Przegląd katalogu
- 182 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 182 wyników
Przeglądaj spa w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 182 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 58,847 opinii i ocen.
“dobry stosunek jakości do ceny, mazel tov!!”
“Profesjonalnie z miła atmosferą”
“Pełen profesjonalizm w bardzo sympatycznej atmosferze :)”
“Piękne paznokcie, ładnie zrobione brwi :) Trafiłam przez przypadek - zostałam na stałe ♡ Polecam !”
“Miło i sympatycznie. Profesjonalnie z przystępnymi cenami.”
“Perfekcyjnie wykonany french i to jedynie w godzinę. Katya to absolutna mistrzyni. Korzystam od ponad roku i bardzo polecam. Pedi i mani na najwyższym poziomie. Dziewczyny miłe, uśmiechnięte. Salon przytulny i czyściutki.”
“Zawsze profesjonalna i sympatyczna obsługa. Wraz z mamą jesteśmy baaardzo zadowolone!!! Zdecydowanie polecam.”
“Polecam makijaż permanentny u Kasi M. :) Jestem mega zadowolona z efektu. Robiłam poprawkę po roku czasu (wcześniej robiłam w innym salonie). Wyszło super :) Kasia mega profesjonalna, delikanta i dobrze doradziła mi. Jest tak jak chciałam, brewki ciemniejsze i ślicznie zrobione :) na pewno wrócę! :)”
“Byłam zachwycona,studio przytulne,wygodne,czyste,genialnie wyposażone.Klatka schodowa na kod. Kontakt z właścicielami bez żadnych zastrzeżeń.Lokalizacja w centrum miasta,cena atrakcyjna. Polecam.”
“Puściłam córkę na kolonie w zeszłym roku do Chłapowa. Dziecko wróciło szczęśliwe, zadowolone i wypoczęte. Program był bardzo obfity, dzieci miały ograniczony dostęp do komórek na max 2 godziny dziennie, co było moim zdaniem fantastyczne. W ciągu 10 dni córka zwiedziła 5 okolicznych miejscowości, była na wycieczce w Gdańsku i Gdyni, widziała oceanarium, Hel, płynęła statkiem, kąpała się w morzu, codziennie była na basenie. Dzieci zajęte od rana do wieczora, dyskoteki, filmy, zabawy sportowe, działo się wiele. Dla mnie jako dla matki ważny też był kontakt z nauczycielkami. Kadra była "na każde zawołanie", czasem aż wstyd było dzwonić. Panie z ogromną cierpliwością znosiły kontakty z nami a dzieci fantastycznie się bawiły. Gorąco polecam, w tym roku też dziecko jedzie na kolonie z tym biurem. Pełny profesjonalizm i cudowna kadra.”
“Super fryzjerka. Polecam gorąco”
“Zabiegi są bardzo dobre można się zrelaksować i pozbyć parę centymetrów w obwodzie pani która wykonuje masaże jest bardzo miła polecam”
“Czysto, duża dbałość o higienę i miła atmosfera. Polecam!”
“Profesjonalne usługi, duża dokładność, miła atmosfera”
“Czytajac opinie ludzi ktorzy tu byli, bylem troche zawiedziony wyborem hotelu na jedną noc. Wchodząc do hotelu bylem bardzo milo zaskoczony, pani w recepcji bardzo mila pomocna wszystko co chciałem to się dowiedzialem. Pokój zadbany lazienka tak samo. Telewizor rowniez zadbany nic co by moglo przykuć uwage przejezdnych nie jest zle. Gdy chcemy pojsc na basen dostajemy od recepcjonistki recznik oraz kluczyk do prywatnej szafki. Bar otwarty 24/7 wraz z barkiem do napoji alkoholowych. Jest rowniez bilard, sauna oraz jacuzzi. Polecam ☺️”
“Cudowne miejsce, autentyczne bez sztucznego zajęcia jak inne studia jogi. Tutaj nie musisz być umalowana czy super wystylizowana. Możesz być sobą. Praktyka jogi jest tutaj na pierwszym miejscu. I ta pyszna herbatka przed zajęciami lub po.”
“Przemiła obsługa. jestem bardzo zadowolona!!! Polecam gorąci”
“Pani Martyna pracuje dokładnie, jest otwarta na potrzeby klientki i dba o jej komfort w czasie wizyty. Salon jest zadbany i utrzymany w czystości. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Martyny. Dodatkowo w okolicy salonu można spokojnie zaparkować samochód bez większych problemów.”
“Nieprawdopodobne miejsce ! Pełna empatii, otwarta na drugiego człowieka i jego potrzeby pani Marta ujęła mnie swoją wiedzą i pasją do tego co robi. Polecam, niebawem mam kolejną wizytę! I nie ostatnią!”
“cudowne rzęski ! Pełen profesjonalizm ❤️ przemiła pani, bardzo dobry i sprawny kontakt ❤️”
“Jeśli ktoś nie może się zdecydować, to naprawdę polecam. Pani Ania ma talent. Pazurki śliczne, zdobienia perfekcyjne. Zawsze jestem zadowolona.”
“Polecam serdecznie. Miła atmosfera, piękne paznokcie. Dziękuję :)”
“Zajrzałem przez przypadek. Kupiłem pare ubrań dla córki. Żona zadowolona, córka ucieszona. Mam spokój :)”
“Byliśmy dzisiaj pierwszy raz z naszą ukochaną Bibusią. I nasza szczera opinia jest taka że polecamy to miejsce. Wykonana usługa takiej jakiej oczekiwaliśmy. Adekwatna do ceny ☺️ będziemy dalej kontynuować fryzjerską przygodę tutaj ❤️Niunia zadowolona”
“Pierwsza wizyta i pełna satysfakcja. Przesympatyczna Pani która podczas depilacji wszystko wyjaśniała. Polecam bez żadnych wątpliwości.”
“Wysoki standard usług, niezawodność, rzetelność.”
“Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Po prostu typowy hotel, z miłą obsługą, który najlepsze lata ma za sobą, ale jest stopniowo modernizowany (to znaczy, że w zależności od pokoju pozostałości z minionych lat, przeplatają się z wyremontowanymi elementami). Jeśli ktoś oczekuje taniego hotelu to ten jest idealny, ma wszystko co typowy, zwykły hotel - za niską cenę. Jesli komuś nie przeszkadza, że pokoju trafią się "stare drzwi" czy brak nowoczesnych akcesorii - to jest idealne miejsce. Jeśli zaś ktoś szuka "wyższego poziomu" i narzekał, że nie ma tego czy tamtego, a drzwi stare - to musi zerkać na konkrencję, gdzie cena jest przynajmniej 1/3 wyższa. Ja osobiście jestem zadowolony, wyjeżdżam do Łodzi w celach zawodowych i potrzebujego miejsca do spania, z racji, że nie przepadam za "apartamentami do wynajęcia" czy hostelami to szukam taniego hotelu. Ten jest tani, można normalnie się wyspać, odświeżyc, zjeść coś w restauracji czy opłacić dodatkowego usługi jak "śniadanie". Zapewne wróce jeszcze nie raz. Również wielki plus to duży darmowy parking (z dwóch stron budynku). Biorąc pod uwagę, że nocleg tu jest tańszyniż u konkurencji, która prócz nowoczesniejszego budynku nie oferuje nic więcej (oczywiście mówię o hotelach o podobnym standardzie)- ja jestem zadowolony. Darmowy parking też ma duże znaczenie, bo niejednokrotnie przy hotelowych parkingach trzeba dopłacić 50-70 zł za dobe. pozdrawiam”
“Obsługa super. Pomimo, iż nie z mojej winy spóźniłem się na zameldowanie i przyjechałem kilka godzin później, to zostałem bardzo mile obsłużony. Łazienka duża, czysta, łóżko miękkie, pościel świeża. Polecam. Jedyny minus to robotnicy pracujący od 6:45 za oknem, ale to akurat nie wina hotelu.”