Po 30 latach wróciłem do restauracji w hotelu Piast – miejsca, w którym rozpoczynałem swoją karierę zawodową i zdobywałem pierwsze doświadczenia w kuchni. Mam z tym miejscem wiele miłych wspomnień, ale dzisiejsza wizyta przerosła wszelkie oczekiwania! Jedzenie było wyśmienite, zdecydowanie ponad standard. Wszystkie detale – od zastawy po wystrój – dopracowane w najmniejszych szczegółach. Do tego profesjonalna i przemiła obsługa. Nie byłem tu prawie 30 lat i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Gratulacje dla całego zespołu!
Zdjęcia
Opinie
-
A'dam Ada'm ★★★★★
-
Majster Klepka ★★★★★
Dobry hotel w doskonałej lokalizacji. Obsługa na dobrym poziomie. Śniadania niezłe, czasem trzeba upomnieć się o coś co właśnie się skończyło, ale zaraz jest uzupełnienie. Cena za nocleg jak na mój gust za wysoka 440 zł za nocleg dwóch osób ze śniadaniem to za dużo moim zdaniem.
-
aleksandra czwarno ★★★★★
Hotel tuż przy Rynku z własnym parkingiem (płatny 30zl/dobę). Bardzo, bardzo miła i profesjonalna obsluga - zarówno recepcji, jak i restauracji czynnej do późnych godzin. Czyste pokoje, duże łazienki, niektóre pokoje z dużym, wspólnym tarasem. Szef kuchni to mistrz. Wszystko przyszne i bardzo estetycznie podane. Polecam krem borowikowy, roladki wołowe, polędwiczki...
-
Katarzyna Wach ★★★★★
Zajmujemy pokój delux, z wielkim tarasem i widokiem na rzekę :) pokój jest czysty, obsługa mega miła, panie sprzątające do rany przyłóż. Wygodny parking. Dobre śniadanie. Jesteśmy z pieskiem. Do centrum 5 minut na nogach a może nawet mniej. Hotel idealny! Dodam, że taras jest w trakcie remontu, a piesek spał w swoim legowisku :)
-
Monika ★★★★★
Pokoje duże i czyste, łóżka bardzo wygodne. Pyszne śniadania z widokiem na Odrę. Miła obsługa. Super miejsce noclegowe na zwiedzanie Opola, bo wszędzie blisko. Ciut głośno od ulicy, ale tylko przy otwartych oknach; w pokoju klimatyzacja.
-
Andreas Prudlik ★★★★★
Pobyt w waszym Hotelu był cudowny ! Od pokoju do obsluge naprawde super. Wspaniale śniadanie. Stworzyliscie piekna atmosfere. My napewno znowu przyjedziemy. Serdeczne pozdrowienia dla menedrzerki i DZIOŁCH z informacji. Andreas und Kornelia
-
Agata Mordal ★★★☆☆
Jestem bardzo rozczarowana faktem, że musiałam dodatkowo zapłacić za miejsce parkingowe mając rezerwację pokoju i będąc z osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim. Nigdzie na stronie lub w procesie rezerwacji pokoju nie jest wspomniane, że parking dla gości hotelu jest dodatkowo płatny 30zł. Z góry zaznaczam, że parking był w połowie pusty. Poza tym wszystko w porządku.
-
Rafał Wszołek (DIPT) ★☆☆☆☆
Rozczarowująca obsługa Zatrzymaliśmy się w tym hotelu podczas naszej podróży do Opola na koncert. Zarezerwowaliśmy trzy pokoje dla pięciu osób, ale z powodu niespodziewanych okoliczności jedna dodatkowa osoba musiała zostać z nami na noc. Zamiast spotkać się ze zrozumieniem lub chęcią pomocy, obsługa hotelowa przyszła do naszego pokoju i zażądała, by ta dodatkowa osoba natychmiast opuściła obiekt. Z grzeczności zapytaliśmy, czy moglibyśmy zapłacić dodatkową opłatę za kolejną osobę, ale obsługa stanowczo odmówiła, mimo że była już dość późna godzina (około 22-23) i znalezienie innego hotelu o tej porze było niezwykle kłopotliwe. Pracownicy recepcji byli bardzo nieuprzejmi, a jeden z nich wręcz agresywnie powiedział "nie przerywaj mi", gdy pytaliśmy o możliwość przyjęcia szóstej osoby. Nie robiliśmy hałasu, nie zakłócaliśmy porządku, nie było żadnych skarg na nasze zachowanie. Mimo to hotel nie wykazał żadnej elastyczności ani chęci pomocy. Ostatecznie postanowiliśmy opuścić obiekt, zamiast zostawić jednego z naszych towarzyszy. Brak gościnności był dla nas ogromnym rozczarowaniem. Hotel powinien być miejscem, które dba o komfort gości i proponuje rozsądne rozwiązania, niestety, w tym przypadku nie doświadczyliśmy niczego z tego. Nie polecam tego hotelu, jeśli oczekujesz choćby minimalnego poziomu obsługi klienta czy zrozumienia.
-
Piotr Olbert ★☆☆☆☆
Zawód i chamska obsługa Podczas naszej podróży do Opola na koncert, zatrzymaliśmy się w tym hotelu, rezerwując 3 pokoje dla 5 osób. Z powodu nieoczekiwanych okoliczności, jedna dodatkowa osoba musiała zostać z nami na noc. Zamiast spotkać się z zrozumieniem i chęcią pomocy, pracownicy hotelu przyszli do naszego pokoju i zażądali, by ta dodatkowa osoba natychmiast opuściła obiekt. Grzecznie zapytaliśmy, czy moglibyśmy zapłacić dodatkową opłatę za tę osobę, jednak nasza prośba została stanowczo odrzucona (próby wytłumaczenia sytuacji kończyły się odzywką ze strony recepcjonistki "proszę mi nie przerywać" - notabene przerywając nam), mimo że była już późna godzina (około 22-23), a znalezienie innego hotelu w tym czasie było bardzo uciążliwe. Nie zakłócaliśmy spokoju, nie sprawialiśmy żadnych problemów, a na pewno nie było żadnych skarg na nasz pobyt. Mimo to, hotel nie wykazał się żadną elastycznością ani chęcią pomocy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wyjechać, zamiast zostawiać naszego towarzysza. Brak jakiejkolwiek gościnności i elastyczności w tej sytuacji był bardzo rozczarowujący. Hotel powinien być miejscem, w którym dba się o komfort gości i szuka rozsądnych rozwiązań, ale niestety w tym przypadku tak nie było. Nie polecam tego miejsca, jeśli oczekujecie nawet podstawowej obsługi klienta i zrozumienia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Piast Opole | Twój hotel w centrum miasta!?
Hotel Piast Opole | Twój hotel w centrum miasta! znajduje się przy Piastowska 1, 45-081 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Piast Opole | Twój hotel w centrum miasta!?
Można skontaktować się z Hotel Piast Opole | Twój hotel w centrum miasta! pod numerem +48 602 714 290
Jak można dotrzeć do Hotel Piast Opole | Twój hotel w centrum miasta!?
Do Hotel Piast Opole | Twój hotel w centrum miasta! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku