Przegląd katalogu
- 44 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 44 wyników
Przeglądaj sklep z częściami samochodowymi w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 44 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,124 opinii i ocen.
“Szybki termin, fachowa pomoc, w dobrej cenie i bardzo sympatyczni Panowie. Polecam!”
“Pomocni ludzie pracują w tym sklepie. Polecam”
“Polecam .Jest miła obsługa przyjemna atmosfera, zamówienia realizowane w szybkim tempie .Ceny super zawsze dostaje rabat .Korzystam od 3 lat”
“100% zadowolenia i profesjonalizmu. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Gorąco polecam!”
“Bardzo polecam, panowie są bardzo pomocni i wszystko jest bardzo profesjonalnie”
“Super sklepik pszczelarski, spory asortyment.”
“Jeśli tylko mogę kupuje tam części! Profesjonalna obsługa! Polecam!”
“Bardzo dobry sklep w fajnej lokalizacji.”
“Zrobiłem zakupy na Allegro i namieszałem z adresem wysyłki,trafiła do innego miasta. Po krótkim telefonie do sklepu wszystko odkrecono i dostałem przesyłkę pod właściwy adres. Polecam, towar zgodny z opisem”
“Miła obsługa, rzetelne informacje i doradztwo, szybkie sprowadzenie brakującego towaru. Polecam ! ☺️”
“Profesjonalna i szybka obsługa,w przyzwoitej cenie”
“Super obsluga, zatowarowanie na wysokim poziomie, szybko, profesjonalnie. Serdecznie polecam.”
“Bardzo dobry kontakt i miła obsługa. Pomogli mi w doborze części do mojego samochodu. Na pewno wrócę :)”
“Łatwo krytykować a ja mam mile doswiadczenia i obsługa super dlatego polecam”
“Mega firma, duży asortyment i super płyn do spryskiwaczy.”
“W mojej ocenie wszystko świetnie. Natychmiastową pomoc, szybkie działanie, SMS potwierdzający adres pod ktory trzeba się zgłosić. Szybka i miła pomoc.”
“Powiem tak: niepozorne miejsce, ale jak poprosiłem o dokładne wyważenie kół to zrobili jak nigdzie indziej. A zdarzało mi się jeździć do Łodzi bo w Pabianicach nich nie potrafił wyważyć. Naprawdę polecam!”
“Oddałem samochód do mechanika, który naprawił mi w HFturbo turbinę. Naprawiałem ją już 2 razy w innej firmie i ciągle coś było nie tak. Raz gwizdała, później nie było mocy na niskich obrotach. Już myślałem, że się nie da i będę musiał kupić nową, ale jednak istnieją prawdziwi fachowcy. Faktycznie poprzednia naprawa była tańsza, ale po otrzymaniu wymienionych części i wyjaśnieniu jak to działa rozumiem dlaczego. Jak zwykle okazuje się, że za dobrą usługę trzeba zapłacić, więcej ale raz. Jestem bardzo zadowolony, dziękuję i polecam.”
“Polecam wszystkim tą firmę, najlepsza obsługa, super ceny i czas realizacji!”
“Dziękuję. Przesyłka dotarła . Wszystko o.k. Następne zakupy będą u Państwa.”
“Oczywiście wszystko jak najlepiej , perfekt, ..najbardziej śmieszą opinie że płynu do spryskiwaczy nie dolane , a takie rzeczy samemu się dolewa nawet na autoszkole uczą a nie u Pana Jacka czas zajmuje bo inne auta czekają.”
“Panowie doskonale znają się na rzeczy i chętnie pomagają w doborze odpowiedniego akumulatora. Ceny są konkurencyjne, a parametry oferowanych akumulatorów bardzo dobre. Po pełnym naładowaniu tester pokazał prąd rozruchowy o 10% większy niż deklarowany przez producenta.”
“Sklep oferuje szeroki wybór części w atrakcyjnych cenach, a obsługa jest fachowa i zawsze chętna do pomocy. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo zdecydowanie polecam!”
“Pełen profesjonalizm. Polecam Pana Marcina i jego warsztat.”
“Jestem bardzo zadowolony z jakości usług tego warsztatu mechanicznego. 0 druciarstwa i dziadowania na częściach. Wszystko to co musiało być wymienione, zostało wymienione. Przykład: w moim Seacie Ibiza z 2013 roku przeciekał zbiornik płynu do spryskiwaczy (poprzedni właściciel miał kolizję ze zwierzęciem. Wymienił przedni zderzak, lampy ale...o wymianie zbiorniczka, który również pękł "zapomniał"). Panowie wymienili zbiornik, rozdzielacz, uszczelki i przewód spryskiwaczy na nowe (przypominam auto ma ponad 10 lat, to jest jedna robota przy takiej wymianie). Panowie w warsztacie podeszli do naprawy fachowo i kompleksowo. Wszystko co zostało naprawione w samochodzie znajduje się na paragonie. Jeśli ktoś w tym miejscu powie, że wymieniona została zbyt duża ilość elementów to polecam takiej osobie naprawę auta we własnym zakresie albo skorzystać z usług Pana Wiesia mechanika, który coś tam wyrzeźbi i ukleci jak umie (z gwarancją do bramy dalej się nie znamy). Podsumowując jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu i będę wracał tam nie raz. Pozdrawiam serdecznie! :)”
“Duży wybór, dogodna dostawa, miła obsługa”
“Dziś byłem. Polecam bardzo pomocna i miła obsługa. Dużo czesci dostępnych tego samego dnia. POLECAM”