Opinie

  1. Dawid ★☆☆☆☆

    To nie opinia pisana po złości przez nie zadowolonego klienta:) radzę przeczytać do końca. Jedzenie 1/5 z racji na czeste po terminie produkty, ktore trafiają na pizze, ponieważ kiedy wyjdą z pieca po prostu tego nie widać :) mam na mysli oslizgłą szynkę a raczej cos ala szynkę, pieczarki nie wspomnę, i wszystko sypane na "maksa" aby przykryć jedno drugim. Wystarczy zerknac przez okienko, przy ktorym klient zostawia talerze zeby miec obraz tego w jakim balaganie sie tam pracuje, tj karmi ludzi. Obsługa? Nie wiem nigdy nie bylem tam obsługiwany. Dostawy? Hmm Częste spóźnienia i myślę ze wielu potwierdzi moje zdanie, ze placek jak docieral letni to juz sukces. Radze 2x zwrocic uwage na ser pieczarki i szynkę ceny i zastanowić się czy w okolicy nie znajdzie sie inny lokal w ktorym pracuje sie w myśl zasady higiena pracy. Ps pieczarki jesli sa ciemne lub poprpstu czarne, czy to surowe czy to wyjda z pieca o takim samym kolorze sa poprostu stare bądź po terminie, jeden z użytkowników zrobil zdj pizzy pol na pol na ktorym to widać, a komentarz a serze seropodobnym tez wyslal zdjęcie na ktorym widać ze to mozarella nie jest. W tej cenie mozna. Zjeść canotto, napoletane a nie pizze zakalca z ciasta ktore sie tam przerabia poniewaz garuje 96h jest poprostu przerośnięte, pozdrawiam

  2. Ewa Rogalska ★★★★★

    Pracownicy są bardzo mili, dostosowali pizzę idealnie do potrzeb dzieci. jedzenie znakomite. chodzimy tu już od dawna i mogę powiedzieć, że pizza jest bardzo dobra. Atmosfera bardzo miła domowa.

  3. Filip ★☆☆☆☆

    Wyrob seropodobny, dol ciasta niezmiennie od roku w spalonej mące, pizza na wynos polozona na odwróconej folii co przy dostawie sprawia, że musimy pizze z niej odrywać, dziury w ciescie, oregano na pizzy posypane zawsze tyle ze nic innego nie czuć, sosy dramat. Pieczywo czosnkowe to chleb tostowy z masłem i ziolami, serki sa gotowe ze sklepu i smakuja tragicznie. Obsluga mila ale ona brzucha nienapełni. Rok czasu czekałem by ponownie zamowic i jest dokladnie tak samo jest stad ocena

  1. Kuba Kaleta ★★★★★

    Bardzo dobra pizza, jak na, dzisiejsze czasy, duzo dodatkow i dobrej jakosci. Ciasto cienkie tak ze najesz sie dodatkami a nie ciastem. Sosow duzo i dobre w smaku nie za, ostre nie za slabe. Ceny tez jak na, dzisiejsze ceny bardzo dobre. Za 200 zl najedlismy sie w 4 osoby dorosle i 5 dzieci z napojami.

  2. Kuba Kuba ★★★☆☆

    Osiedlowa pizzeria która po zmianie właściciela dużo straciła. Zamówiłem dużą Mafię i jak na dużą z karty 42cm, napewno miała dużo więcej ale jak później się okazało był to jej jedyny plus. Ciasto było suche i spieczone a do tego cienkie, wrażenie było jakbym osiedlową pizzę zostawił niedojedzoną w kuchni a na drugi dzień pogrzał ją w piekarniku. W sosie pomidorowy dominowała bazylia i inne przyprawy. Próbując jeść pizzę dominował wszechobecny posmak bazylii z sosu oraz innych przypraw, na drugim planie była dużan ilość cebuli a wszystko na suchym i wypieczonym cienkim cieście A la maca… pizza w tym miejscu znacząco się pogorszyła i daleko jej do poprzedniej pizzeri “Maxi” która była kiedyś w tym miejscu.

  3. Damian Kołtuniak ★★★★★

    Bardzo dobra chrupiaca pizza, nie jest to typowy gnieciuch polski, ciasto naprawdę jest niezłe. Oprócz tego dość duży wybór piw jak na pizzerię, każdy znajdzie coś dla siebie

  1. Julia Kurczak ★☆☆☆☆

    Pięćdziesiąt złotych za dodatkową godzinę czekania. Nie wiem czy restauracja jest nowa w usługach glovo czy o ch*j tu chodzi ale lekka przesada, zero kontaktu z restauracją, bynajmniej z ludźmi którzy wiedzą co robią - pizza jeste w piecu - usłyszeliśmy po pół godzinym opóźnieniu - pizza prosto z pieca, cieplutka jest już w drodze - usłyszeliśmy po ponad godzinie, fun fact przyszła zimna, bez smaku, oceniam 1/5 bo nie da się niżej, nie polecam.

  2. Luke Naz ★★☆☆☆

    Gwiazdka jedynie za miłą obsługę i szybką realizację. Niestety sama Pizza zupełnie inna niż to było w przypadku poprzedniego lokalu w tym samym miejscu. Składniki ewidentnie słabej jakości, ser to prawdopodobnie wyrób seropodobny, ciasto rozpada się pod składnikami. Szkoda bo fajne miejsce i do poprzedniej pizzeri chętnie wracaliśmy, bo placki zawsze były smaczne i bardzo dobrej jakości. Po zmianie włascicieli niestety coś nie gra tak jak powinno :(

  3. Monika Marcinkowska ★★★★★

    Bardzo smaczna pizza z dużą ilością składników i w przystępnej cenie, co w ostatnim czasie rzadko się zdarza. Sos czosnkowy godny polecenia. Dostawa wcześniej niż wyznaczony czas. Polecam!

  1. Kuba Wu ★★★★★

    Szczerze POLECAM !!! Pizza wyśmienita ... składniki wysokiej jakości.. czuć że Pizza robiona z pasją... byłem pierwszy raz i na pewno szybko wrócę... opinie w Internecie jak najbardziej zasłużone.. POLECAM !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria "NA MAKSA"?

Pizzeria "NA MAKSA" znajduje się przy Liściasta 56A, Bałuty, 91-357 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria "NA MAKSA"?

Można skontaktować się z Pizzeria "NA MAKSA" pod numerem +48 601 997 337

Jak można dotrzeć do Pizzeria "NA MAKSA"?

Do Pizzeria "NA MAKSA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements