Przegląd katalogu
- 220 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 220 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 220 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 182,061 opinii i ocen.
“Byliśmy tu kiedyś gdy była jeszcze 105, teraz jest chyba nawet jeszcze lepiej. Z ciekawostek to pizzerman podczas robienia pizzy kilka razy ją podrzucił do góry, bardzo fajny efekt to zrobiło! :) są dwa rodzaje ciasta, my wybraliśmy na cienkim cieście średnią, pizza była tak dobra że cała zniknęła, gdzie zazwyczaj chociaż ze dwa kawałki zostawały, oczywiście na cienkim jest mniej ciasta, ale dobry smak ciasta, chrupiące brzegi i dobre składniki pomógły w zniknieciu całej pizzy. Polecam i na pewno jeszcze wpadniemy. :)”
“Polecam zdecydowanie! Sushi pierwsza klasa!”
“Pizzeria, z której od lat zamawiam pizzę. Pizza zawsze jest smaczna, bogata w składniki, ceny standardowe, a obsługa bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam :)”
“Od razu na wejściu przywitała nas bardzo miła pani. Obsługa ogromny plus. Wzięliśmy pizzę vege i pepperoni. Obie były bardzo dobre, pepperoni nie było za tłuste, było w sam raz. Jeżeli chodzi o sos czosnkowy był dla mnie trochę za słodki ale to kwestia gustu. Generalnie bardzo fajny lokal i na pewno warto tu wpaść.”
“Zamówiłem pizze na wynos . Nie zawiodłem się”
“Nie wiem czemu tyle negatywnych opinii. Zamawiam któryś raz z koleji i zawsze ciepła i pyszna pizza oby tak zostało. Zdarza się że nawet przed czasem jak dziś. Polecam”
“Zamawialiśmy pizzę Champione. Bardzo smaczna i dużo w niej kabanosów i salami. Była bardzo smaczna. Żałowaliśmy, że nie wzięliśmy większej. Obsługiwała nas bardzo sympatyczna p. Marysia. Szybko i elegancko podała nam drinki i szybko przyniosła pizzę. Byliśmy zaskoczeni, bo to sobota i lokal pełen. Naprawdę wielki szacunek za pracę. Pozdrawiamy naszą ulubioną pizzerię!”
“Szok! Zamówiłam pizzę 20 minut przed zamknięciem, czekałam godzinę, myślę … nie dowiozą trudno … lokal zamknięty itp… nagle dzwoni dostawca. Okazało się ze auto się zepsuło i zamienił auto i mimo wszytko na sam koniec przywiózł pizzę, gorącą !”
“Bardzo miła obsługa, przyjemny klimat. Pizza mega, niby sieć ale wypieczona jak trzeba, składniki świeże, mam wrażenie że rozmiar większy niż w innych punktach. Polecam :)”
“Bardzo smaczna pizza i szybka obsługa. Klimat fajny. Polecam”
“Pizza super. Polecam. Zawsze tam jemy. Dzieci też się zachwycają. Są super promocje”
“Jestem zachwycona że w taki nieluksusowy i niepopularnym miejscu można poczuć taką energię i poczucie że jest dobrze. Sama przypadkowo weszłam bo byłam Głodna i poczułam coś co nigdzie indziej nie czułam. Jest naprawdę miłe miejsce a amatorzy pizzę mają tutaj okazję zjeść pizzę od razu z pieca. Wrócę tutaj i nie tylko raz. Jest bardzo miły lokal i ludzi są ludźmi, co bardzo rzadko spotkasz na codzień. Dziękuję im za poświęcenie i za ich dobroci ❤️❤️❤️❤️”
“Wyśmienita pizza. Byłem pierwszy raz póki co. Wzięliśmy pizze Pollo. Przygotowane bardzo szybko. Orgazm kulinarny to mało powiedziane. Polecam wszystkim.”
“Polecam kebab ma mięso prosto z Lublina od Piri Piri, w lublinie jadłem już pare razy i to jest dokładnie to samo pyszne kraftowe mięso, mocno się wyróżnia smakiem wśród sieciówek Zahirow gdzie czuć mielonkę a nie mięso, pita wypiekana na miejscu bardzo dobra, jedynie sos ostry mógłby być trochę bardziej ostry ale całokształtem kebab chyba najlepszy w Łodzi ze względu mięsa kraftowego a nie mielonk.”
“Rewela, prawie włoska pizza, do takiej z południa Włoch ciut brakuje ale jest mega blisko ! Bardzo godna polecenia pizzeria, przepysznie i miło !”
“Bardzo dobra pizza i makaron, plus za krótki czas oczekiwania, obsługa mało zainteresowana klientami ale co ma zrobić to jest zrobione”
“Witam. Skorzystaliśmy poraz kolejny z pobytu w restauracji DaGrasso. Wspaniała pizza wspaniała obsługa. Pozdrawiamy Panią Kasie B. Przemiła i sympatyczna osoba. Poleciła doradziła. Bardzo dziękujemy za wspaniałą pizze i obsługę. Napewno wrócimy kolejny raz. A na koniec uznanie dla kucharza. Wspaniała pizza. Gratulujemy”
“Genialna pizza. Z usług restauracji korzystałam dwa razy, raz dostawa (wszystko bezproblemowo, jedzenie dotarło ciepłe), drugi raz w lokalu. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Jedzenie znakomite. Ceny przystepne. Polecam i jeśli odwiedzę Łódź ponownie, na pewno znów zawitam na Piotrkowską do Biesiadowo.”
“Pysznie! Dawno nie zostałam tak miło obsłużona :) Właściciel bardzo ucieszył się gdy weszłam. Puścił muzykę żeby było nam miło kiedy on będzie przygotowywał mój obiad. W trakcie gotowania wyszedł z kuchni zapytać się czy mam ochotę na kawę skoro czekam. Przygotowanie zamówienia zajęło może z 10 minut. Pizza na dość cienkim, delikatnym cieście z dużą ilością dodatków, 50 centymetrów naprawdę nimi jest. Czuć, że właściciel bardzo się stara i wkłada serce w tą pracę. Chociaż miejsce jest skromne, niepozorne, z zewnątrz wygląda jakby było zamknięte to polecam odebrać pizze samemu żeby poczuć klimat małego biznesu zamiast kupować w sieciówce. Z pewnością tam wrócę.”
“Marta piecze najlepszą golonkę w mieście! Baaaardzo dziękujemy. Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiamy cały Zespół.”
“Tradycyjna pizza, smak jak za dawnych lat 30 lat temu przypomina bardzo pierwsze otwierane w Łodzi. Więc wspomnienia wracają. Czas oczekiwania rekompensuje fakt jak do ra jest tapizzeria skoro trzeba tyle czekać to znaczy że ma branie... dziękuję serdecznie i pozdrawiam obsługę ❤️”
“Nie nie powiedzieć złego słowa. Byłem wprawdzie mało glodny, miła pani doradziła małe pizzerynki. Smacznie, czysto, jestem zadowolony, na pewno wrócę zasmakować innych dań.”
“Zamawiam z dostawą (6km poza Łodzią). Jedzenie zawsze przyjeżdża na czas albo przed czasem. Jest smaczne i zawsze gorące. Jeśli jesteś wege, zjesz pyszne tofu z dodatkami według wyboru. Nie zawiodłem się nigdy, dlatego polecam dostawy z tego miejsca. O klimacie w restauracji nic nie mogę powiedzieć bo nigdy nie byłem w środku.”
“Nie wiem co niektórzy chcą od Biesiadowa na Rzgowskiej,ale cóż tyle ludzi to tyle smaków i opini. Ja jestem zadowolony jadłem już od nich parę razy i jest wszystko o.k.Dostawa szybka,pizza wypieczona i wypasiona!! POLECAM!! Aha wiadomo że jak zamówimy pizze z dużą ilością składników wilgotnych to pizza nie będzie sucha trzeba wiedzieć o tym i pamiętać,naprawdę dziwię się ludziom.Trzeba samemu zamówić i sprawdzić jakość. Jeszcze raz BARDZO POLECAM!!!!”
“Drugi raz zamawiałam i jestem w szoku ze tak szybko pizza dojechała a był kawałek drogi cieplutka i smaczna , duża ilość składników bardzo miły dostawca , polecam :)”
“Dziś wspólna kolacja z rodzinką. Da Orso znamy od podszewki. Kolejny raz zostaliśmy rewelacyjnie obsłużeni przez przesympatyczną i niezwykle komunikatywną kobietę. Atmosfera w lokalu bardzo przyjazna i pomimo że wewnątrz kilka stolików zajętych to była możliwość swobodnych pogaduszek. Wreszcie pizza. Dziś przygotowywał je pan Bartłomiej. Na posiłek nie trzeba było długo oczekiwać. Każda z czterech zamówionych przez nas odsłon, naszego ulubionego dania, smakowała wybornie. Ciasto świetnie wypieczone, składniki świeże, ich ilość i kompozycja perfekcyjnie dobrana. W zależności od rodzaju pizza podawana ze świetnymi sosami lub aromatyczną oliwą z oliwek. Najedzeni i usatysfakcjonowani wracamy do domu z przekonaniem że niebawem znów odwiedzimy Da Orso. Dziękujemy. Serdecznie polecamy”
“Pierwszy raz zamówiłem tutaj jedzenie. Zamówiliśmy kurczaka w panierce i kurczaka po tajlandzku. Czekaliśmy na miejscu około 20 minut ale było warto. Dania były świeże, chrupiące i doprawione tak jak poprosiliśmy (kurczak po tajlandzku na średnio-ostro). Zabraliśmy je do domu i po dotarciu na miejsce dalej były gorące. Obsługa bardzo uprzejma chociaż było widać, że mają co robić. Na pewno tutaj wrócę.”