Przegląd katalogu
- 107 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 107 wyników
Przeglądaj hotel dla zwierząt w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 107 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 10,259 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel dla zwierząt z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Bełchatów, Tuszyn i innych.
“Jestem bardzo zadowolona z hotelu jak i opieki ...moj Leos zawsze wraca szczesliwy,caly i zdrowy:) polecam ...Bardzo przystepne ceny ,mili i zyczliwi wlasciciele jak i czworonozni mieszkancy:)”
“Polecam w 100%. Pani właścicielka bardzo miła i wyrozumiała. Cały czas mieliśmy kontakt co było dużym plusem. Piesek wrócił do domu zadowolony i uśmiechnięty. Na pewno przy najbliższej okazji ponownie skorzystamy z tego hoteliku. POLECAM!!”
“Z usług hoteliku korzystamy od lat i nie wyobrażam sobie zostawić psa gdzie indziej. Hotelik kameralny, z dużym ogródkiem i super warunkami dla piesków. Zero stresu na urlopie, pies zaopiekowany, wybiegany i zadowolony. Karolina uwielbia swoich psich klientów i każdemu poświęca dużo czasu i serca. Serdecznie polecam a Rufus podpisuje się pod tym 4 łapami!”
“Skorzystalam z uslug Pani Kamili kilka dni temu . Moj owczarek niemiecki był tam przez tydzien . Po pierwszysch zlych doswiadczeniach w innym hotelu postanowilam sprobowac jak to bedzie tym razem ale u tej Pani . Byla to najlepsza decyzja w zyciu . Moja mala była bardziej na wakacjach niz w hotelu . Codziennie dostawalam zdjecia z opisem badz krotki filmik . Po odebraniu psiaka Musze tylko powiedziec ze jestem mega zadowolona . Hana szczesliwa , pachnaca i zachowywala sie jakby byla u rodziny a nie u obcej osoby. Polecam z calego serca ten hotel dla psow u cudownej Pani Kamili :) Napewno bedziemy korzystac regularnie !”
“Wspaniali ludzie miejsce przyjazne pieskom kotką polecam polecam sama adoptowałam od nich sunie kochani ludzie”
“Piesek Bonus 1 raz został sam na 8 dni w nowym miejscu. I dzięki dobrej opiece zniósł pobyt b.dobrze odnoszę wrażenie, że dzięki dużemu terenowi i zieleni tęskni za wybieganiem się. Piesek odmieniony i jak nigdy, chce bawić się z innymi większymi psami gdyż na widok większego psa reakcja była zawsze odwrotna. Dziękuje i polecam na 100%”
“Czy ktoś zna numer telefonu do tego schroniska?”
“Hotel Eden w Rzgowie to miejsce, które z przyjemnością mogę polecić. Pokoje są przestronne, czyste i dobrze wyposażone, a obsługa bardzo pomocna i życzliwa(zwłaszcza Pani która opiekuje się salą podczas śniadania) . Na szczególną uwagę zasługują śniadania – obfite, świeże i niezwykle smaczne. Bufet oferuje naprawdę duży wybór serów i wędlin, a dla dzieci przygotowane są pyszne naleśniki. Na deser serwowany jest sernik , który jest po prostu wyśmienity i świetnie uzupełnia poranny posiłek. Hotel zapewnia również wygodny, bezpłatny parking oraz szybkie Wi-Fi, co czyni go idealnym miejscem zarówno na krótki pobyt w trasie, jak i dłuższy wypoczynek w okolicy Łodzi. Podsumowując – smaczne jedzenie i komfortowe warunki sprawiają, że pobyt w Hotelu Eden to naprawdę przyjemne doświadczenie.Polecam”
“Z całego serca polecam ten hotel! Pierwszy raz zostawialiśmy naszego pieska samego na dłużej, w związku z tym szukaliśmy bezpiecznego, sprawdzonego miejsca - ze względu na mnóstwo poleceń wybór padł na hotel Honor Marsa. Właściciele są bardzo mili i mają ogromną wiedzę jak i doświadczenie, do każdego pieska podchodzą indywidualnie. Przed zostawieniem naszego Kokosa zostaliśmy oprowadzeni, na miejscu jest mnóstwo miejsca do swobodnego biegania jak i do zabawy, pokoje dla psów są przytulne. Podczas naszego pobytu na wakacjach mieliśmy super kontakt z właścicielami - dostawaliśmy informacje jak pies się czuje, jak sobie radzi i mnóstwo zdjęć - dzięki temu byliśmy spokojni i wiedzieliśmy, że Kokos ma się dobrze i jest w dobrych rękach. Jeszcze raz bardzo polecam!”
“Dałam pieska do hoteliku na próbę przed wakacjami. Następnego dnia Daisy nie chciała wracać do domu :( , ponieważ świetnie się bawiła z innymi psami. Po powrocie do domu odsypiała godziny szaleństw i zabaw, widać że była w psim raju ”
“Polecam z całego serca! Nasz Bary, mimo że w domu jest totalnym aniołkiem, to na spacerach, a szczególnie w kontaktach z innymi psami, potrafi być bardzo reaktywny. A że jest to pies słusznej postury (30kg) i dużej siły, nie zaryzykowałabym pozostawienia go pod opieką w niedoświadczonych rękach, bo mógłby wyrządzić krzywdę zarówno innemu zwierzęciu, jak i człowiekowi. Dlatego też korzystamy z hoteliku p. Ewy zawsze przy okazji jakichś wyjazdów, gdzie nie możemy jechać z psem. Baremu kolonie bardzo się podobają - ma okazję na socjalizację z innymi pieskami i podobno nie wszczyna awantur w gościach :) A my za to mamy spokojną głowę, bo wiemy, że ma najlepszą możliwą opiekę. Dlatego korzystamy regularnie :)”
“Pani Marta z wielkim sercem dla psow. Mimo problematycznego psa, powierzam go w opiekę bez obaw.”
“To była pierwsza wizyta naszego psiaka w hoteliku i na pewno nie ostatnia! Wiemy już gdzie możemy z czystym spokojem oddać go na kilka dni i nie martwić się czy będzie mu dobrze. Pani Basia przy spotkaniu zapoznawczym rozwiała wszystkie nasze wątpliwości, a swoim spokojem i wiedzą utwierdziła nas w tym, że piesek będzie bezpieczny i dobrze zaopiekowany. Przy odbiorze piesek był zrelaksowany i szczęśliwy co samo mówi o pobycie w hoteliku. Z całego serca polecamy Blumi!”
“Jedziemy 380km w jedną stronę po to żeby mieć absolutną pewność że nasza suczka będzie zaopiekowana najlepiej jak tylko to możliwe, hotel prowadzą prawdziwi profesjonaliści, hodowcy, ludzie, ktorzy jak nikt znają się na rzeczy. Pies wraca w świetnej formie, zadbany i bez śladu stresu. Czy można chcieć więcej ? Polecamy hotel Pana Pietruchy, świetne warunki, czysto, wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu, a jeśli posiadasz dużego, wymagającego psa to lepszej opieki nie znajdziesz.”
“Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad powierzeniem swego pupila w ręce tego hotelu to proszę się nie zastanawiać tylko szybko rezerwować termin. Cudowni opiekunowie, codziennie filmiki ze spacerów. Na pierwszy rzut oka widać, że są to ludzie, którzy kochają zwierzęta.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu Bezika w hoteliku. Codziennie otrzymywaliśmy zdjęcia oraz wiadomości o jego samopoczuciu. Opieka nad pupilem jest na najwyższym poziomie – kotek zawsze wraca zadowolony i spokojny. Na pewno będziemy korzystać z tego kameralnego miejsca w przyszłości. Serdecznie polecamy!”
“Zostawialiśmy tu naszego kundelka na pobyt 4-dniowy i 16-dniowy, za każdym razem piesek wracał do nas szczęśliwy i zaopiekowany. Nie było żadnych problemów, widać że Pan Paweł to dobry człowiek z sercem na dłoni, a pieski to wyczuwają bo są przy nim spokojne. My napewno tu jeszcze wrócimy ze względu na wspaniałą opiekę, piękny teren przystosowany do zwierzaków i przystępne ceny :)”
“Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którym naprawdę trudno rozstać się ze swoim psem. Ja należę do takich osób i właśnie dzięki Gospodarzom DogVille Hotel dla psów zaczęłam częściej wyjeżdzać. Wiem, że mój Roki nie jest zamykany, izolowany, odtrącony. To nie jest przechowalnia, a cudowne miejsce, raj dla psów. Mam dużego psa, którego traktuję niemal jak dziecko. O tym niesamowitym miejscu i niezwykłych Właścicielach powiedziała mi Przyjaciółka. Już na pierwszym spotkaniu Roki pokochał miejsce i Gospodarzy. Wyjechałam na tydzień. Każdego dnia otrzymywałam relacje z pobytu Rokiego w Zalesiu. Pies był wybiegany, szczęśliwy i nawet trochę niechętnie wsiadł ze mną do samochodu, a to naprawde dobry znak :) Polecam z calego serca! Super podejście do psiaków! Pani Agnieszko i Panie Johnie - dziękuję za wszystko!”
“Z całego serca mogę polecić Panią Teresę do opieki nad naszym ukochanym czworonogiem! Psiak był super zaopiekowany, warunki świetne, ciągły kontakt i otrzymywanie zdjęć a do tego Pani Teresa to przekochana osoba z sercem na dłoni :) Psiak wrócił zadowolony i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego hotelu! ☺️”
“Koty chwala sobie. Nigdy nie było problemu. Kontakt bezproblemowy. Ceny bardzo dostępne. Czysto i przestronnie.”
“Polecam,miejsce wszechstronne każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Przywozimy psy regularnie przy każdym w zasadzie wyjeździe wakacyjnym albo wypadzie weekendowym, gdzie nie możemy zabrać psów. Super miejsce, oddalone od zgiełku miasta. Psiaki mają gdzie pobiegać na terenie hotelu, są wyprowadzane na spacery i karmione, a opiekuje się nimi wspaniała osoba. Psy nie chcą wracać do domu ;) Bardzo dziękujemy za zajmowanie się nad naszymi zwierzakami i ogromne serce włożone w opiekę nad psami ”
“Hostel dla pracowników różnych firm w Polsce (nowy, dobry)”
“Pani błyskawicznie "rozczytała" psa. W hotelu dużo miejsca, pies miał towarzystwo psów właścicielki. Opiekunka dodatkowo wysłała zdjęcia psa ze spaceru. Maks wychodził z hotelu ewidentnie zadowolony”
“Miły i rzetelny kontakt, po prostu wspaniali ludzie dbający o zwierzęta. Naszą psinkę (w lecznicy Aronia) adoptowaliśmy już kilka lat temu bez problemów - była zaszczepiona, wysterylizowana, zadbana i, co najważniejsze, bez traumy. Pozdrawiamy!”
“To już kolejny rok, kiedy Roma jedzie na kolonie do cioci Moniki, wraca z nich promienna i radosna (i cudnie umęczona). Ze spokojem mogę polecić to miejsce. Dzięki przesyłanym zdjęciom i filmikom widzę, że mój pies jest pod bardzo dobrą opieką. Jest zrozumiany, ma co robić w ciągu dnia, socjalizuje się z innymi psami pod fachowym okiem. Nie mogłam znaleźć lepszego miejsca:)”
“Polecam z całego serca :) ludzie z pasją i doświadczeniem, Trufel zawsze wraca zadbany i po kontakcie z innymi psami dużo spokojniejszy :) Miejsce godne polecenia ! Dziękujemy ”
“W pokoji czysto, schludnie, ciepło (aura na zewnątrz lekko zimowa). Śniadanko urozmaicone, przemiłe Panie w obsłudze porannej. Z tyłu hotelu parking, lokalizacja w zasięgu głównej trasy pld/pln. Dziekujemy!”
“Pani Magda po 2 dniach od wstawienia posta o znalezionym piesku, odezwała się i wraz z koleżankami Panią Katarzyna i Panią Paulina przyjechały i złapały pieska po czym przewieźli do fundacji i oczywiście do weta. Dziękuje za pomoc. Mam nadzieje, że szybko znajdzie nowy domek. Dodam, że psinka bała się bardzo auty i podróży gdyż najprawdopodobniej została wyrzucona podczas podróży z „właścicielami”. Ciesze się, że tak szybko udało się Panią przyjechać i zabezpieczyć pieska”
“Spędziłem miły pobyt w hotelu Nowa Gdynia i jestem zadowolony a za razem zaskoczony , a w szczególności serwisem porządkowym . Bardzo czysto w pokojach i przemiła atmoafera oraz profesjonalna obsługa obiektu rekreacyjno- hotelowego . Z pewności tam wrócimy i to nie raz . Polecam to miejsce wszystkin .”