Przegląd katalogu
- 244 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 244 wyników
Przeglądaj pub w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 244 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 104,439 opinii i ocen.
“Polecam, bardzo fajne miejsce, można pograć w rzutki, miła obsługa!!!”
“Właściciele bardzo uprzejmi, pyszne zapiekanki robione na miejscu, przystępne ceny, polecam! :)”
“Miejsce na uboczu zdała od zgiełku i ludzi więc jeżeli ktoś chce zjeść w ciszy to polecam. A jedzenie jak dla mnie rewelacja. Kartacze po prostu majstersztyk nie trzeba jechać na Podlasie. Obsługa miła aż chce się wracać. Z czystym sumieniem 5 gwiazdek!”
“Rewelacyjny sklep. Jest wszystko ;) od lekow po robaki na ryby ;) dlugo otwarty, rowniez w niedziele”
“Bardzo szmaczne jedzenie i miła obsługa dziękujemy ☺️”
“W tym lokalu Magda Gessler nie ma nic do roboty. Moja ocena nie pochodzi od profesjonalnego krytyka kulinarnego a od sporadycznego smakosza sushi i miłośnika dobrego jedzenia. Do tego lokalu trafiliśmy z żoną 28 lipca 2022, w dniu poprzedzającym rozpoczęcie 41 Festiwal country. Po wielogodzinnej podróży i bez znajomości lokalnych atrakcji gastronomicznych (pierwszy raz w Mrągowie) potrzebowaliśmy smacznego i lekkiego posiłku. Trafiliśmy do baru „Miska Ryżu”. Wybór padł na tajską zupę i był to bardzo trafny wybór. Zupa absolutnie pyszna, pożywna i co ważne zawierająca świeże wszystkie składniki wymienione w menu. Wróciliśmy do lokalu w niedzielę 31 lipca po zakończeniu korowodu zamykającego festiwal. Tym razem zamówiliśmy średni zestaw pół na półsurowy i pieczony. Zanim nam podano danie, zostaliśmy poczęstowani „czekadełkiem” w formie marynowanego tuńczyka pięknie, pieczołowicie podanego. To było dopiero preludium do pyszności, jakie wylądowały na naszym talerzu. Idealne sushi – każda z 24 sztuk precyzyjnie, z namaszczeniem wykonana i ułożona. Genialna estetyka całej kompozycji. Niestety zamieszczona fotografia została wykonana z opóźnieniem i już idealnie na talerzu nie było. Jak do tego dodam bardzo miłą, chętną do rozmowy młodą obsługę, to będzie pełny obraz kulinarnej uczty, jaką doświadczyliśmy. Widać, że właściciele gotują i prowadzą lokal z pasją i miłością. Życzymy Wam, aby „dobra zmiana” tego (nie)rządu nie zaszkodziła Waszemu biznesowi. Życzymy Wam nieustannego budowania listy stałych, zadowolonych klientów takich jak my. Barbara i Jacek Babikowie z Dąbrowy Górniczej”
“Godne miejsce gastronomiczne na mapie Lidzbarka. Serio, trzymają poziom jako lokal i obsługę. Serwują dobre mięso i jeszcze lepszy sos. Wszystko się świetnie komponuje. Moim faworytem jest jednak dalej kurczak. Na pewno jeszcze wpadnę sprawdzić inne pozycje w menu ^^”
“Super miejsce bardzo mila i profesjonalna obsluga - fajne miejsce na wypad z paczka znajomych na luzny wieczór. Drinki super. Miejsce godne polecenia i odwiedzenia.”
“Przyjemne miejsce, przepyszne jedzenie, miła obsługa. Polecam”
“Najmilsza obsługa jaką spotkałem w tym mieście, szczególnie barmanka zuzia:)))”
“Klimatycznie, muzyka na żywo, jamy muzyczne, alternative... dobre miejsce na mapie Olsztyna, polecam”
“Lokal na uboczu starówki serwuje najlepsze whiskey sour jakie piłam. Polane od serca z najlepszych produktów. Przemiły i bardzo pomocny Właściciel. W środku dużo miejsca. Czysto. Polecam.”
“Tu zawsze jest pysznie lecz dawno nie byłam. Mega zaskoczenie że można kawki się napić do jedzonka. Wrócę napewno. A panie przesympatyczne. Chciałbym by wszędzie była taka obsługa. Wrócę napewno”
“Tutaj wszystko się zgadza. Przede wszystkim SMAK - wszystko się rozpływa w ustach, polecam zacząć od spróbowania maści czarownic do latania, potem koniecznie karmuszki. Moim faworytem są warmińskie dzyndzałki oraz kotlet jagnięcy z udźca...chociaż nie bo i pierś z kaczki... tutaj trzeba wracać, kosztować, z przyjaciółmi, z rodziną. Klimat jest wspaniały, jest przytulnie, ciepło, domowo. O taką atmosferę dba również obsługa. Dzięki Cudne....Jesteście CUDNE!”
“Super klimat i smaczne jedzenie. Polecam karczek jelenia, sielawa może być ale sandacz pewnie byłby lepszym wyborem. Super obsługa. Powinien być tylko zakaz palenia również na zewnątrz- ale to już kultura klientów...”
“Klimatyczne miejsce z baaardzo dobrym piwem. Świetnie zagospodarowana przestrzeń. Warto zajechać jest z czego wybierać.”
“Prawdziwe odkrycie wakacji. Pyszne gofry i zapiekanki. Miła obsługa. Szczerze polecam samemu spróbować.”
“Przepyszny sandacz, takiego szukaliśmy na Mazurach! Knajpka z klimatem, bez zbędnej sztampy o którą tutaj nietrudno. Miejsce trochę na uboczu, przy porcie więc tym bardziej szacun za trzymanie wysokiego poziomu.”
“Bardzo piękne miejsce. Byliśmy tam 4 dni grupka 4 dorosłych i 2 dzieci i mimo słabej pogody czas spędzony w tym miejscu był naprawdę super! Obsługa jest poprostu genialna wszyscy są pomocni mili i przedewszystkim bardzo naturalni. Możliwość wykupienia sniadania jak najbardziej na plus każdy może sobie wybrać cos co lubi. Obiady tak samo dobre ceny naprawdę adekwatne. Byliśmy pierwszy raz i napewno nie ostatni jest to jedno z najlepszych miejsc na mazurach w jakim Byliśmy!”
“Zacznę od plusów: - dobry wybór alkoholi i piwa (są między innymi Kormorany czy Ambery) w dobrych cenach, - jest bilard i dart (chyba trzy tarcze), - jest czysto i fajny wystrój z dużą ilością drewna, - są dwa duże telewizory, - super miejsce do siedzenia i palenia z widokiem na przejeżdżające pociągi, - lokalizacja właściwie na dworcu więc ekstra. Z minusów: - pan barman (właściciel?) przy klientach głośno ogląda filmy na telewizorze zamiast włączyć mecz czy muzykę, - mało radości i entuzjazmu na barze. :( Ale ogólnie miejsce fajne.”
“Wyspa Brzozowa to urocze miejsce! Otoczona pięknymi widokami i dziewiczą naturą dookoła, jest idealna na wakacje. Właściciele są super mili i serdeczni, dzięki czemu od razu czujesz się jak w domu. Mega atrakcją jest świetnie urządzony houseboat z własnym pomostem i sauną w marynarskim klimacie – coś naprawdę wyjątkowego, polecamy! Dla aktywnych dostępny jest sprzęt do wynajęcia (łòdki, żaglówki, deski, kajaki). Restauracja na miejscu serwuje pyszne i zdrowe posiłki (pierogi wow!), a desery lodowe to poezja smaku. Dzieciaki mają raj na placu zabaw z masą atrakcji. Wieczory przy ognisku lub grillu dopełniają całości. Gorąco polecam każdemu, kto szuka relaksu w pięknej atmosferze! Dziękujemy za gościnność i świetny weekend, na pewno do zobaczenia!!!”
“Dobra rybka w raczej standardowej cenie, Mamy do wyboru gotowe zestawy, ze stałą wagą ryby, Natomiast można zrezygnować z frytek i wziąć samą rybkę z surówkami, Na zdjęciu troć, filet z okonia i ”frytki” ze szczupaka,”
“Żeberka wołowe petarda! Mięciutkie, delikatne po prostu cudo ❤️ Jedliśmy też karkówkę w borowikach i również polecam, przepyszne. Obsługa bardzo miła. Czas oczekiwania na dania w niedzielę przy sporym ruchu ok. 40 min. Warto odwiedzić te miejsce ♥️”
“Miejsce bardzo fajne, czyste, jedzenie szybkie i dobre, a obsługa miła i wyrozumiała. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa smaczne jedzenie polecam!!”
“Jak zawsze miło spędzony czas w klimatycznym miejscu :) jeśli ktoś lubi klimacik vikingow i rocka, metalu mega fajne miejsce, mozna trafić też ciekawe koncerty polecam :)”
“Super atmosfera, szoty mają menisk wypukły, uśmiechnięta obsługa, naprawdę można się tu zabawić, wyśpiewać, przestępując próg RESERU masz jego gwarancję.”
“Szczerze polecam. Obsługa super. Miło sympatycznie nienachalnie. Jedzenie coś innego na mapie Olsztyna. Produkty wyszukane . Tace serów czy wędlin bardzo dobrej jakości oliweczki. Co do koktajl super mało się znam ale mi smakowały zwłaszcza te z marakują. Do tego wybór win na plus. Bardzo było mi tam smacznie i przyjemnie. Super miejsce na wiele okazji. Jedyny ale to zupełnie jedyny minus to komary ale wiadomo okolica łyny i po temacie.”
“Z ogromnym zainteresowanie oglądaliśmy popisy chłopców na desce”
“Domowe pyszne i świeże jedzenie nic nie jest odgrzewane,kotlet schabowy poezja chrupiący,Panie przemiłe”