Opinie

  1. Łukasz Węgrzyn (Łysy) ★☆☆☆☆

    Nie polecam firma burak wciskają kit i ubliżają ludziom zakupiłem tarcze które są wadliwe i stwarzają problem z reklamacją

  2. Dariusz Palmowski ★☆☆☆☆

    Sklep, mało poważny. W żadnej informacji nie ma podanego numeru telefonu. Brak możliwości dodzwonienia się skutkuje stratą czasu w przypadku podróży do tego miejsca. Poza tym niema w nim podstawowych artykułów do naprawy hamulców. Pani zza lady odpowiada, że jest mail. No, cóż.., tam-tamy też są na świecie....

  3. Sebastian Ścigała ★★☆☆☆

    dłuższy czas temu kupiłem w sklepie tarcze hamulcowe Mikoda do Meganki II, tarcze nie ustępowały oryginalnym i zrobiłem na nich około 60 tys km. W zeszłym roku wróciłem do sklepu kupić takie same tarcze, nie były dostępne - zasugerowano mi tarcze firmy ServiceParts zapewniając że są takiej samej jakości. Kupiłem je. Tarcze ServiceParts po przejechaniu 7 tys km 50/50 trasa/miasto zaczynały coraz mocniej bić. Tarcze zwichrowały się samoczynnie - nie stało się to nagle tak jak po zmoczeniu rozgrzanych tarcz - bicie narastało coraz bardziej na przestrzeni okolo 1000km. Nie polecam sprzedawanych w sklepie części firmy ServiceParts

  1. Marek Koniarek ★★★★★

    Polecam sklep każdemu, który szuka dobrych jakościowo części w niewygórowanej cenie. Od lat zaopatruję się tu głównie w hamulce i filtry. Najlepiej przed przyjściem sprawdzić dostępność w sklepie internetowym. Bardzo szybki kontakt mailowy bądź przez facebook. Ps. wejście do sklepu jest teraz od ul.Konarowej.

  2. Marek Koniarek (Malpiaty) ★★★★★

    Polecam sklep każdemu, który szuka dobrych jakościowo części w niewygórowanej cenie. Od lat zaopatruję się tu głównie w hamulce i filtry. Najlepiej przed przyjściem sprawdzić dostępność w sklepie internetowym. Bardzo szybki kontakt mailowy bądź przez facebook. Ps. wejście do sklepu jest teraz od ul.Konarowej.

  3. Michał Spychalski ★☆☆☆☆

    Zakupiłem klocki poprzez Allegro, dostałem używany zestaw, najprawdopodobniej że zwrotu. Brak mozliwosci kontaktu telefonicznego powinien dać mi do myślenia. Nie polecam nikomu. edit: zerwane plomby opakowania, zerwany klej na śrubach i brud smaru w środku - jak nic prosto z fabryki

  1. Grzegorz Brzenczyszczykiewicz ★☆☆☆☆

    Zamawiałem w tym sklepie przez internet wysłali mi coś innego niz zamówiłem a jak upomniałem się o to co było w opisie ich aukcji to stwierdzili ze nie maja a opis własnie zmienili . Ja rozumiem że każdy jest tylko człowiekiem ale skoro to ich była wina to powinni choć naj prościej w świecie przeprosić za wynikłe nie porozumienie a nie text z typu żle była opisana aukcja ale opis został własnie zmieniony ja zostałem z szczekami które do niczego mi nie pasują a ze to grosze kosztowało to szkoda wydawać na zwrot szczerze nie polecam .

  2. Andrzej Hamer ★☆☆☆☆

    Ostrzegam wszystkich.Sprzedawca uważa się za najmądrzejszego, jest chamski i arogancki. Zero szacunku dla klienta. Kupilem zestaw tarcze i klocki Daco wraz blaszkami jak na zdjęciu a otrzymałem jakieś innej klocki bez tych nakładek.Sprzedawca zaproponował mi abym założył swoje stare blaszki które u mnie były zniszczone.Tragedia otrzymałem produkt inny i nie kompletny.Szkoda czasu i pieniędzy.NIE POLECAM .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres hamulcowe.pl - Sklep motoryzacyjny?

hamulcowe.pl - Sklep motoryzacyjny znajduje się przy Sasanek 42, Bałuty, 91-490 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do hamulcowe.pl - Sklep motoryzacyjny?

Do hamulcowe.pl - Sklep motoryzacyjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements