Przegląd katalogu
- 1,060 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 1060 wyników
Przeglądaj pet store w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,060 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 239,037 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet store z miast takich jak Łódź, Zgierz, Radomsko, Skierniewice, Pabianice i innych.
“Sklep, ktory jest dobrze wyposażony. Czysty. Z dobrą i życzliwą obsługa.”
“Jest fajnie. Miło, profesjonalnie. Prawdopodobnie najlepszy sklep zoologiczny w mieście”
“A Pani Joanna z Sklepu Dino Dzietrzniki to Bardzo Miła Osoba,Uśmiech dla Klienta i rozmowna to jej Super Atuty :) Moco Panią Joanne Pozdrawiam. Wczoraj byłem tam na zakupach :)”
“Najlepszy sklep, świetna obsługa i najlepsze ceny, pozdrawiam”
“Bardzo miła obsługa sklepu, brak kolejki przy kasie. W sklepie czysto i wszystko na swoim miejscu.”
“Super obsługa, super sklep. Bardzo dobre zaopatrzenie, mięso zawsze świeże.”
“Fajny sklep ale niby to groszek a nie ma go w aplikacji moje sklepy”
“Można tu kupić wszystko. A właściciel jest poprostu super gość.”
“Najlepsze co posiada Dino to chyba miejsce lokalizacji i obsługę sklepu. Lokalizacja przy głównej trasie zapewnia łatwy dojazd a miły i pomocny personel ułatwia zakupy dla nowych, nieznających układu sklepu, klientów. Jednym słowem jeden z najlepszych dyskontów spozywczo-ogolnych w Polsce.”
“Miły i przyjemny sklep. Wiele ciekawych produktów, miła obsługa. Trochę spina z tym proponowaniem dodatkowych produktów, ale to nie jest wina pracowników, tylko ktoś wyżej wymyślił regułkę, którą obsługa na kasie musi każdemu klientowi przedstawić. Osobiście jestem przeciwny takim nagabywaniom klienta, ale jak wyżej wspomniałem, to nie wina pracowników, a marnemu zarządowi. Nabrali głupot i muszą sprzedać, bo ktoś napiera. Ogólnie pozytywnie odbieram zakupy w tym punkcie.”
“Mila obsługa. Zakupy robi się tu z przyjemnością. Towar pierwszej jakości. Szefowa jak widzę wprowadziła mila atmosferę wśród załogi jak i klientów. Polecam.”
“Usługi weterynaryjne na najwyższym poziomie.”
“Super sklep bardzo dobrze wyposażone i przemiły właściciel”
“Bardzo profesjonalna firma! Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie, z dbałością o każdy szczegół. Kontakt z pracownikami był wzorowy, zawsze chętnie odpowiadali na pytania. Jestem pod wrażeniem jakości usług i na pewno skorzystam ponownie w przyszłości. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnych i uczciwych sprzedawców”
“Pani Ada przemiła kobieta zawsze pomocna i uśmiechnięta”
“Jeśli chodzi o dobre marki to nie wiem czy jest duży wybor ale i tak jestem zakochana w tym sklepie bo są tam bibeloty które uwielbiam: świeczki, świeczuszki, ramki, lampiony, lampki, świeczniki, garnki, naczynia, kubki, akcesoria do łazienki, chemia, kosmetyki, pościel, zabawki, akcesoria dla zwierząt. Polecam.”
“Dosyć mały wybór ale jak już coś się trafi, co chcesz to bardzo niska cena. Warto tam zaglądać.”
“Łatwy dojazd. Duży parking. Sporo tanich produktów. Marki produktów z dolnej półki, ale w wielu przypadkach produkcja ta sama - masę in CRL.”
“Duży wybór różnych towarów. Towary dobrze wyeksponowane. Trafiają się okazje, gdzie indziej trudne do spotkania. Dość ciasny parking, ale można zaparkować na sąsiednich ulicach i kawałeczek dojść. Miła i sprawna obsługa kas.”
“Bardzo miła i doświadczona obsługa, gorąco polecam”
“Bardzo miła ,służąca pomocą obsługa. Troskiwe podejście do zwierząt. Serdecznie dziękuję za opiekę nad moimi pupilami.Korzystam wielokrotnie z tego gabinetu i zawsze wychodzę zadowolona.”
“Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie, szczególnie kiedy na zmianie jest pani Roksana. Niezwykle pomocna kobieta. Również pani Emilka, uraczyła nas tak pięknym uśmiechem, że z pewnością tam wrócę☺️”
“Dostawa kwiatów w terminie Kwiaty zawsze świeże a bukiety przepiękne Polecam”
“Świetnie wyposażony dział wędkarski, oferują sprzęt renomowanych firm w przystępnych cenach i to od ręki”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, obsługa miła i pomocna. Polecam!”
“Super sklep. Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze doradzą i pomogą. Polecam 100%”
“Przemiła obsługa, zrobiłem większe zakupy do schroniska i dostałem kilka gratisów. Pani zna się na rzeczy i jest w stanie dobrze doradzić :)”
“Zamówienie złożone online dotarło następnego dnia. Przemiła obsługa. Serdecznie polecam :)”
“Bardzo fajny kameralny sklepik.”