Przegląd katalogu
- 18,301 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 18301 wyników
Przeglądaj salon manicure w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18,301 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 645,046 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera salon manicure z miast takich jak Mazowieckie, Śląskie, Małopolskie, Wielkopolskie, Pomorskie i innych.
“Jestem bardzo zadowolona z makijażu. Agata cudownie mnie pomalowała a co było dla mnie najważniejsze czyli trwałość makijażu 10/10. Polecam każdej kobitce, która chce wyglądać pięknie i zjawiskowo na imprezach okolicznościowych. Atmosfera jest świetna. Dla mnie dużym plusem było to, że siedząc na fotelu miałam duże lustro przed sobą i mogłam patrzeć na każdy krok makijażu. Dziękuję bardzo ❤️”
“Miejsce cudowne!! Obsługa na najwyższym poziomie, nie byłam w lepszym salonie kosmetycznym. Paznokcie trzymały się bardzo długo. Szefowa zna się na tym co robi i wykonuje to z sumiennością i największą dokładnością. Polecam bardzo”
“Miejsce bardzo fajne, profesjonalne podejście do klienta, obie panie bardzo przemiłe”
“To była moja pierwsza i nie ostatnia wizyta w tym salonie. Wymyśliłam sobie jasne refleksy, a że jestem brunetką to łatwo nie było, na szczęście Pani Karolina świetnie sobie poradziła z moim pomysłem,za co bardzo jej dziękuję. Wyszłam z salonu zadowolona i mogę z całego serca polecić usługi w tym salonie. Obsługa przemiła i ceny bardzo przystępne.”
“Serdecznie polecam wizytę w Wirtuozie Piękna. Profesjonalizm i zaangażowanie Pana Adama zasługują za najwyższą ocenę. Korzystam z usług Pana Adama już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam i na pewno wrócę ponownie.”
“Pełna profeska pierwszy raz byłem na pedicure zawsze uważałem że to mało „męskie ” jednakże po rozmowie uświadomiłem sobie że to po prostu dbanie o wygląd i zdrowe stopy. Polecam”
“polecam zabieg u Pani Ani, ma ogromną wiedzę o wykonywam zabiegu pomimo że jest studentką!!! wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze:) będę odwiedzać na pewno!”
“Miałam ogromne szczęście trafić na Magdalenę z salonu Joka – prawdziwą czarodziejkę w świecie manicure! Dzień przed moim weselem moje paznokcie były w bardzo złym stanie po nieudanej wizycie w innym miejscu. Magda nie tylko znalazła dla mnie czas w ostatniej chwili, ale też wykazała się niesamowitym profesjonalizmem, precyzją i spokojem, którego wtedy bardzo potrzebowałam. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – paznokcie wyglądały przepięknie, idealnie pasowały do sukni i utrzymały się bez najmniejszego uszczerbku przez wiele dni. Magda ma nie tylko ogromny talent, ale też serce do tego, co robi. Gorąco polecam każdemu – to nie tylko stylistka, to prawdziwa ratowniczka paznokci w kryzysowych sytuacjach!”
“Szybko, elegancko i niedrogo. Polecam”
“Jestem zachwycona upięciem! Fryzura trzymała się całą noc, wyglądała elegancko i naturalnie. Przemiła obsługa i profesjonalne podejście. Na pewno wrócę!”
“Polecam, super obsługa i wykonanie”
“Salon bardzo nowoczesny, ładny i schludny. Atmosfera przemiła, właścicielka Ola zawsze doradza i ścina włosy dokładnie tyle ile powiesz. Bogate portfolio na Instagramie więc można podziwiać prace. Używane są tam super kosmetyki, które szczególnie polecam (RICA). W pobliżu jest Biedronka i można śmiało sobie zaparkować (pamiętając o pobraniu bileciku). Miejsce szczerze zachwalam.”
“Pani Yana to najlepsza stylistka jaką w życiu poznałam i te słowa nie są absolutnie przesadzone. Przychodzę na manicure hybrydowy regularnie już od półtora roku i za każdym razem jestem zachwycona pięknymi paznokciami z jakimi wychodzę z salonu. Do tego profesjonalna obsługa - zawsze kawa i herbata, to mega miłe. Jeśli któraś z Was miała problem, że piekły Was paznokcie pod lampą albo lakier odchodził przy skórze, to warto zapisać się właśnie do Pani Yany :)”
“Długo szukałam dobrego fryzjera i w końcu koleżanka poleciła mi to miejsce. Miałam włosy w kiepskim stanie, chciałam pozbyć się suchych końcówek, poprawić grzywkę, bez mocnego cięcia. I tak też się stało :) Pani Daria doradziła pielęgnację i wyszłam z mięciutkimi i lśniącymi włosami. Miejsce w fajnej okolicy, nowoczesne ale bez zadęcia. Czułam się swobodnie :)”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Rzadko spotykana uwaga oraz ponad standardowe zainteresowanie np. kondycją skóry głowy czy dobraniem odpowiednich kosmetyków do dalszej pielęgnacji. Polecam usługi Pani Marty.”
“niepozorny mały salon w Śródmieściu, trafiłam tu z polecenia i w sumie śmiało mogę polecić dalej. pani Majka jest po prostu cudowna. zrobiła porzadny wywiad, wysłuchała jakie są moje oczekiwania i doradziła. z fryzury jestem zadowolona.”
“Od lat odwiedzamy salon i gorąco polecam. Pełne zaufanie, włosy zawsze piękne. Polecam”
“Byłam na wizycie u pani Fryderyki i jestem zachwycona! Cudowna atmosfera i przepiękny blond, na pewno będę regularnie odwiedzać ten salon, polecam serdecznie ❤️”
“Jak za kazdym razem tak i tym pani Justyna nie zawodzi, bardzo dobrze wie co robi. Slucha potrzeb klienta. Klimat salonu jak i ceny bardzo przyjazne. Wracam za kazdym razem bo wiem ze oddaje sie w dobre rece, polecam serdecznie”
“Piękny lokal, fantastyczna obsługa, piękne paznokcie!”
“Bardzo dobry salon z profesjonalnym podejściem. Usługi na wysokim poziomie, wszystko wykonane starannie i zgodnie z ustaleniami. Panie fryzjerki znają się na swojej pracy i potrafią doradzić, jeśli ktoś nie jest pewien, czego chce. Zawsze jestem zadowolony z efektu. Polecam.”
“Najlepszy salon! Chodzę od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam:) Agata jest bezbłędna! Polecam gorąco:)”
“Bardzo polecam salon fryzjerski miła atmosfera oraz zawaze fachowa pomoc a w szczególności na wyróżnienie zasługuje Pani Regina :)”
“Bardzo profesjonalne podejście!!! Przeważnie chodzę do Salonu z 6 letnim synkiem, umawiamy się na podwójną wizytę. Salon odczarował, strach mojego synka do obcinania włosów za co bardzo dziękuję :) Salon przyjezdny najmłodszym, a zarazem najbardziej wymagającym klientom ;) POLECAM!”
“Bardzo polecam ! Miałam okazje korzystać drugi raz z usług Pani fryzjerki i na pewno nie ostatni ! Koloryzacja oraz strzyżenie perfekcyjne ! Miła atmosfera . A przy myciu głowy odpływałam z wygody !”
“Z usług Pani Anity korzystam już dobrych kilka lat. Nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo dobre cięcie, rozsądne ceny, miła obsługa. Polecam każdemu.”
“Robiłam regenerację włosów w tym salonie. Bardzo mi się spodobało, włosy są bardzo miękkie i lśniące.”
“Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Bardzo miła atmosfera. Ceny za usługi nie są wygórowane”
“Bardzo polecam zabiegi u pani Wioli. To najlepsza kosmetyczka, u której byłam. Ma ogromną wiedzę, zna się na swojej pracy i przy tym ma świetne podejście do klienta. Po zabiegu wyszłam zrelaksowana, a także czułam się piękna i zadbana. Jeszcze raz gorąco polecam!”
“Wizyty u Alicji to nie tylko świetne zabiegi ale cały pakiet doznań! Oprócz relaksu jest cudowne przytulne wnętrze, kawusia plotki i porady! Czego chcieć więcej❤️”