Przegląd katalogu
- 1,060 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 1060 wyników
Przeglądaj pet store w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,060 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 239,037 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet store z miast takich jak Łódź, Zgierz, Radomsko, Skierniewice, Pabianice i innych.
“Profesjonalny i kompetentny Pan doktor, który cierpliwie tłumaczy to co robi i zestresowanemu zwierzakowi i jego właścicielowi. Widać, że zależy mu na jak najlepszej pomocy i ulżenie w cierpieniu. Personel pomocniczy również pełen empatii dla zwierzęcia, co ważne zarówno na wejściu, jak i na wyjściu z poradni. Polecam gorąco, bo już kilka razy moje zwierzaki potrzebowały pomocy , a w tym miejscu zawsze była to pomoc skuteczna i szybka.”
“Bardzo dziękuję za pomoc w zamówieniu wymarzonej jednostki. Jestem pod wrażeniem sprawności procesu oraz terminu realizacji. Warto było jechać 300km :) Na pewno wrócę :)”
“Bardzo dobry sklep i świetnie zaopatrzony!! Pani która obsługuje bardzo sympatyczna. Przymierzanie obroży itd na miejscu. Dużo przysmaków dla zwierząt i dobre ceny.”
“Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, właściciel z fachową wiedzą w zakresie żywienia zwierząt, w ofercie mają bardzo dobre karmy dla kotów, szczególnie rewelacyjna jest włoska karma Disugual, mój kot zjadł całą puszkę na raz, ceny przystępne, słowem sklep godny polecenia!”
“Nie tylko karma dla pupili,wiele ciekawych niezwykłych produktów i to w samym centrum.Zalecam skorzystać każdemu.”
“Super sklep. Panie bardzo miłe empatyczne i wrażliwe zawsze doradzą i nawet odradzą jeśli dany produkt nie powinien trafić do twojego pupila. Polecam!!!”
“Bardzo miła pani właścicielka i naprawdę duży asortyment. Wczoraj byłam pierwszy raz i żałuję, że dopiero teraz odkrylam ten sklepik, wrócimy nie raz! :)”
“Zdecydowanie polecam! byłem tam dzisiaj pierwszy raz a ceny są znacząco niższe niż w większości zoologików no i mają szeroki asortyment. Udało mi się kupić wszystko to co chciałem dla mojego pupila a w żadnym, kompletnie żadnym, sklepie zoologicznym nie mogłem dostać wszystkiego czego chciałem. Od tej pory jest to mój ulubiony zoologik.”
“Bardzo miła i fachowa obsługa. Asortyment dobrej jakości i przyzwoitych cenach”
“Super obsługa, moje psiaki zawsze wymiziane, przywitane smaczkiem - zawsze, jak przechodzimy obok, Diego aż piszczy, bo chce wejść. Jedyne, co mi się nie podoba, to sprzedaż żywych zwierząt, jednak wiem, że nie zawsze zależy to od obsługi...”
“Jesteście cudowni , mimo nie umówionej wizyty mogłem przyjechać z moim kochanym przyjacielem w ten sam dzień,ponieważ źle się czuł nie chciał jeść pani doktor wysłuchując tych objawów powiedziała żebym przyjechał że pomoże mojemu kotu. Państwo bardzo pomogli przyjmując go i biorąc go pod opiekę, najlepsi przyjaciele dla zwierząt gorąco polecam przychodzić tu ze zwierzakami .”
“Ceny są tu atrakcyjne, obsługa zawsze miła, pani doradzi i podpowie. Świetna lokalizacja, bo zaraz obok gabinetu weterynaryjnego. Także można coś zwierzakowi kupić w ramach zadośćuczynienia, np za "kłujki" lub inne nieprzyjemne zabiegi w lokalu obok ;)”
“Wspaniali, sympatyczni ludzie, kochający zwierzęta. Sklep dość dobrze zaopatrzony. Ceny przystępne. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dziękuję za wymianę kagańca :) Pozdrawiam serdecznie.”
“Dziękuję Gosia Tar ♡ Dzięki Tobie moja pasja,jaką jest akwarystyka ( tak na prawdę od kilkunastu lat), w końcu stała się realna. Gosię poznałam-wirtualnie (jak dobrze pamiętam) w 2012 roku, na fb,na jednym z forum o akwarystyce,a później odwiedzałam- akwarystyczny frix, gdzie zgłębiałam swoją wiedzę. W 2013 roku założyłam swoje pierwsze akwarium roślinne, takie z prawdziwego zdarzenia,naturalne , jednak po roku zrezygnowałam... Teraz postanowiłam wrócić do tej pięknej pasji ,a dzięki pomocy Gosi,wiem,że teraz wszystko pojdzie tak jak powinno ♡ Polecam Wam z całego serca. Kiedy zakładałyśmy akwarium to od godz.15:00 do 1:00 w nocy byłam z Gosią-profesjonalistką od aquascapingu- na łączach, ponieważ cały czas o wszystkim mi pisała-konsultacja online,odpowiadała na wszystkie pytania i kiedy zbiornik dojrzewał mogłam liczyć na pomoc ♡”
“100% polecam . Bardzo miła obsługa . Ceny niewygórowane . Duży asortyment. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka ❤️”
“Najlepszy sklep zoologiczny !!. Bardzo miła obsługa i duży wybór karm i akcesoriów. Weterynaż godny polecenia profesjonalny, ma podejście do zwierząt, potrafi doradzić za nie duże pieniądze.”
“Bardzo zróżnicowany asortyment, są perełki które trudno dostać nawet w dużych sieciówkach - a do tego prawie pod blokiem. Dobrej jakości mleko zastępcze dla kociąt czy bandaż kohezyjny, nic Was nie zaskoczy! Dobrej jakości karmy dla psiaków i kotów, co rzadko zdąża się w mniejszych sklepach. Genialna obsługa :)”
“Super sklep przemiła obsługa i zetelne podejście do klienta. Ceny adekwatne nie wygórowane. Czysto i super wybór w produktach jak i rybkach . Polecam każdemu kto posiada akwaria”
“Bardzo miła obsługa duży wybór dla zwierzątek ceny bardzo przystępne i właściciele znający się na rzeczy.”
“Dobry, lokalny sklep ze wszystkimi niezbędnymi artykułami oraz kompetentna, pomocna i hojna właścicielka, której wcale nie zraziła moja słaba znajomość języka polskiego! A good, local shop with all the essentials and a knowledgeable, helpful and generous lady owner who wasn't at all put off by my poor Polish language skills! Wróciłem tam dzisiaj, żeby kupić szczotkę dla mojego psa. Właściciel był bardzo pomocny i sprzedał mi szczotkę typu Furminator. Jeśli nie masz żadnego z tych gadżetów, gorąco polecam zaopatrzenie się w jeden. Wyniki są niesamowite! Ta pani sprzedaje różne marki i rozmiary i nie uwierzysz, ile martwych włosów i podszerstka może usunąć ten produkt. Świetny produkt ze świetnego sklepu.”
“Pomocny personel, ceny Ok, szeroki wybór”
“Przekochana i przemiła Pani. Bardzo dobre zaopatrzenie. Pani służy dobrą radą i chętnie pomaga. Polecam serdecznie”
“Przeszłam całe doświadczenie zakupowe i z przyjemnością wystawiam zasłużone 5/5. Od momentu zakupu - rzeczy są świetne i niedrogie, poprzez wysyłkę - rekordowe zamówienie w czwartek wieczorem a w piątek odbierałam paczkę, przez przemiłą osobę za telefonem w razie pytań i na koniec z wygodnym zwrotem - pozwolono mi na zwrot rzeczy z kilku zamówień w jednej paczce. Polecam”
“Super sklep zoologiczny :) Fachowa pomoc przy zakładaniu akwarium! :)”
“Sklep w kturym kupisz w sumie wszystko do domu co potrzebujesz ,otwarty co dziennie .”
“Super sklep zawsze blisko po ciężkim dniu w szkole”
“Szef totalny. Obsługa bardzo miła. I ogólnie same kozaki :)”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep a do tego bardzo miła obsługa.”
“Mały sklep otwarty codziennie... Duży wybór asortymentu. Miła obsługa”
“Świetnie zaopatrzony sklep, świeże wędliny. Duży parking.”