Wszystko super, zarezerwowaliśmy stolik na 20:30 w niedzielę, o tej godzinie nie było tłumów więc mieliśmy spokojną kolację. Pizzę były bardzo dobre, zamówiliśmy Diavole i Salami, śmiało mogę polecić. Bruschetta bardzo smaczna, drink Hugo Spritz jeden z lepszych jakie piłam. Pani blondynka która nas obsługiwała bardzo sympatyczna, od początku uśmiechnięta, chwilkę nawet rozmawialiśmy. Oby więcej takich ludzi :) Mamy nadzieję że do zobaczenia. Polecam☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Kulczyńska ★★★★★
-
Piotr Grzegorczyk ★★★★★
Bardzo przyjemna restauracja, w której można zjeść dania kuchni włoskiej. Ceny są przystępne, a obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Czas bardzo miło tam mija, jednak wystrój nieco surowy, choć i tak nieźle jak na restauracyjkę na obrzeżach.
-
Aitan Aitan ★☆☆☆☆
Beznadzieja. Zapłaciłem za 2 sałatki z dowozem 88zl. Porcje są bardzo małe jak na taka cenę. 40 zl za burrate i kapeczke salaty to tragedia. Odradzam
-
Adrian Titienko ★★★★★
Moje małe odkrycie na Dąbrowie. Włoska kuchnia, przestronny, ładnie urządzony lokal, przyjemna atmosfera, kącik dla dzieci w środku osiedla, super. Polecam szczegolnie krem pomidorowy i żeberka. Smakowały nam również polędwiczki wieprzowe i spaghetti bolognese. Prawdę powiedziawszy wszystko wygląda pysznie. Koniecznie muszę jeszcze sprobować pizzy.
-
Juls ★★★★★
Dobruchna pizza, ale nie najlepszą jaką jadłam. Co jakiś czas można wpaść, jak się mieszka blisko. Klimatyczny lokal, miła obsługa. Dodatkowo pachnie niesamowicie, po drugiej stronie ulicy czuć, robią smaka! A pizza niby napolitana, tak średnio przypomina neapolitańskie.
-
Agnieszka Przymęcka ★★★★★
Bardzo sie ciesze ze Benetto wprowadzilo opcje sniadan, bardzo dobry pomysl bo w mojej okilicy czegos takiego nie bylo. Menu sniadaniowe jest bogate, kazdy znajdzie cos dla siebie, jak zwykle obsluga na najwyzszym poziomie. Bede czestym gosciem, goraco polecam.
-
Magda Laskowska ★★★★☆
Bardzo smaczne jedzonko. Polecam sałatkę z gruszką i gorgonzolla. Czas oczekiwania przyzwoity. Obsługa sympatyczna. Fajne miejsce na randkę we dwoje, jak również spotkanie w większym gronie.
-
Anna ★☆☆☆☆
Chciałabym ocenić restauracje na 5 gwiazdek (za każdym razem smaczne burgery czy to na miejscu, czy na wynos), jednak to co otrzymałam ostatnim razem zamiast frytek to lekkie przegięcie. Za kwotę 11zł dostałam jakieś resztki. Na palcach jednej ręki można by było zliczyć pełnowymiarowe frytki. Reszta to były jakieś odpadki... (Zobaczcie sobie zdjęcia innych klientów, i porównajcie z tym co dostałam) WSTYD, ŻE COŚ TAKIEGO ZOSTAŁO WYDANE KLIENTOWI
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Benetto?
Restauracja Benetto znajduje się przy Alojzego Felińskiego 9, Górna, 93-252 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Benetto?
Można skontaktować się z Restauracja Benetto pod numerem +48 602 601 602
Jak można dotrzeć do Restauracja Benetto?
Do Restauracja Benetto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku