Bardzo polecam ten Salon. Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Robiłam farbowanie włosów, strzyżenie oraz farbowanie i regulacje brwi. Jestem bardzo zadowolona.
Zdjęcia
Opinie
-
Tatyana Galkina ★★★★★
-
Paweł Przytuła ★★★★★
Byłem w salonie kilkanaście razy i zawsze jestem zadowolony z efektu. Obie Panie Aleksandry są profesjonalne, miłe i doradzają. Salon jest nowoczesny, oraz ma przyjemną atmosferę. Ceny są rozsądne, a jakość usług znakomita. Serdecznie polecam!
-
Daniel ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony, Pani Ola sympatyczna i uśmiechnięta, a co najważniejsze profesjonalistka. Wielki plus. Jestem bardzo zadowolony ze swojej fryzury. Dodatkowo Pani Ola to jedyna osoba której udało się obciąć włosy mojej 3 letniej córce. Efekt super i córa zadowolona
-
Lidzia Jasik ★★★★★
Salon bardzo nowoczesny, ładny i schludny. Atmosfera przemiła, właścicielka Ola zawsze doradza i ścina włosy dokładnie tyle ile powiesz. Bogate portfolio na Instagramie więc można podziwiać prace. Używane są tam super kosmetyki, które szczególnie polecam (RICA). W pobliżu jest Biedronka i można śmiało sobie zaparkować (pamiętając o pobraniu bileciku). Miejsce szczerze zachwalam.
-
Paweł Paweł ★★★☆☆
W 15 minut nie można dobrze, równo ostrzyc.
-
Anastasia Borodina ★★★★★
Polecam. Czułam się bardzo komfortowo, personel słucha klienta. Na tą cenę jest naprawdę spoko
-
Emilia Wanatowicz ★☆☆☆☆
Ogromnie nieporozumienie. Z wyprzedzeniem zrobiłam rezerwację po czym przed samą wizytą godzina usługi została zmieniona bez konsultacji ze mną. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Beauty, ok! Salon urody?
Beauty, ok! Salon urody znajduje się przy ul, Jana Kazimierza 11/U2, 01-248 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Beauty, ok! Salon urody?
Można skontaktować się z Beauty, ok! Salon urody pod numerem +48 697 622 307
Jak można dotrzeć do Beauty, ok! Salon urody?
Do Beauty, ok! Salon urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku