Przegląd katalogu
- 359 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 359 wyników
Przeglądaj sklep z częściami samochodowymi w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 359 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 39,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep z częściami samochodowymi z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Duzy asortyment, szybka obsluga,”
“Dużo części do francuskich aut. Pan bardzo uczynny miły. Stara się pomóc. Polecam”
“Serdecznie polecam! Bardzo dobry sklep. Panowie bardzo sympatyczni, kompetentni i uprzejmi. Zawsze chętnie doradzą i dobiorą optymalną część.”
“Zamawiam części tylko w tym sklepie. Super doradztwo i panowie naprawdę mają pojęcie o robocie. ceny dobre. Polecam”
“Bardzo dobry sklep w fajnej lokalizacji.”
“Serdecznie polecam. Bardzo miła obsługa i można liczyć na pomoc:)”
“Miła i profesjonalna obsługa klienta”
“Polecam! Fachowo i profesjonalnie.”
“Genialny sklep z genialna obsluga obsługa. Pomocny sprzedawca z dobrze wyposażonym obiektem innymi słowy wszystko tam jest w dobrych cenach :-). Polecam”
“Artykuły motoryzacyjne , wymaganych producentów, ( zawsze na miejscu ) pozytyw za to oszczędzam czas. Pozdrawiam”
“Artykuły motoryzacyjne , wymaganych producentów, ( zawsze na miejscu ) pozytyw za to oszczędzam czas. Pozdrawiam”
“Dzien dobry , przed tygodniem korzystałem z usług serwis pierwszy raz . W recepcji serwisu Pani Ewa małomówna i nieśmiała inni pracownicy także potwierdzają dewizę , że "milczenie jest zlotem " . Lecz jak są już w akcji - naprawiają , zamawiają czesci wtedy ukazuje się ich sprawnosc i intelekt . Pani Ewa potrafi zapamiętać dwa numery VIN " na raz " i je wyrecytować z pamięci . Szczupły wysoki Pan z serwisu typuje ustreki bezbłędnie niczym magik a byłem już w trzech warsztatach i każdy rozkładał ręce . Niższy Pan wykonuje sprawnie naprawy jak " żongler z cyrku " wszystkie srobki i osłony podokręcane . Na końcu trzeba udać się do kasy - tu do akcji wkracza szef , ceny podaje tanie lecz stanowcze . Jedynie brakuje ekspresu do kawy dla klientów . Ogółem polecam .”
“Dobra obsługa pomocni w tym co robią i w tym, że nie ma problemu z dostępnością części są z dnia na dzień albo i szybciej. Polecam!”
“Ze sklepu korzystałem już 3 razy. Duży wybór części, jak czegoś nie ma na miejscu to dana części na zamówienie. Kontakt z klientem na 6 gwiazdek. Polecam”
“Zrobiłem zakupy na Allegro i namieszałem z adresem wysyłki,trafiła do innego miasta. Po krótkim telefonie do sklepu wszystko odkrecono i dostałem przesyłkę pod właściwy adres. Polecam, towar zgodny z opisem”
“Miły gościu fajna obsługa niskie ceny”
“Fajna i pomocna obsługa pomogli dobrać odpowiednią część do auta, również szybka dostawa na drugi dzień. Polecam”
“Taki sklep pod domem to skarb, polecam cieplutko. Pan Jacek jest bardzo pomocny i nie zdziera przy tym z człowieka ❤️ Nie raz poratował w potrzebie i pomógł przy samochodzie”
“Podzielam pozytywne komemtarze. Ceny konkurencyje, jakość wysoka i bezcenna fachowa wiedza, tutaj chcą Wam pomó , a nie naciągnąć na hajs. Brawo Panowie !”
“Polecam miejsce, można tu dostać wszystkie części do grupy VW”
“Miła obsługa, rzetelne informacje i doradztwo, szybkie sprowadzenie brakującego towaru. Polecam ! ☺️”
“Mimo wysokich cen jak na sekend hand to dobre miejsce na znalezienie wyjątkowych ubrań.polecam dla szukających .tu nie ma produkcji seryjnych a każdy znaleziony ciuszek może być wyjątkowy.”
“Fachowe doradztwo i dobór części .Panowie zawsze coś doradzą w dobrej cenie.Polecam.”
“Polecam sklep każdemu, który szuka dobrych jakościowo części w niewygórowanej cenie. Od lat zaopatruję się tu głównie w hamulce i filtry. Najlepiej przed przyjściem sprawdzić dostępność w sklepie internetowym. Bardzo szybki kontakt mailowy bądź przez facebook. Ps. wejście do sklepu jest teraz od ul.Konarowej.”
“Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie,nie które części tańsze niż na allegro.Osobiscie polecam”
“Duży asortyment. obsługa Super.”
“Obsługa profesjonalna. Bardzo polecam”