Muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłem. Sushi lubię więc jestem krytyczny, leniwy więc nie robię sam, oraz głodny permanentnie. Pani była profesjonalnie przygotowana do wyczerpujących pytań, rolki smaczne, relacja koszt-jakość, bardzo dobra. 2/3 tego co trzeba zapłacić u bufonowatej konkurencji. Propsy na 100 pro.
Zdjęcia
Opinie
-
Pan ChanDragon ★★★★★
-
Joanna Sędzicka ★★★★★
Mam prawdziwy sentyment do SushiNori, bo to dzięki rolkom od Patrycji właśnie moja przygoda z tym jedzeniem się rozpoczęła! :) Wcześniej jakoś nie pałałam wielką sympatią, ale dzięki świetnym kompozycjom, zawsze eleganckiemu podaniu, super jakości i świeżości produktów to sushi jest numerem jeden u mnie. Zawsze, gdy jestem w okolicy nie mogę się oprzeć pokusie, aby zajrzeć po swój zestaw. Tu duży plus za to, że opakowania są idealne na posiłek dla jednej osoby! Kilka razy korzystałam z możliwości realizacji indywidualnego zamówienia i tu widać było dbałość o absolutnie każdy detal - smak i estetyka na najwyższym poziomie! Goście zawsze byli zachwyceni! Dziękuję i do zobaczenia!
-
Bartek Brdoń ★★★★★
Miejsce rzeczywiście niepozorne, ale zasługujące na więcej uwagi. Zaczynając od obsługi: Pani właścicielka mega sympatyczna, a samo sushi? Pięknie udekorowane, wszystko świeże, przygotowywane na naszych oczach, dużo dodatków. Smak naprawdę przepyszny, nowe ulubione sushi! A próbowaliśmy już wielu miejsc. Wstąpcie, bo naprawdę warto
-
T D ★★★★☆
Szkoda że w ocenie nie można wystawić 4,5 bo taką ocenę właśnie bym wystawił. Wystawiam 4 dlatego że do 5 ciut brakuje. Obsługa bardzo dobra. Jedzenie smaczne i świeże. Udekorowanie zestawu i dodatki ciekawe. Kaizeny jakie bym zdefiniował to mniejsze kawałki, ryż mniej kleisty, wasabi było jakieś wodniste. Na pewno jeszcze kupię u Was sushi na kolację.
-
Katarzyna Zbijewska ★★★★★
Zaglądam tu już któryś raz. Za każdym razem świetna jakość, bardzo miła obsługa i robione na świeżo. Zupy również godne spróbowania! Naprawdę bardzo dobra jakość. Typowe wysypy z sushi w galeriach mogą się schować
-
QubixXx ★★★★★
Wow, odkrycie :) Przepyszne sushi w otoczeniu marketów meblowe-budowlanych, kto by pomyślał :) Z pewnością wrócę !
-
Roman Judin ★★★★★
Sushi to nie tylko smak no i sposób podanie. W tym miejscu dbają o szczegóły. Na chwilę zapomnialem ze jestem w centrum handlowym. Dziękuję!
-
natalia280294 ★★★★★
Byliśmy przejazdem w Łodzi i trafiliśmy przypadkiem na najlepsze sushi w życiu. Aż żal wracać do domu bo u nas nie ma takich miejsc :)
-
Ambasadorka Nieba Jael ★★★★★
Mały lokal w wiatrołapie marketu budowlanego. Ciasno, chłodno, ale warto. PRZEPYSZNE!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SushiNori?
SushiNori znajduje się przy Pojezierska 93, Bałuty, 91-341 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SushiNori?
Można skontaktować się z SushiNori pod numerem +48 881 345 001
Jak można dotrzeć do SushiNori?
Do SushiNori można dotrzeć, korzystając z poniższego linku