Przegląd katalogu
- 220 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 220 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 220 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 182,061 opinii i ocen.
“Przepyszne makarony i pizze. Dania z produktów świeżych, wyrabiane na miejscu przez szefa kuchni. Makaron swojski z dodatkami aż chrupkimi w swojej świeżości z sosem który drażni podniebienie euforią smaków. Pizza Papa Lolo podana z dwoma dzbanuszkami sosów ( których nie brakuje do ostatniego kawałka), ze składnikami i serem który smakiem ewoluuje w ustach w każdym kęsie. Taką magię można uzyskać tylko świeżymi produktami. Obsługa przemiła, toaleta czysta, wystrój stosowany, nie krzykliwy . Będąc kolejny raz w Łodzi ponownie zamierzam odwiedzić ten lokal który istnieje od 1978 roku Szczerze polecam!”
“Pizza jest naaprawdę dobra, sos czosnkowy też smaczny, pomidorowy w porządku. Klasyczne ciasto naprawdę smaczne. Co na wielki plus, w cappriciosie jest prawdziwa, mięsista mozarella, nie jest wypieczona do chrupkiego chipsa, tylko można ją naprawdę ugryźć. Mega. Zamawiam z dowozem, pizza jest w ciągu pół godziny.”
“Bardzo dobra pizza, niestety w lokalu tylko dwa malutkie stoliki aby zjeść na stojąco. Najlepszym wyborem jest dostawa. Obsługa przemiła. Ciekawe promocje.”
“Moim zdaniem, lokal jest czysty oraz bardzo estetyczny, wnętrze super. Jako główne danie wziąłem "Ramen Owoce Morza" oraz rolkę "Green Tiger". Jeśli chodzi o obsługującą kelnerkę to dało radę zauważyć że nie był to jej dzień, dlatego też gwiadka za obsługę mniej. Na pierwszy ogień poszedł Ramen, który już samym zapachem zachęcał do konsumpcji. Kawałki ryby orqz krewetki były bardzo smaczne. Grzyby które znajdują się w zupie dawały lekko słodkawy posmak który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sam bulion był odziwo lekko pikanty, także z tym należy uważać jeśli ktoś nie lubi ostrego. W moim przypadku było to tylko na plus. Gwiazdka mniej za niedokładnie obrane jajko że skorupki, które delikatnie zniesmaczyło. Natomiast do samej rolki nie ma się do czego przyczepić. Była ona wykonana poprawnie i była bardzo smaczna.”
“Sushi było naprawdę bardzo dobre! Wszystko świeże, starannie przygotowane i ładnie podane. Ryż miał idealną konsystencję, a ryby były wyraźnie świeże i smaczne. Zamówienie dotarło na czas, dobrze zapakowane i w idealnej temperaturze. Widać, że lokal dba o jakość i detale.”
“Lokal powstał w lutym. Azjatyckie menu, azjatycki wystrój i muzyka w tle - a nie eska czy inny Vox FM co się często zdarza. Zjedliśmy kaczkę w dwóch odsłonach. Jako fan kaczki muszę powiedzieć jedno - mięso usmażone na 5 gwiazdek! Szok i niedowierzanie. Świetne dodatki. Kolejny szok przy rachunku. Ceny są naprawdę więcej niż przyzwoite. Zdecydowanie warto odwiedzić. Lokal trochę na uboczu ale w centrum. Mam nadzieję, że poziom się utrzyma czego życzę lokalowi i sobie :)”
“Przyjechałam do Łodzi na weekend i odwiedzenie tego miejsca było świetną decyzją! Na pewno przy kolejnych wizytach będę wracać. Miła atmosfera, jedzenie pyszne, a pani Marysia zapewniła naszemu stolikowi wspaniałą obsługę najwyższej jakości!”
“Pan Wlodziu najlepsze i najlepsza pizza w mieście. Obiady są ogromne i porcji nie da się zjeść jednorazowo. Jest tez możliwość robienia imprez okolicznościowych. Kilkanaście razy już z tego korzystaliśmy. Na stołach są wówczas obrusy i piękne pokrowce na krzesłach. Naprawdę odlot. Zwykła swojska pizzeria zamienia się wówczas w fajny lokal. Polecam! Żarcie super wypas”
“Bardzo przyjemna restauracja, w której można zjeść dania kuchni włoskiej. Ceny są przystępne, a obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Czas bardzo miło tam mija, jednak wystrój nieco surowy, choć i tak nieźle jak na restauracyjkę na obrzeżach.”
“Świetna pizzeria! Wiele razy zamawiałem pizzę i odwiedzałem ten lokal, nigdy się przy tym nie zawiodłem. Jedzenie zawsze świeże i dobrze przyrządzone a klimat jaki panuje w lokalu sprawia że nie chce się z niego wychodzić. Ostatnio również trafiłem na kelnerkę Julię która z uśmiechem obsłużyła nasz stolik i zadbała o to aby nasz wieczór odbył się bez żadnych przeszkód. Bardzo dziękuję!”
“Byliśmy w Da Grasso dużą paczką znajomych i wszyscy wyszliśmy mega zadowoleni! Pizza świetna , duże porcje, super smak, każdy znalazł coś dla siebie. Kuchnia spisała się na medal, wszystko podane szybko i świeżo. Do tego świetne drinki, które idealnie pasowały do naszego spotkania. Obsługa bardzo profesjonalna i uśmiechnięta, potrafiła ogarnąć tak dużą grupę bez problemu. Atmosfera luźna i przyjazna – idealne miejsce na wieczór ze znajomymi. Na pewno jeszcze wrócimy!”
“Bardzo urokliwy zakątek restauracyjny za bramą do kamienicy. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo dobra. Miło spędzony czas przy obiedzie i drinku. Polecam”
“Pizzeria, o której krążą legendy miejskie, więc to był punkt obowiązkowy na trasie wycieczki. Nie zawiodłam się. Lokal w klimacie początku lat 2000. Zamawia się przy barze, dostaje się numerek i odbiera się zamówienie. Pizza została szybko podana. Świeże składniki, dobrze zbalansowane (nie za dużo, nie za mało), cienkie i chrupiące na brzegach ciasto, smaczny sos pomidorowy. Czego chcieć więcej? :)”
“Bardzo miłe zaskoczenie. Wróciliśmy po latach i po wszystkich zmianach zarówno w całej filozofii lokalu, menu, wystroju....a nawet sposobu podejścia do klienta....był nawet efekt wow. Bardzo przyzwoicie i bezsprzecznie miejsce bez konkurencji na całych Bałutach. Żadna pizzeria z Teo nawet nie podchodzi i się nie umywa. Będziemy wracać bo warto. Smak orginalny, ceny uczciwe i przede wszystkim super interakcja z właścicielem. Był w tym wszystkim pierwiastek Italii, Neapolu i było to uczciwe.”
“Ciasto cieniutkie takie jak lubię, składniki super jakość, sos czosnkowy.. Macie najlepszy na świecie.”
“Wspaniałe miejsce z domowymi polskimi obiadami, odwiedzam już któryś raz. Błyskawiczna obsługa i ogromne porcje. Naprawdę polecam, bardzo klimatyczna i miła atmosfera.”
“Rewelacyjna atmosfera, ale uwaga moja opinia może być troszkę naznaczona sentymentem do czasów studenckich. W każdy piątek karaoke :) obsługa za barem czasami ok, czasem nie. Ale w piatki widac ze sie nie nudza i maja duzo na glowie. Pub ma swoje lata ale w tym wszystkim jest właśnie klimat. Rozumiem, ze stoły to nie ta jakość co w klubach przy Piotrkowskiej ale właśnie o to chodzi. Moim zdaniem ważny punkt w Łodzi do zwiedzenia i wypicia przynajmniej jednego piwka. Jak jesteście z krakowskiej polibudy to zapraszam aby zobaczyć jak jest u nas, ale sie zdziwicie, klimat PRL murowany, ale w pozytywnym znaczeniu, dlatego polecam.”
“Odwiedzając lokal AsiArt, mieliśmy okazję skosztować kilku dań z ich menu i muszę przyznać, że doświadczenie kulinarne było rewelacyjne. Już od samego początku zauważyliśmy, że obsługa była szybka, sprawna i niezwykle pomocna. Zamówiliśmy zestaw dla dzieci, który składał się z kurczaka w sosie słodko kwaśnym. Danie to okazało się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Porcja kurczaka była ogromna, a sos miał oryginalny smak, który wcale nie był przesłodzony. Dla dziecka była to idealna proporcja, nie za dużo i nie za mało. Następnie spróbowaliśmy gyozy z kurczakiem. Te małe, chrupiące pierożki okazały się być absolutnym hitem. Nadzienie z kurczakiem było pełne smaku i świetnie komponowało się z delikatnym ciastem. Były one po prostu rewelacyjne. Kolejnym daniem, które wybraliśmy, było duszone mięso kaczki w sosie honey hoisin. Sos ten miał głęboki, wyraźny smak i delikatnie pikantny posmak. Warzywa, które towarzyszyły mięsu, były doskonale dopracowane i dodawały daniu świeżości i chrupkości. Kaczka była idealnie przyrządzona - chrupiąca z zewnątrz, a jednocześnie miękka i soczysta w środku. Ostatnim daniem, które skusiło nasze podniebienia, było połączenie kaczki z makaronem ryżowym, jajkiem i warzywami w sosie z tamaryndowca. Kaczka była nadal chrupiąca, a połączenie jej mięsa z makaronem tworzyło smakowitą kompozycję. Sos z tamaryndowca nadawał daniu ciekawego, lekko kwaśnego smaku, który idealnie komponował się z resztą składników.”
“Jedzenie bardzo dobre, bardzo często korzystam ponieważ można zjeść smacznie i w miarę tanio. Powiedzmy szczerze że od chińskiego za 20-25zl nie ma co oczekiwać klimatu restauracyjnego gdzie cena byłaby 2x większą. Chińskie to chińskie, a górnolotnym smakoszom klimatu podziękujemy.”
“Pierwszy raz przy okazji treningu syna :) Przyjechalismy spoza Łodzi. Zamowiliśmy z żoną Shaormę małą i dużą porcję. Dodatki: frytki i surówka :) Bardzo dobry posiłek. Frytki świeżutkie dobeego gatunku, mieso świetnie przyprawione ( nie przepadam za curry, a jednak magia kucharza) choć nieco przeciagnięte ale to drobiazg. Surowka bardzo fajna :) Pracownicy mili :) Polecam i wrócimy niebawem na pizzę. Cena adekwatna do inflacji, ale i tu mile zaskoczenie bo korzystna. 48zl za posilek dla dwojki i 10 herbata :)”
“Zamówiłem klasyczne dania czyli sajgonki z frytkami i kurczaka w cieście. Miejsce tak jak typowy chińczyk. Jeśli chodzi o kurczaka w cieście to porcja spora jednak uważam że mogło by być troszkę wiecęj kurczaka w porównaniu do frytek. Kurczak usmażony miękki duże kawałki dobrze przyprawione. Frytki jak frytki. Sajgonki są dosyć małe mogły by być troszke większe ale w smaku ogólnie dobre dobrze przyprawione mięso i warzywa. Ogólnie polecam jeśli ktoś chce zjeść najzwyklejszego typowego chińczyka.”
“Mimo negatywnych opinii postanowiłam spróbować pizzy , która mnie mile zaskoczyła . Pizza duża dodatkowo fajna promocja duża w cenie małej , ciasto bardzo dobre , składniki również dobrej jakości , oliwa czosnkowa nie tylko w nazwie ale czuć czosnek bardzo dobra . Obsługa również miła . Nie ma się czego przyczepić . Ceny rozsądne . Polecam”
“Według mnie pizza na dobrym poziomie, smaczna obsługa miła. Jadłam tutaj kolejny raz i nie mogę powiedzieć złego słowa. Składniki są bogate, ceny na takim samym poziomie jak inne pizzerie i szybki czas przyrzadzania”
“Przyszła pizza , dawno nie jedliśmy tak dobrej . Przystępne ceny i przemiła obsługa .”
“Zamówione przez aplikację Glovo. Wszystko lux, szybko, ciepło, smacznie.”
“Jak zawsze szybko i sprawnie miła obsługa pizza mała idealna na raz”
“Bardzo fajne i klimatyczne miejsce w środku osiedla. Pizza bardzo dobra, szczególnie ciasto. Obsługa miła. Polecam!”
“Od mojej ostatniej wizyty w tym lokalu upłynęło sporo czasu i o dziwo zostałem miło zaskoczony. Wnętrze może nie uległo zmianie, ale są pewne dodatki. Zdecydowanym plusem jest duży wybór oliw smakowych stojących na parapetach. Sympatyczna obsługa, choć Pani zapomniała podać nam sztućce, na szczęście jedliśmy pizze, a wiadomo, że ona najlepiej smakuje jedzona rękoma. A sama pizza wyśmienita, dobrze wypieczona, bogata w składniki i dodatkowo podane do niej w dużej ilości dwa sosy. Klasycznie pomidorowy i czosnkowy, także smaczne i dobrze doprawione. Z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację!”
“Korzystałem z usług dwukrotnie. Raz z rodziną na miejscu, raz zamawiałem przez stronę z odbiorem. Pozytywnie wszystko. Liczę, że w lokalu będzie lodówka z napojami :) Jadłem pizzę, nie oszczędzają na dodatkach. W lokalu dostaliśmy gratis małe sushi na spróbowanie, też dobre. Obsługa uśmiechnięta. Będę wracał. polecam”
“Miła atmosfera i przewspaniała pizza!”