Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj catering w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 140,495 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Radomsko i innych.
“Bardzo fajne miejsce super obsługa”
“Nocowałem parę miesięcy temu. Wszystko na top level. Wrażenie zrobiły czystość wyposażenie kuchni.”
“Bardzo miła obsługa. Nuggetsy i tortille przepyszne. Wszystko ciepłe i świeże. Polecam każdemu”
“Świetne miejsce na słodką przerwę! Gofry chrupiące i pachnące, lody pyszne i kremowe, a slushy idealnie orzeźwiający w upalne dni. Duży wybór smaków, wszystko świeże i pięknie podane. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, widać że dbają o klientów. Ceny jak najbardziej przystępne, a klimat baru sprawia, że chce się wracać. Polecam każdemu – zarówno na szybki deser, jak i na chwilę relaksu z rodziną czy znajomymi!”
“Rewela, prawie włoska pizza, do takiej z południa Włoch ciut brakuje ale jest mega blisko ! Bardzo godna polecenia pizzeria, przepysznie i miło !”
“Bardzo dobra pizza i makaron, plus za krótki czas oczekiwania, obsługa mało zainteresowana klientami ale co ma zrobić to jest zrobione”
“Moja ocena - 10/10. Lokal urzekł nas już od samego wejścia, przepiękny walentynkowy wystrój, muzyka, światła, klimat był przecudowny. Jedzenie zostało genialne podane i przyrządzone, dodatkowo dostaliśmy 4 sosy zamiast dwóch oraz dwie lampki wina (które również było jednym z najlepszych, jakie w życiu piliśmy). Według nas cena adekwatna bądź i zaniżona do tego, jaki poziom reprezentuje ten lokal. Na pewno będziemy tutaj wracać!”
“Jedzenie bardzo smaczne, treściwe i konkretne. Codziennie spory wybór potraw. Polecam serdecznie”
“Jedzenie dobre, ceny znośne. Tylko brak klimatu dookoła;) Ale polecam. Można się najeść.”
“Za niewygórowane kwoty można tutaj świetnie zjeść, do tego obsługa jest bardzo miła. Jako student gorąco polecam to miejsce!”
“Jeżeli ktoś lubi domowe jedzenie to dobrze trafił. Polecam zestawy dnia w przystępnych cenach. Obsługa miła i sympatyczna. Klimat przyjemny. Lokal bardzo czysty.”
“Fantysteczne i profesjonalne miejsce. Właściciel bardzo miły, obsługa 5/5. Byliśmy gośmi na wydarzeniu na ponad 300 osób, więc wyzwanie niemałe, a uniesione z łatwością przez Ekipę tworzącą to miejsce. Dziękuję i do zobaczenia ponownie”
“Jedzenie pyszne. Widać jak wszystko robią na miejscu. Trochę nie podobała mi się ta folia podarta na drzwiach chyba po to żeby drzwi nie trzaskały. Ogólnie wystrój ładny . Obsługa no cóż staliśmy chwilę zanim ktoś do nas podszedł. Ale daje 5 gwiazdek za pycha jedzenie i sosy . Napewno tutaj wrócę bo warto. Jadłam kurczaka bab-bo i mogę z czystym sercem go polecić . Porcja bardzo duża. 4 kawałki kurczaka co dla mnie było nie do przejedzenia”
“Odwiedziłam ten sklep w niedzielę, 19.10.25. Obsługiwała bardzo miła, pogodna pani. Doradziła sos, podtrzymała luźną rozmowę.”
“Bardzo przyjemny lokal, sałatki przepyszne tak jak i pizza. Polecam!”
“Bardziej osiedlowy sklepik niż hipermarket. I rozpatrując go w ten sposób - wszystko jest, nie ma się do czego doczepić, 5/5.”
“Dużo, smacznie i za uczciwą cenę. Kurczak orientalny w troche innej i bardziej pikantnej odmianie, niz w konkurencyjnych lokalach.”
“Najlepsza Żabka z najlepszą obsługa :)”
“Zamawiałem z dowozem do pracy. Zamówienie przez pyszne na 13 30 pan przyjechał o 11 30 tłumacząc się że ma nową pracownice i że nastąpiła pomyłka. Ok wolę mieć wcześniej jedzenie niż czekać dłużej. Makaron sojowy z kurczakiem zapakowany był w pojemnik który trzymał dB ciepło. Co do dania to klasyczny sojowy z kurczakiem. Dobre zrobiony, porcja duża. Do dania pojemnik sosu słodko kwaśnego. Jestem zadowolony”
“Serio nie rozumiem, ktoś idzie zjeść prawdziwego tureckiego kebaba i przeszkadza mu zapach baraniny :-) Dla mnie był rewelacyjny i uważam, że za mało jest takich miejsc w naszej okolicy. Jak ktoś rozumie i docenia smak prawdziwego kebaba to serdecznie polecam.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Smaczne jedzenie - przede wszystkim ryby, miła obsługa i fajna atmosfera. W sezonie letnim otwarty taras nad samą wodą, w pięknych okolicznościach przyrody można zjeść coś smacznego i przyjemnie spędzić czas.”
“Bardzo miła pani jajecznica którą zamówiłem wyglądała jak wymiociny kota A już nie wspomnę o serowym burgerze mięso wyglada jak karton po chwili zaczęło do mnie mówić zamiast sera dostałem sztywną musztardę.Mimo ze każdy kucharz był łysy znalazłem w moim posiłku włos”
“Dobre jedzenie w dobrej cenie, miła obsługa, szybko i sprawnie. Świetna nazwa pasująca do zoo.”
“Obsługa tragedia. Do wymiany wszyscy oprócz młodej Pani grubszej kości w czarnych włosach która jest przemiła, zawsze doradzi i zawsze uśmiechnięta. Można z nią porozmawiać umilając przy tym czas w którym oczekuje się na jedzenie które swoją drogą jest bardzo dobre. Oczywiście mowa o Carrefour na szparagowej :) !”
“Pyszna pizza włoska. Czas dostawy znosny jak na sobotę. Ciasto cienkie i chrupiace, oprocz sosów dostalismy oliwę z oliwek. Na miejscu nie bylem, zamowione przez pizza portal z 10zl rabatem poprzez platnosc Visa Checkout. Cena dostawy 5zl. Tym razem zamowilismy pizze Italliana i Spinachi. Polecam obie.”
“Nie wiem skąd te niepochlebne opinie, ale moje odczucia są zupełnie inne. Od jakiegoś czasu zamawiam regularnie i jedzenie (obiady polskie) naprawdę dobre. Nie wiem jak inne dania, ale te tradycyjne są naprawdę super.”
“Całkiem smaczne i nie drogie chaczapuri”
“Bardzo fajni ludzie pracujący, można pogadać, zobaczyć jak robią sushi. Bardzo dobrze jedzenie, Ramen zupa na prawdę genialna. Sushi bardzo dobre. Duża piątka za cały lokal i to jak dba się o klienta.”