To nie opinia pisana po złości przez nie zadowolonego klienta:) radzę przeczytać do końca. Jedzenie 1/5 z racji na czeste po terminie produkty, ktore trafiają na pizze, ponieważ kiedy wyjdą z pieca po prostu tego nie widać :) mam na mysli oslizgłą szynkę a raczej cos ala szynkę, pieczarki nie wspomnę, i wszystko sypane na "maksa" aby przykryć jedno drugim. Wystarczy zerknac przez okienko, przy ktorym klient zostawia talerze zeby miec obraz tego w jakim balaganie sie tam pracuje, tj karmi ludzi. Obsługa? Nie wiem nigdy nie bylem tam obsługiwany. Dostawy? Hmm Częste spóźnienia i myślę ze wielu potwierdzi moje zdanie, ze placek jak docieral letni to juz sukces. Radze 2x zwrocic uwage na ser pieczarki i szynkę ceny i zastanowić się czy w okolicy nie znajdzie sie inny lokal w ktorym pracuje sie w myśl zasady higiena pracy. Ps pieczarki jesli sa ciemne lub poprpstu czarne, czy to surowe czy to wyjda z pieca o takim samym kolorze sa poprostu stare bądź po terminie, jeden z użytkowników zrobil zdj pizzy pol na pol na ktorym to widać, a komentarz a serze seropodobnym tez wyslal zdjęcie na ktorym widać ze to mozarella nie jest. W tej cenie mozna. Zjeść canotto, napoletane a nie pizze zakalca z ciasta ktore sie tam przerabia poniewaz garuje 96h jest poprostu przerośnięte, pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid ★☆☆☆☆
-
Ewa Rogalska ★★★★★
Pracownicy są bardzo mili, dostosowali pizzę idealnie do potrzeb dzieci. jedzenie znakomite. chodzimy tu już od dawna i mogę powiedzieć, że pizza jest bardzo dobra. Atmosfera bardzo miła domowa.
-
Filip ★☆☆☆☆
Wyrob seropodobny, dol ciasta niezmiennie od roku w spalonej mące, pizza na wynos polozona na odwróconej folii co przy dostawie sprawia, że musimy pizze z niej odrywać, dziury w ciescie, oregano na pizzy posypane zawsze tyle ze nic innego nie czuć, sosy dramat. Pieczywo czosnkowe to chleb tostowy z masłem i ziolami, serki sa gotowe ze sklepu i smakuja tragicznie. Obsluga mila ale ona brzucha nienapełni. Rok czasu czekałem by ponownie zamowic i jest dokladnie tak samo jest stad ocena
-
Kuba Kaleta ★★★★★
Bardzo dobra pizza, jak na, dzisiejsze czasy, duzo dodatkow i dobrej jakosci. Ciasto cienkie tak ze najesz sie dodatkami a nie ciastem. Sosow duzo i dobre w smaku nie za, ostre nie za slabe. Ceny tez jak na, dzisiejsze ceny bardzo dobre. Za 200 zl najedlismy sie w 4 osoby dorosle i 5 dzieci z napojami.
-
Kuba Kuba ★★★☆☆
Osiedlowa pizzeria która po zmianie właściciela dużo straciła. Zamówiłem dużą Mafię i jak na dużą z karty 42cm, napewno miała dużo więcej ale jak później się okazało był to jej jedyny plus. Ciasto było suche i spieczone a do tego cienkie, wrażenie było jakbym osiedlową pizzę zostawił niedojedzoną w kuchni a na drugi dzień pogrzał ją w piekarniku. W sosie pomidorowy dominowała bazylia i inne przyprawy. Próbując jeść pizzę dominował wszechobecny posmak bazylii z sosu oraz innych przypraw, na drugim planie była dużan ilość cebuli a wszystko na suchym i wypieczonym cienkim cieście A la maca… pizza w tym miejscu znacząco się pogorszyła i daleko jej do poprzedniej pizzeri “Maxi” która była kiedyś w tym miejscu.
-
Damian Kołtuniak ★★★★★
Bardzo dobra chrupiaca pizza, nie jest to typowy gnieciuch polski, ciasto naprawdę jest niezłe. Oprócz tego dość duży wybór piw jak na pizzerię, każdy znajdzie coś dla siebie
-
Julia Kurczak ★☆☆☆☆
Pięćdziesiąt złotych za dodatkową godzinę czekania. Nie wiem czy restauracja jest nowa w usługach glovo czy o ch*j tu chodzi ale lekka przesada, zero kontaktu z restauracją, bynajmniej z ludźmi którzy wiedzą co robią - pizza jeste w piecu - usłyszeliśmy po pół godzinym opóźnieniu - pizza prosto z pieca, cieplutka jest już w drodze - usłyszeliśmy po ponad godzinie, fun fact przyszła zimna, bez smaku, oceniam 1/5 bo nie da się niżej, nie polecam.
-
Luke Naz ★★☆☆☆
Gwiazdka jedynie za miłą obsługę i szybką realizację. Niestety sama Pizza zupełnie inna niż to było w przypadku poprzedniego lokalu w tym samym miejscu. Składniki ewidentnie słabej jakości, ser to prawdopodobnie wyrób seropodobny, ciasto rozpada się pod składnikami. Szkoda bo fajne miejsce i do poprzedniej pizzeri chętnie wracaliśmy, bo placki zawsze były smaczne i bardzo dobrej jakości. Po zmianie włascicieli niestety coś nie gra tak jak powinno :(
-
Monika Marcinkowska ★★★★★
Bardzo smaczna pizza z dużą ilością składników i w przystępnej cenie, co w ostatnim czasie rzadko się zdarza. Sos czosnkowy godny polecenia. Dostawa wcześniej niż wyznaczony czas. Polecam!
-
Kuba Wu ★★★★★
Szczerze POLECAM !!! Pizza wyśmienita ... składniki wysokiej jakości.. czuć że Pizza robiona z pasją... byłem pierwszy raz i na pewno szybko wrócę... opinie w Internecie jak najbardziej zasłużone.. POLECAM !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria "NA MAKSA"?
Pizzeria "NA MAKSA" znajduje się przy Liściasta 56A, Bałuty, 91-357 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria "NA MAKSA"?
Można skontaktować się z Pizzeria "NA MAKSA" pod numerem +48 601 997 337
Jak można dotrzeć do Pizzeria "NA MAKSA"?
Do Pizzeria "NA MAKSA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku