Opinie

  1. Agata Toro (agata.toro) ★★★★★

    Pani Viktoria wykonuje manicure hybrydowy szybko, ale dokładnie. Chyba nigdy nie miałam tak ładnego kształtu paznokcia! Polecam i będę wracać

  2. Marlena Sztamborska ★★★★★

    Pani Yana to najlepsza stylistka jaką w życiu poznałam i te słowa nie są absolutnie przesadzone. Przychodzę na manicure hybrydowy regularnie już od półtora roku i za każdym razem jestem zachwycona pięknymi paznokciami z jakimi wychodzę z salonu. Do tego profesjonalna obsługa - zawsze kawa i herbata, to mega miłe. Jeśli któraś z Was miała problem, że piekły Was paznokcie pod lampą albo lakier odchodził przy skórze, to warto zapisać się właśnie do Pani Yany :)

  3. Joanna Staniaszek ★★★★★

    Czysto, schludnie, zachowana higiena. Pani Julia wykonała bardzo estetyczny manicure. Będę korzystać w przyszłości :)

  1. Ada Chmielewska ★★★★★

    Bardzo schludne, czyste i zadbane miejsce pedicure wykonany idealnie. W salonie Panuje bardzo miła atmosfera a każda z Pan jest przesympatyczna. W salonie istnieje szeroki wybór kolorów:) z pewnością wrócę i będę polecać to miejsce innym!

  2. karinaaa5 ★★★★★

    Polecam! Starannie wykonany manicure.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Thanks Salon Urody?

Thanks Salon Urody znajduje się przy Herbu Oksza 6/u16, 02-495 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Thanks Salon Urody?

Można skontaktować się z Thanks Salon Urody pod numerem +48 574 010 224

Jak można dotrzeć do Thanks Salon Urody?

Do Thanks Salon Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements