Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj catering w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 140,495 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Radomsko i innych.
“Przepyszne jedzenie Panie obsługujące imprezę bardzo miłe uśmiechnięte stwarzające pozytywną atmosferę. BARDZO POLECAM .”
“Dostawa szybciej niż zapowiadano. Jedzenie bardzo dobre. Porcje obfite. Z pełnym przekonaniem polecam. Napewno jeszcze nie raz skorzystamy.”
“Super miejsce. Duży wybór artykułów i przemiła obsługa. Z pewnością będę odwiedzał to miejsce częściej ;)”
“Polecam serdecznie. Usługi na najwyższym poziomie. Zawsze profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.”
“Bardzo miła obsługa, przyjemny klimat. Pizza mega, niby sieć ale wypieczona jak trzeba, składniki świeże, mam wrażenie że rozmiar większy niż w innych punktach. Polecam :)”
“Zamowiliśmy na przystawkę starter mix który przerósł nasze możliwości objętości żołądka. Mówiąc krótko po starterze już byliśmy najedzeni. Spora porcja i bardzo smaczna podana z dwoma sosami. Jako danie głowne zamówiliśmy mix z dań dla dwojga podany w kapuście ktora miała pełnić role półmiski. Jedzenie dobre leciutko pikantne i oczywiście mega porcja ktorą spakowaliśmy i zabraliśmy do domu. Ceny adekwatne do ilosci i jakości.Obsługa bardzo miła i zwraca uwage czy nikt niczego nie potrzebuje.Atrakcyjna lokalizacja ze względu na położenie na terenie manufaktury. Klimat na zewnątrz ogródka może nie mega indyjski ale jest miło i można sobie miło porozmawiać nie martwiąc się że ktoś nas podsłuchuje. Ogólnie fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi bądź na randkę. Polecam.”
“Cay w szklaneczkach dolewany z uroczego metalowego dzbanka dodaje +10 do smaku herbaty. Box z halloumi z mieskiem mieszanym wymiata. Naprawdę świeże i smaczne danie. Klimatycznie, pod kątem muzycznym również. Czysto a obsługa bardzo sympatyczna! Będziemy tam wracać! Kurdyjski kebab mąż ocenia na najlepszy w Łodzi, trudno się z nim nie zgodzić.”
“Polecam pyszne śniadania w łódzkiej Breadni! To miejsce to absolutny must-visit dla każdego miłośnika dobrego pieczywa i świetnej kawy. Wybór jest – od chrupiących croissantów i świeżych bułek, przez rewelacyjne zestawy śniadaniowe, aż po pyszne pasty i dodatki. Wszystko było świeże, pięknie podane, a kawa idealnie parzona. Lokal ma bardzo przytulny i nowoczesny wystrój, co sprawia, że poranek jest jeszcze przyjemniejszy. Obsługa jest miła także jeszcze raz polecam.”
“Polecam to miejsce miałam tam imprezę urodzinowa i jest naprawdę super obsługa i właścicielka super.napewno tam jeszcze nie raz wrócę.dziekuje bardzo za miłą atmosferę i pozdrawiam właścicielkę .dziękuję a jedzonko przepyszne.”
“Może lokal nie jest najpiękniejszy ale porcje są solidne nawet są smaczne ceny przystępne jak na dzisiejsze czasy na pewno wolę ten bar niż na 20 stycznia”
“Byliśmy już parę razy w Presto i za każdym razem wychodzimy zadowoleni. Makaron z truflą super, pizza dolce ricotta świetna. Czuć że składniki są świeże. Miła obsługa, szczególnie pani w okularach, która potrafi porozumiec się z klientem”
“KFC zawsze było pyszne, zwłaszcza kurczaczki, skrzydełka, niestety na minus akurat w tym podano zimne frytki było to koło godz. 11:20. Reszta ok. Lokal czysty, WC czyste, obsługa sympatyczna, tylko ... te zimne frytki wszystko psują”
“Mega kuchnia a właściwie Quchnia przez wielkie Q. Smaczne jedzenie w zasadzie dla każdego podniebienia. Obsługa pełna kulturka. Byliśmy przejazdem ale na pewno tam wrócimy.”
“Jedzenie super, ceny bardzo dobre, cena/jakość - 10/10. Z oferty knajpy postanowiliśmy skorzystać przy okazji wizyty na lokalnym kąpielisku. Mieliśmy ochotę na normalny obiad i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zjedliśmy rosół z bażanta - ekstraklasa. Do tego sałatka z kurczakiem - swobodnie na 2 osoby, kurczak w śmietanie - delikatesowy, dziecko klasycznie nuggetsy i frytki - nuggetsy własnej produkcji. Do obiadu poszły 2 lokalnie produkowane piwka, pszenicznego-miodowe ! Dawno nie byłem tak zaskoczony. Bardzo dobre jedzenie w normalnych cenach. Polecam !”
“Rewelacyjna cena 13 zł za obiad z dwóch dań. Do wyboru co najmniej dwie zupy i cztery dania główne. Surówki - cztery rodzaje i można nakładać do woli. Czysto. Bar na piętrze. Ponadto 8 miejsc parkingowych przy tym budynku. Polecam.”
“Miłe miejsce z dobrą obsługą. Polecam wybrać się tu na obiad- smacznie i w dobrej cenie”
“Jak zawsze pyszne, świeże, polecam.”
“Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Po prostu typowy hotel, z miłą obsługą, który najlepsze lata ma za sobą, ale jest stopniowo modernizowany (to znaczy, że w zależności od pokoju pozostałości z minionych lat, przeplatają się z wyremontowanymi elementami). Jeśli ktoś oczekuje taniego hotelu to ten jest idealny, ma wszystko co typowy, zwykły hotel - za niską cenę. Jesli komuś nie przeszkadza, że pokoju trafią się "stare drzwi" czy brak nowoczesnych akcesorii - to jest idealne miejsce. Jeśli zaś ktoś szuka "wyższego poziomu" i narzekał, że nie ma tego czy tamtego, a drzwi stare - to musi zerkać na konkrencję, gdzie cena jest przynajmniej 1/3 wyższa. Ja osobiście jestem zadowolony, wyjeżdżam do Łodzi w celach zawodowych i potrzebujego miejsca do spania, z racji, że nie przepadam za "apartamentami do wynajęcia" czy hostelami to szukam taniego hotelu. Ten jest tani, można normalnie się wyspać, odświeżyc, zjeść coś w restauracji czy opłacić dodatkowego usługi jak "śniadanie". Zapewne wróce jeszcze nie raz. Również wielki plus to duży darmowy parking (z dwóch stron budynku). Biorąc pod uwagę, że nocleg tu jest tańszyniż u konkurencji, która prócz nowoczesniejszego budynku nie oferuje nic więcej (oczywiście mówię o hotelach o podobnym standardzie)- ja jestem zadowolony. Darmowy parking też ma duże znaczenie, bo niejednokrotnie przy hotelowych parkingach trzeba dopłacić 50-70 zł za dobe. pozdrawiam”
“Nie zgodzę sie z opiniami-kebab jest bardzo dobry,mięso i surówka świeże,porcja duża,będę tu wracać-polecam”
“Super klimat. Można popić, potańczyć. Drineczki bardzo smaczne. Personel bardzo fajny. Dj grał super muzyke i dziękujemy że pogral ją dłużej niż było czynne :)”
“Przepyszna,bardzo smaczna pizza,polecam tam kupować, bardzo miła Pani oraz wspaniałe robi pizze.”
“Fajne klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem i piwem w bardzo przystępnych cenach. Super pit stop podczas spaceru. Ciekawa alternatywa na obiad. Znowu czynne w sezonie jesienno-zimowym środa - piątek 15-22, sobota - niedziela 12-22. Dla chętnych bilard i dart. Duży parking, cisza i spokój.”
“Jestem mega zaskoczona , dwa lata temu jadłam tam i jedzenie było mega okropne . Dzisiaj syn bardzo chciał wejść i oczywiście zakupiłam porcję na wynos nie zawiodłam się tym razem jedzenie w super opakowaniach zapakowane i bardzo smaczne.”
“Smacznie.. porcja duża obsługa miła”
“Może przydałoby się, aby odświeżyć wykładzinę dywanową na korytarzach, ale i tak uważam, że Hotelu wart jest odwiedzenia.”