Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie,nie które części tańsze niż na allegro.Osobiscie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Dominik Rutkowski ★★★★★
-
Krzysztof Wasilewski ★★★★☆
Krzysztof -Sklep OK. Zamówiłem różnego rodzaju uszczelki ,na drugi dzień rano były do odbioru. Okazało się ,że jedną z nich zamówiłem nie tą co trzeba, bez problemu pracownik zamówił tą właściwą i do odbioru po południu. Kupuję w tym sklepie od dawna ,bo doradzą,zamówią i sprzedadzą w dobrej cenie . Można liczyć na jakiś upust - czyli NORMALNIE.
-
Krzysztof ★☆☆☆☆
W żadnym razie nie polecam zakupów w tym sklepie. Za ladą siedzi przemądrzały opryskliwy brodacz z wąsami który uważa się za wszechwiedzącego. Wcześniej robiłem tam dużo zakupów i mogłem liczyć na jakiś rabat, teraz ten mądrala obsługujący klientów twierdzi że nie ma takiej możliwości. Tak więc drodzy klienci zamawiajcie części przez internet i może potrwać to ze dwa dni dłużej ale wierzcie mi że się bardziej opłaca. Na dodatek części które sprzedają są nie kompletne, a mianowicie np. przy zakupionej części nie było oringów uszczelniających występujących przy zakupie przez internet. Reasumując nie polecam i żeby tam nawet klient z kulawą nogą nie zajrzał. Niech zbankrutują i stracą pracę jak nie potrafią szanować klienta!!!!!!!!! C...j im w cztery litery!!! Już więcej nic tam nie kupię.
-
Kurtz Ambrose ★☆☆☆☆
Jestem niezadowolony z doboru części do mojego samochodu . Został mi doradzony droższy zamiennik rury od filtra powietrza do przepustnicy który okazał się z twardego plastiku i choć by się człowiek zes... to nie ma możliwości go zamontować. Próbowałem nawet go lekko podgrzać żeby był plastyczny ... Pojechałem do konkurencji i dostałem ten element o 30zł tańszy i bez problemu wszedł na miejsce bo był lekko gumowany. Na żarówkach też straszna przebitka bo o 20zł za Philips H7.... Rezygnuje ze współpracy.
-
Kamila Frank ★☆☆☆☆
Miałam nie przyjemność robić dziś zakupy w Waszym sklepie. Jak zostałam potraktowana przeszlo moje najśmielsze (najgorsze)oczekiwania. Każdemu zdarza się przejęzyczenie tym bardziej nam Kobietom jeśli chodzi o części do samochodu. W tym momencie jeden z pracowników tak parsknął śmiechem, tak go to rozbawiło że aż musiał wyjść na zaplecze. Ciekawe czy był by Pan taki radosny wybierając np puder w sklepie kosmetycznym dla swojej Żony. Reasumując. Nie polecam, brak profesjonalizmu że strony obsługi.
-
Seba Seban ★★★★★
bardzo fachowa obsługa bardzo wiele części posiadają na miejscu, a gdy czegoś brakuje zamawiają i najczęściej tego samego dnia jest odbiór, w najgorszym przypadku dnia następnego części są dobierane zawsze po nr VIN i katalogu, niemniej czasem coś się nie zgadza ale wtedy jest bezproblemowa wymiana na właściwy element ceny bardzo atrakcyjne bo sklep zarabia obrotem a nie ceną z kosmosu sprzedający bardzo przyjemni i pomocni a że czasem nie odbierają, to tylko dlatego, że mają młyn i nie mają czasu na odebranie, dlatego wystarczy odrobina cierpliwości i na pewno telefon zostanie odebrany zaopatruję się w tym sklepie od wielu lat i jeszcze nigdy nie miałem z niczym problemu dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep
-
Kamil M. ★☆☆☆☆
Obsługa klienta fatalna. Po pierwsze nie odbierają telefonów albo je odrzucają, po drugie po części trzeba jezdzic ze trzy razy bo sie dzwoni do nich i mówia ze maja a jak sie jest na miejscu to mówią ze mogą zamówić (kazdy moze sobie zamówić część i to z dostawą do domu). Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.
-
DDemon93 ★★★★★
Części jak i obsługa na najwyższym poziomie, ewentualne zwroty/zamiany bezproblemowo. Pan Kamil super sprzedawca zawsze obsługa na najwyższym poziomie, milo i sympatycznie, zawsze dobrze doradzi w razie ewentualnych niejasności, bądź braku wiedzy na temat potrzebnych części. Polecam i pozdrawiam.
-
Mateusz Z Łodzi ★★★★★
Jest ok, duży asortyment, niezłe ceny, choć w necie da się znaleźć taniej. Nawet jak czegoś nie mają na stanie to jeszcze tego samego dnia mogą sprowadzić. Polecam! Duży plus za możliwość sprawdzenia dostępności części przez telefon oraz zamówienia przez telefon. Później tylko odbiór. Potrafią doradzić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Części Samochodowe PLAKOR?
Części Samochodowe PLAKOR znajduje się przy Stanisława Przybyszewskiego 333, Widzew, 92-550 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Części Samochodowe PLAKOR?
Można skontaktować się z Części Samochodowe PLAKOR pod numerem +48 606 605 760
Jak można dotrzeć do Części Samochodowe PLAKOR?
Do Części Samochodowe PLAKOR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku