Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj catering w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 16,980 opinii i ocen.
“Często kupuje mięso i garmaż. Korzystam również z cateringu obiadowego i na imorezy. Jeszcze się nie zawiodłam.”
“Jako sportowiec muszę dostarczać odpowiednie składniki odżywcze swojemu organizmowi. Dieta Sport która aktualnie mi towarzyszy nie dość, że pozwala mi uzyskać lepsze efekty na treningach to smak posiłków powoduje, że można by je jeść bez końca. Również spróbowałem dietę bezglutenową i ketogeniczną które też trafiły w moje gusta. Dzięki tej diecie mam czas na regenerację, posiłki trafiają pod same drzwi, a ja nie poświęcam wolnych chwil na gotowanie. Zachęcam gorąco do zapoznania się z ofertą Cateringu Dietetycznego Schudnij ze Smakiem. Na pewno coś znajdziesz dla siebie!!! Polecam Cyprian Mrzygłód Olimpijczyk i Mistrz Europy Młodzieżowców”
“Byliśmy już parę razy w Presto i za każdym razem wychodzimy zadowoleni. Makaron z truflą super, pizza dolce ricotta świetna. Czuć że składniki są świeże. Miła obsługa, szczególnie pani w okularach, która potrafi porozumiec się z klientem”
“Pyszne jedzenie w dobrej cenie. Zamawiałam dietę standardową 1200-1500kcal, keto i z niskim indeksem glikemicznym. Zawsze około 6 paczkę miałam pod drzwiami, czyli na plus. Zazwyczaj wszystko mi smakuje, a najbardziej z niskim indeksem glikemicznym. Ze względu na hipoglikemię reaktywna unikam cukrów prostych i ciężko mi jednocześnie urozmaicać posiłki, pilnować kaloryki, makro i jeszcze żeby smacznie było. Przy paczce o niskim IG mam wszystko co potrzebuje. Czuję się dobrze, mam dużo energii, więc baaardzo polecam wszystkim którzy mają problemy z insulinoopornościa. Najsmaczniejsze ciasto śliwkowe z diety tradycyjnej i kurczak w sosie porowym z diety o niskim IG. W diecie keto dla mnie za dużo kiełbasek i frankfurterek, ale może akurat tak trafiłam. Nigdy nie trafiło mi się nic zepsutego.”
“Super fachowa obsługa która potrafi dobrze doradzić, oraz dobre ceny.”
“Piękne miejsce i niezapomniany klimat. Polecam przycupnąć nad brzegiem szumiącej rzeki i stawów, w cieniu starego, 17 wiecznego młyna”
“Trafiłam tu przypadkiem Zamówiłam przez telefon z odbiorem osobistym karczek z ziemniakami i kiszona kapusta , oraz rosół. Jestem mile zaskoczona. Jedzenie domowe, cena adekwatna do porcji. Polecam z całego serca, bo naprawdę pyszne”
“bardzo smaczne sushi, duży wybór i przystępne ceny. Polecam!”
“Każda przetestowana pizza robi robotę, przede wszystkim ze względu na doskonałe składniki. Miejsce warte regularnego odwiedzania. W weekendy pełno gości więc aby uniknąć 30-50 min oczekiwania, lepiej zrobić rezerwację”
“burgery bardzo dobre.wszytsko wydaje się świerzę w przeciwięstwię do innych fastfoodow.obsuga nawet miła.najbardziej smakowały mi shake bardzo”
“Miejsce fajne. Byłam akurat w okresie jesiennym ale myślę że wiosna - lato jest pełno ludzi. Woda dużo miejsca do siedzenia. Na pewno odwiedzę inną porą roku.”
“No tam to wszystko mają. Leki od ręki bez zamówienia i oczekiwania na odbiór. Panie zawsze chętnie doradza. Polecan”
“Jedliśmy 3 krotnie smacznie domowo tanio polecamy”
“najlepsze jedzenie w pabianicach, jedno z niewielu miejsc w miescie z duzym wyborem dan bez miesa”
“Dla mnie wszystko na mega plus :) lepszej piersi z kaczki nigdy nie jadłam.... Rozpływała się w ustach ;)”
“Pizza na wynos w weekend przygotowano szybko (ok. 15min). Lokal może pochwalić się bogatym menu. Pizza smaczna.”
“Lubie od czasu do czasu zjeść sobie Paydę. Jest to miejsce dla mnie takie nostalgiczne gdyż kanapki nic sie nie zmieniły od conajmniej 18 lat. Bardzo mile panie ceny przyzwoite całość jest smaczna.Polecam”
“Może lokal nie jest najpiękniejszy ale porcje są solidne nawet są smaczne ceny przystępne jak na dzisiejsze czasy na pewno wolę ten bar niż na 20 stycznia”
“KFC zawsze było pyszne, zwłaszcza kurczaczki, skrzydełka, niestety na minus akurat w tym podano zimne frytki było to koło godz. 11:20. Reszta ok. Lokal czysty, WC czyste, obsługa sympatyczna, tylko ... te zimne frytki wszystko psują”
“Serio nie rozumiem, ktoś idzie zjeść prawdziwego tureckiego kebaba i przeszkadza mu zapach baraniny :-) Dla mnie był rewelacyjny i uważam, że za mało jest takich miejsc w naszej okolicy. Jak ktoś rozumie i docenia smak prawdziwego kebaba to serdecznie polecam.”
“Bardzo profesjonalnie .. dobry kontakt .”