa”
“polecam bardzo miła obsługa mająca kulturę i etykę pracy z klientem polecam z całego serca przychodzić do tej żabki w inbagu jest bardzo zła i słaba obsługa także zachęcam by udać się 200 m do żabki przy kinie wszytko było wykonane tak jak powinno polecam”
“Miła obsługa, szeroki asortyment produktów, otwarte w niedzielę”
“Najlepiej zorganizowana , najbardziej zadbana , najbardziej przyjemna Biedra w powiecie Szamotulskim . Czysto , miło i przyjemnie . Czekam na otwarcie tej remontowanej we Wronkach . Może też tak będzie .”
“Sporo ludzi ale obsługa bardzo sprawna i miła.Mały minus za brak Pizza Wrap.”
“Fajna Biedronka. Dość czysto, nie ma wielkich kolejek na codzień :)”
“Moim zdaniem jest to najlepsza biedronka. Może to wynika z tego, że od zawsze do niej chodzę, ale wydaje Mi się, że mimo mniejszej ilości kas są mniejsze kolejki”
“Polecam wspaniala obsluga, pani Ewelina i pani Natalia najmilsze osoby w szamotulach.”
“Robię zakupy w tej Żabce codziennie od wielu lat właściciel jak i dziewczyny tam pracujące zawsze są miłe i pomocne. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością”