Opinie

  1. Pan ChanDragon ★★★★★

    Muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłem. Sushi lubię więc jestem krytyczny, leniwy więc nie robię sam, oraz głodny permanentnie. Pani była profesjonalnie przygotowana do wyczerpujących pytań, rolki smaczne, relacja koszt-jakość, bardzo dobra. 2/3 tego co trzeba zapłacić u bufonowatej konkurencji. Propsy na 100 pro.

  2. Joanna Sędzicka ★★★★★

    Mam prawdziwy sentyment do SushiNori, bo to dzięki rolkom od Patrycji właśnie moja przygoda z tym jedzeniem się rozpoczęła! :) Wcześniej jakoś nie pałałam wielką sympatią, ale dzięki świetnym kompozycjom, zawsze eleganckiemu podaniu, super jakości i świeżości produktów to sushi jest numerem jeden u mnie. Zawsze, gdy jestem w okolicy nie mogę się oprzeć pokusie, aby zajrzeć po swój zestaw. Tu duży plus za to, że opakowania są idealne na posiłek dla jednej osoby! Kilka razy korzystałam z możliwości realizacji indywidualnego zamówienia i tu widać było dbałość o absolutnie każdy detal - smak i estetyka na najwyższym poziomie! Goście zawsze byli zachwyceni! Dziękuję i do zobaczenia!

  3. Bartek Brdoń ★★★★★

    Miejsce rzeczywiście niepozorne, ale zasługujące na więcej uwagi. Zaczynając od obsługi: Pani właścicielka mega sympatyczna, a samo sushi? Pięknie udekorowane, wszystko świeże, przygotowywane na naszych oczach, dużo dodatków. Smak naprawdę przepyszny, nowe ulubione sushi! A próbowaliśmy już wielu miejsc. Wstąpcie, bo naprawdę warto

  1. T D ★★★★☆

    Szkoda że w ocenie nie można wystawić 4,5 bo taką ocenę właśnie bym wystawił. Wystawiam 4 dlatego że do 5 ciut brakuje. Obsługa bardzo dobra. Jedzenie smaczne i świeże. Udekorowanie zestawu i dodatki ciekawe. Kaizeny jakie bym zdefiniował to mniejsze kawałki, ryż mniej kleisty, wasabi było jakieś wodniste. Na pewno jeszcze kupię u Was sushi na kolację.

  2. Katarzyna Zbijewska ★★★★★

    Zaglądam tu już któryś raz. Za każdym razem świetna jakość, bardzo miła obsługa i robione na świeżo. Zupy również godne spróbowania! Naprawdę bardzo dobra jakość. Typowe wysypy z sushi w galeriach mogą się schować

  3. QubixXx ★★★★★

    Wow, odkrycie :) Przepyszne sushi w otoczeniu marketów meblowe-budowlanych, kto by pomyślał :) Z pewnością wrócę !

  1. Roman Judin ★★★★★

    Sushi to nie tylko smak no i sposób podanie. W tym miejscu dbają o szczegóły. Na chwilę zapomnialem ze jestem w centrum handlowym. Dziękuję!

  2. natalia280294 ★★★★★

    Byliśmy przejazdem w Łodzi i trafiliśmy przypadkiem na najlepsze sushi w życiu. Aż żal wracać do domu bo u nas nie ma takich miejsc :)

  3. Ambasadorka Nieba Jael ★★★★★

    Mały lokal w wiatrołapie marketu budowlanego. Ciasno, chłodno, ale warto. PRZEPYSZNE!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SushiNori?

SushiNori znajduje się przy Pojezierska 93, Bałuty, 91-341 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SushiNori?

Można skontaktować się z SushiNori pod numerem +48 881 345 001

Jak można dotrzeć do SushiNori?

Do SushiNori można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements