Przegląd katalogu
- 182 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 182 wyników
Przeglądaj spa w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 182 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 58,847 opinii i ocen.
“Klinika na najwyższym poziomie zarówno pod względem wykonywanych zabiegów jak i profesjonalnych sprzętów. Przemiła atmosfera i kompetentni specjaliści którzy doradzą, podpowiedzą i dobiorą odpowiedni zabieg, polecam:)”
“Mila obsługa. Panie ratowaly mi wrastajaca rzese z dobrym skutkiem. Innym razem wykonywały manicure hybrydowy. Bardzo dokladne osoby. Polecam.”
“Moje ulubione miejsce relaksu, ogromny wybór masaży - fantastyczne Kobido, Tybetański, autorski Dotyk Anioła. Wszystkie wykonywane przez profesjonalną i przemiłą Panią Małgosię w pięknym gabinecie, do tego kojąca muzyka i zapachy. Polecam również sekcję fryzjerską z Panią Patrycją na czele.”
“Zawsze pięknie i profesjonalnie, jestem klientką od ponad 5 lat i zawsze jestem mega zadowolona. Polecam.”
“Świetny stosunek jakości do ceny. Czysto, elegancko. Wszystko działa jak należy. Miła obsługa. Basen z widokiem z 10. piętra. Drobne minusy - dla nas i wielu podsłuchanych gości - za zimna woda w basenie, za gorąca w jacuzzi, ale to może specjalnie, by goście za długo nie siedzieli, bo więcej niż kilka minut w jednym i drugim się nie wytrzyma. Utrudniony dostęp do szlafroków - nam nie udało się uzyskać, recepcja SPA wiecznie była nieczynna. Poza tym super. Doskonały wybór, chętnie wybiorę ponownie.”
“Pobyt przed Sylwestrem oraz w Sylwestra uważam za bardzo udany. Obsługa hotelu była niezwykle miła i pomocna, co od razu tworzyło przyjazną atmosferę. Śniadania pyszne, z bardzo dużym wyborem i świeżymi produktami – każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkaliśmy w Apartamencie typu Suite Superior – apartament był czysty, przestronny i bardzo komfortowy. Do dyspozycji była łazienka oraz osobne WC, duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. W pokoju było bardzo ciepło, co zimą jest ogromnym plusem. Hotel ma świetną lokalizację, tuż przy Manufakturze – idealne miejsce zarówno na zwiedzanie, jak i wypoczynek. Dużym atutem jest również basen, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę Łodzi oraz Manufakturę, a także siłownia dostępna dla gości całą dobę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje podziemny parking należący do hotelu – zimą to ogromne udogodnienie. Z parkingu można wjechać windą bezpośrednio do hotelu, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Restauracja hotelowa zdecydowanie godna polecenia – pyszne obiady i miła obsługa, oraz duży wybór bardzo dobrych drinków w barze przy recepcji. Rodzinka (2+1 - 13-latka na pokładzie ) bardzo zadowolona z pobytu i z przyjemnością wrócimy ponownie.”
“Restauracja łódzka z kuchnią łódzko-żydowską i kuchnia również. Mam wrażenie, że nie trzeba reklamować tego miejsca po wizycie w Łodzi w IMBER. Miejsce klimatyczne na swój sposób, ale JEDZENIE - niebo w gębie. Jestem koneserem dobrych smaków i takie tam znalazłem. Karta zawiera sporo dań, które warto spróbować, lecz nie jesteś w stanie jedną wizytą. Poleciał śledź kiszony na lodach chrzanowych, tatar ze śledzia, wątróbka, kaczka oraz big żebro ze wszystkimi dodatkami jakie serwuje Imber. OBŁĘD!!!!!!!!!!!!!!!! Dania dla dzieci czyli niestety to samo: frytki i kurczak (nuda). SUPER obsługa, która interesuje się Twoim stolikiem i zadowoleniem z obsługi. Dania przybrane i podane bajecznie i smacznie. POLECAM”
“Zdecydowanie polecam, cały personel na najwyższym poziomie - dopilnuje każdego szczegóły żeby czuć się komfortowa i móc się zrelaksować! Pan Maciej, jest niezastąpiony w swoim profesjonalizmie :)”
“Od pięciu lat regularnie korzystam z usług fryzjerskich w salonie Royal Hair i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona. Salon wyróżnia się wysokim profesjonalizmem, ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem i troską o klienta. Moje włosy są zdrowe, lśniące i zachowują piękną, naturalną kolorystykę. Szczególnie gorąco polecam Sylwię M. – to prawdziwa ekspertka, której można w pełni zaufać.”
“Lokalizacja dla mnie odległa, ale warto było. Bardzo miłe panie, które dbają o klienta, są bardzo uprzejme i nawet dostałam herbatkę. Jakość usługi 100%”
“Po strzyżeniu u Pana Tomasza niewiele muszę robić z włosami potem w domu. Są po mistrzowsku obcięte i układają się same. A mam sztywne i grube włosy i nie przypominam sobie, żeby ktoś wcześniej zapanował nad nimi.”
“Już któryś raz korzystam z tego biura - jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a wakacje są zawsze udane!”
“Doskonałe warunki. Zawsze czysto. Pościel zmieniana. Pokoje nie są przenoszone. W pobliżu znajdują się dwa duże supermarkety i kilka małych sklepów.”
“Polecam tą firmę. Korzystam z ich usług od roku, zawsze przyjeżdżają na czas i w rozsądnych cenach.”
“Z czystym sumieniem polecam ten salon. Zarówno usługa mani i pedi wykonana profesjonalnie. W salonie czyściutko, obsługa również pomocna. Bardzo dziękuje za wysłuchanie i pyszna kawkę❤️ polecam to miejsce”
“Salon Oasis to mój mały raj na ziemi. Każdy zabieg wykonywany jest z ogromną starannością i sercem, a ja szczególnie uwielbiam tutejszy manicure i pedicure – zawsze wychodzę zachwycona! Panuje tu cudowna, przyjazna atmosfera, w której od pierwszej chwili czuję się mile widziana i zaopiekowana. Przepiękne wnętrza sprzyjają relaksowi, a życzliwość personelu sprawia, że chce się tu wracać. Polecam gorąco każdemu, kto szuka miejsca, w którym poczuje się wyjątkowo.”
“Gabinet jakiego świat nie widział! Piękne niebiańskie wnętrze w stylu vintage pomieszane z antycznymi dodatkami w otoczeniu których można zrobić sobie piękne pamiątkowe zdjęcie- gabinet udostępnia w tym celu garderobę oraz akcesoria których pozazdrościłaby sama Marylin Monroe! Zabiegi na najwyższym poziomie, jedyny salon W Łodzi który posiada kapsułę Spa- to po prostu trzeba sprawdzić i zobaczyć na własne oczy!”
“Swietne miejsce w którym można dobrać dla siebie rodzaj zajęć i godziny. Czysto i miła obsługa. Pozdrawiam trenera Piotra który wyróżnia się prowadzeniem zajęć - zwraca uwagę na ich różnorodność i tempo.”
“Polecam salon, robię tam paznokcie i zabiegi na twarz. Zawsze jestem zadowolona.”
“Taka obsluga to marzenie każdego interesu profesjonalizm na najwyższym poziomie regularnie moja żona i córka uczęszcza do tego salonu i jak wracają do domu słyszę same pozytywy jaka pani Ewa jest wspaniała i jak czują się zaopiekowane Więc gorąco polecam”
“Bardzo przyjemy salon. Pani Olga obciela mnie tak jak chcialam. Bardzo dokladna i profesjonalna fryzjerka. Polecam serdecznie:-)”
“Już ponad rok jestem klientką tej Kliniki. Pani Marta w tym czasie zdziała cuda z moją problematyczną cerą. Przez wiele lat chodziłam do dermatologów, dostawałam antybiotyki przechodziło, a później problem powracał. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do takich miejsc jak to, ale się przełamałam i nie żałuję. Moja cera wygląda dużo lepiej. Pani Marta bardzo dobrze dobrała mi produkty do codziennej pielęgnacji co wzmacnia efekt zabiegów przeprowadzanych w Klinice. Ponadto w Klinice panuje bardzo sympatyczna atmosfera, po prostu chce się tam przychodzić :)”
“Pan Sławek dla mnie najlepszy fryzjer. Mam kręcone włosy i nikt sobie z nimi nie radzi tak wspaniale jak pan Sławek. Wlosy same sie układają,wspaniałe cięcie fryzura zawsze świetnie dobrana, koloryzacja po ktorej wlosy są miękkie i zdrowe. Fryzjer z pasją, z doświadczeniem, nie ma lepszego. Małgorzata”
“Witam serdecznie, zdecydowanie polecam! Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże zaangażowanie ze strony biura i bardzo miła obsługa .Pani Viola SUPER robi wszystko by spełnić oczekiwania klienta w stu procentach. Z tego biura leciałam na wakacje wielo krotnie i zawsze byłam zadowolona. Pani Viola bardzo dba o swoich klientów, odpowiada na wszelkie pytania ,pomoże, doradzi.”
“Je swoim pieskiem ani kotkiem nigdzie indziej nie pójdę , chodzę kilka lat i się nigdy nie zawiodłam. Polecam z czystym sercem.”
“Od kilku miesięcy przychodzę tu na manicure i pedicure hybrydowy. Praktycznie zawsze jestem zadowolona z efektu. Odkąd tu przychodzę paznokcie mi się nie łamią, a top nie ściera. Pani Sara jest nie tylko cudowną, życzliwą osobą ale i doświadczoną stylistką. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zawsze mogę liczyć na jej rady i ciekawe pomysły. Jakiś czas temu zaufałam jej i zmieniłam dużą część swoich kosmetyków, na takie które rekomendowała dla mojej cery. I chyba za to jestem najbardziej wdzięczna. Stan skóry poprawił się diametralnie. Ze swojej strony bardzo polecam to miejsce.”
“Bardzo profesjonalnie podejście i bardzo miła obsługa”
“Fajne miejsce na spędzenie czasu rodzinie. Byliśmy w tygodniu, duzo atrakcji dla większych i miejszych. Najlepiej zacząć zabawę z rana bo potem ok 12 juz brak pontonów. Czysto, duzo obsługi dba o porządek. Bar mokry, sprawnie i smacznie. Parking dla klientów 2 zł za cały dzień. Polecam kupic bilety online!”
“Wczoraj ponownie odwiedziłem Wiktorię. Jak zawsze zadowolony w dodatku z odznaczonym następnym spełnionym marzeniem. Zostałem sławny - od dziś to ja jestem Rumcajs.”
“Gabinet u Pani Marioli to idealne miejsce nie tylko, by poprawić stan urody, ale także fantastycznie spędzić czas. Przyznam szczerze, że odkąd znalazłam ten gabinet, zostałam stałą klientką i ani myślę o jakiejkolwiek zmianie. Pani Mariola to profesjonalistka w każdym calu, zna się doskonale na zabiegach, które wykonuje, jest delikatna i bardzo dokładna. Ponadto, to niezwykle miła, kulturalna i inteligentna osoba, w towarzystwie której wspaniale spędza się czas. Z całego serca polecam to miejsce!”