Przegląd katalogu
- 1,395 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 1395 wyników
Przeglądaj salon manicure w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,395 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 53,830 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera salon manicure z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Sopot i innych.
“Polecam, w końcu znalazłam swoją fryzjerkę :)”
“To już moja trzecia trwała ondulacja u Pani Asi i na pewno nie ostatnia. Zawsze z fascynacją patrzę jak szybko i dokładnie nawija moje cienkie włosy na najmniejsze wałeczki. Skręt jest zawsze dokładnie taki jak chcę i utrzymuje się miesiącami, płyn odpowiednio dobrany do moich delikatnych włosów, nie zauważyłam żadnych zniszczeń. W salonie stosowane są pięknie pachnące, jakościowe kosmetyki. Sama fryzjerka bardzo miła i konkretna, wie jak doradzić, wie co robi, prowadzi się z nią tak przyjemne rozmowy, że dwie godziny lecą w mgnieniu oka :) polecam z całą mocą!”
“Przede wszystkim chciałabym podziękować właścicielowi za zrozumienie i empatię. Kiedy zadzwoniłam żeby odwołać zaplanowaną wizytę, z powodu sytuacji losowej, tym samym tracąc ostatnią szansę na wykorzystanie podarunkowego vouchera sam wyszedł z inicjatywą i bez zbędnych pytań przedłużył mi go o ponad dwa miesiące. Dzięki temu mogłam osobiście przekonać się o magii tego miejsca, profesjonalizmie pani Beaty i muszę przyznać że CHCĘ TAM WRACAĆ !!!”
“Byłem w salonie Diamanti na przekłuciu jednego ucha i jestem bardzo zadowolony. Zabieg przebiegł szybko, sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Otrzymałem kartę pozabiegową z dokładnymi wskazówkami, jak pielęgnować ucho po zabiegu, co bardzo ułatwia dbanie o nie. Profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera – zdecydowanie polecam!”
“Profesjonalna w każdym zabiegu a klimat podczas wizyty, nie do podrobienia ☺️”
“Usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, dziekuje:)”
“Świetny salon dla piesków zostawiasz pupila a oni wszystko zrobią perfekcyjnie.polecam ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Henna i regulacja brwi zrobiona super, polecam :)”
“Korzystam od wieków, profesjonaliści na 1000000 procent a bywałam w wielu salonach.”
“Polecam tę kosmetyczkę. W dobie koronawirusa podoba mi się nastawienie personelu dot. bezpieczeństwa.”
“Polecam z całego serca salon Kaskar. Wystarczy że przekroczysz próg a już czujesz się jak w domu. Panie są bardzo profesjonalne i przesympatyczne a ja wreszcie znalazłam swoją Ulubioną Fryzjerkę. Pani Katia robi takie cuda na włosach że po każdej wizycie nie mogę się napatrzeć”
“Z wielką przyjemnością odwiedzam ten salon od dłuższego czasu, wracam regularnie na manicure. Za każdym razem wykonany jest delikatnie, bardzo starannie i w miłej atmosferze ☺️”
“Jestem klientką tego salonu od lat, ale przychodzę tu tylko do Pana Kamila. To jest mistrz w swoim fachu, zawsze doradzi tak, żeby klientka wyglądała jak milion dolarów, czytaj: nie spełnia ślepo każdej prośby, a cierpliwie tłumaczy, dlaczego nie każda fryzura nadaje się do danego typu włosów. Po prostu dobro i wygląd klientki tu jest zawsze na pierwszym miejscu. Ponadto krótkie fryzurki, zwłaszcza pixie cut to jest taki poziom, jaki się widuje na czerwonych dywanach. Polecam z całego serca!”
“To miejsce, gdzie zawsze jest przytulnie. Gdzie z dużą uwagą i miłością sprawią, że poczujesz się piękna. Bardzo lubię odwiedzać mistrza Alinę. Gorąco polecam to miejsce wszystkim, którzy dążą do bycia stylowymi.”
“Polecam Salon Pani Ali w 100%. Zawsze miło, profesjonalnie i co najważniejsze z pelnym szacunkiem dla klientki. Nigdy nie miałam problemu z ustaleniem terminu usługi czy to na rzęsy czy paznokcie. Pani Ala zawsze dopasuje termin wizyty. W tym Salonie przestrzega się dobrze zasad higieny ( a niestety niektóre podobne zaklady kosmetyczne tego nie przestrzegają). Sterylne narzędzia używane do manicure i pedicure, jak również jednorazowe pilniczki do paznokci itp. Korzystam z usług Salonu już od dłuższego czasu i z pełną premedytacją stwierdzam, że warto tu bywać.”
“Jestem bardzo zadowolona z wykonanej stylizacji na moich paznokciach przez Panią Anastasię, w salonie panuje bardzo przyjemna atmosfera, obsługa życzliwa, polecam i napewno będę stałą klientką :)”
“Solidnie i perfekcyjnie .Duża wiedza teoretyczna, a co najważniejsze to umiejetność wykorzystania jej w praktyce .”
“Paznokcie zrobione profesjonalnie, miła i sympatyczna Stylistka. Gorąco polecam”
“Pięknie i schludnie zrobione paznokcie. ❤️”
“Serdecznie polecam! ❤️ Bardzo ładny salon z nowoczesnym sprzętem, zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie, i przemiła obsługa ❤️ Ceny zabiegów również jak najbardziej na plus.”
“Fantastyczne miejsce - p. Magda jest ekspertką w dziedzinie kosmetologii, ogromną wiedzę i sprawia, że każda kobieta poczuje się zadbana i zaopiekowana. Ceny przystępne - usługa z górnej półki.”
“Polecam! Bardzo dobra i fachową obsługą. Pani Janina bardzo dobrze zna się na rzeczy, doradzi, zawsze powie dobre słowo. Dokładna i bardzo profesjonalna.”
“Absolutnie fantastyczne miejsce! Bardzo miła atmosfera, wszyscy profesjonalni i bardzo kompetentni. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje pani Ola, która zawsze świetnie doradza i cokolwiek zrobi, zawsze wychodzi korzystniej niż wizja przed. Ostatnio rozjaśniałam włosy u pani Oli i nie dość, że kolor wyszedł piękniejszy niż planowany, to jeszcze włosy pozostały w świetnej kondycji! Polecam szczerze, naprawdę świetne miejsce, ja już jestem wierną fanką od ponad dwóch lat!”
“Polecam!!❤️❤️ Super obsługa i ceny, zabiegi na najwyższym poziomie!”
“Bardzo polecam !!!! Nowy, kameralny salonik, ale dziewczyny w zawodzie od lat. Jestem pod ich "opieka" juz dlugo i zawsze jestem meeeega zadowolona. Pelen profesjonalizm. ;) pozdrawiam”
“Polecam serdecznie, panie kosmetyczka jaki fryzjerka znają się na tym co robią. Dobrze zainwestowane pieniądze i milo spędzony czas. Warto tu bywać. Polecam, stała klientka Ania M.”
“Bardzo polecam, korzystam z usług salonu już od dawna i jestem mega zadowolona:)”
“Nie wiem skąd te komentarze negatywne , ja byłem bardzo zadowolony i napewno będę tam wracał co 3 tygodnie”
“Serdecznie polecam ! Byłam na rzęsach i jestem bardzo zadowolona , super klimacik , napewno tam wrócę ❤️”