Hotel jakby nie z tej epoki ale swój klimat ma. Usytuowany w centrum, wszędzie blisko tylko po drugiej stronie jakiś pub gdzie impreza skończyła się coś ok 3 _4 rano . Bardzo głośno trudno było odpocząć a byliśmy w podróży. Obsługa ok. Swój klucz od drzwi wejściowych kiedy chcesz wchodzisz, wychodzisz.
Zdjęcia
Opinie
-
Zosia M ★★☆☆☆
-
Sonia Jachymiak ★★☆☆☆
Lata 90, każdy mebel z innej parafii, włosy poprzednich lokatorów w odpływie prysznica, w pokojach czuć dym z palarnia. Plus to ładne duże okna i skrzynka z jabłkami do wzięcia
-
FizjoHelp Chorzów Zyska Karolina ★★★★☆
Bardzo Dziękujemy za Nocleg jak dla Nas w Zupełności Wystarczające warunki. Pokój gotowy, czysto ,schludnie ,śniadanko dostarczone do pokroju Miło. Urokliwe miejsce,dobra lokalizacja.
-
Tomasz Rembikowski ★★★★☆
Hotel ma swój urok, potrzebowaliśmy tylko miejsca na nocleg. Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania, żeby się dobrze wyspać, wykąpać i zjeść pożywne śniadanie. Niczego więcej nam nie było potrzebne. Pani recepcjonistka bardzo miła i z poczuciem humoru, a za to duży plus.
-
Jan “Tullar” Dudek ★★☆☆☆
Dobra lokalizacja, czysto i schludnie, Kawa i herbata w pokojach, to na plus Natomiast brak ciepłej wody (letnia woda starczyła na połowę prysznica i przeszła w zimną) w trakcie zimowego wyjazdu akrobatycznego. Brak ciepłej wody, w płatnym „hotelu” jest nie do zrozumienia i nie do przejścia. Żałuję pobytu, ale jesli ktoś się nie potrzebuje kąpać na wyjeździe, to ma w miarę czysto.
-
Ewa Mazurek ★★☆☆☆
Hotel ma naprawdę dobrą lokalizację i z dobrych rzeczy to byłoby na tyle. Na śniadanie trzeba przejść przez naprawdę zimne patio, śniadanie jeśli wiesz że trzeba poprosić obsługę to dostaniesz jajecznicę, bo informacji o tym nigdzie nie ma. Po za tym sugestia jednej Pani z obsługi, że jeszcze można a było 1.15 do zakończenia śniadania. Miła była jedna Pani proponującą mandarynkę na drogę. pokoje są bardzo niskie i widać na nich ząb czasu. Natomiast pierwszy raz usłyszałam, że mam zapłacić za zniszczenie starego ręcznika aż 80zł dlatego, że po wycieraniu pozostała na nich spłukujące się farba z włosów.
-
name name ★★★★★
Pozytywne doświadczenie, w szczególności jeśli popatrzymy na cenę noclegu, dobre śniadanie, też adekwatne do ceny, masło najlepsze
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Polonia?
Hotel Polonia znajduje się przy Obrońców Pokoju 28, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Polonia?
Można skontaktować się z Hotel Polonia pod numerem +48 774 103 989
Jak można dotrzeć do Hotel Polonia?
Do Hotel Polonia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku