Opinie

  1. Malwina M ★★★★★

    Czytam niektóre negatywne opinie i mam wrażenie że ktoś mówi o jakimś innym miejscu. Przedszkole jest super! Córka jest bardzo zadowolona, chętnie chodzi , oczywiście początki były różne, ale nie ma dziecka które od razu chętnie zostanie samo gdzieś w nieznanym miejscu z nieznanymi osobami na cały dzień... Przedszkole organizuje dużo atrakcji, warsztatów, wycieczek. Panie nauczycielki zawsze miłe i uśmiechnięte. Plac zabaw super! Dużo różnych zabawek, ze zbiórek podczas kiermaszy czy pikników pieniążki przeznaczone na doposażenie placu zabaw, w ubiegłym roku zakupiona dodatkowa huśtawka. Serdecznie polecam

  2. Dominika Makrzewska ★☆☆☆☆

    Najgorsze przedszkole jakie może być,dobre dla dzieci bez żadnych problemów ,brak jakiejkolwiek pomocy. Dziecko zostało samo wywiezione do szpitala psychiatrycznego bez opieki z przedszkola ,czas na dotarcie do przedszkola niemożliwy do zrealizowania ,Okropna i złośliwa pani dyrektor.nie polecam

  3. Szaman ★★☆☆☆

    Nie miłe osoby. Nie polecam.

  1. Kamila Baranowska ★★★★★

    Czytałam opinie i trochę się bałam. Okazało się, że przedszkole jest świetne. Córka adaptacje przeszła w kilka dni i teraz jak wychodzi to od progu mówi, że jutro też przyjdzie. Pani Beata jest przemiłą osobą. Ale nie tylko ona, wszystkie panie się uśmiechają, pomagają. Jest dużo fajnych zajęć. Dwa razy w tygodniu jest angielski w formie zabawy i programowanie na dywanie. Nie płacimy nic za to. Ostatnio był koncert Fasolek i Dzień kropki, a nie minął nawet miesiąc. Moja trzylatka ogarnęła toaletę w tydzień. Serio jestem zachwycona przedszkolem i cudownymi Paniami. Serdecznie pozdrawiam. Sama chciałbym chodzić do takiego przedszkola

  2. Anna T ★☆☆☆☆

    Trauma na całe życie. Niechęć do przedszkola z każdym dniem pogłębiana. Krzyki i metody wychowawcze jak z PRL. Pani wychowawczyni nie rusza się od biurka a dzieci same sobie. Niechętnie udzielane informacje o dziecku. Wiecznie mylone dzieci. Pani nie wie o kim mówi ani z kim rozmawia. NIE POLECAM!!!!

  3. Mikołaj Rej ★★★★☆

    Mój syn chodzi do tego przedszkola i jesteśmy z niego zadowoleni, przedszkolanka prowadzaca grupę bardzo fajna (pozdrowienia dla Pani Pauliny) widać że ta praca to powołanie dziecko się rozwija, kadra też ok durze podwórko, lekko zadrzewione ja osobiście polecam

  1. Ania W ★☆☆☆☆

    Najgorsze przedszkole, jakie może być. Dziecko zostało przeniesione, bo każdego dnia była histeria rano, jak tylko usłyszało, że musimy tam pójść. Pani wychowawczyni wiecznie siedząca przy biurku. Brak pracy nad rozwojem dziecka, było zero postępu plastycznego, w zasobie słów, co diametralnie zmieniło się po przeniesieniu do innego przedszkola, pomimo opinii dyrekcji - jak stwierdziła, ja - wyrodna matka, wyrządziłam dziecku niewiarygodną traumę, zmieniając mu miejsce codziennego pobytu, bo jest juz przyzwyczajone. Wypisanie dziecka z p.m. 173 było najlepszą decyzją i teraz moje dziecko chodzi do innego przedszkola z uśmiechem na ustach, codziennie w dobrym humorze, a czasem nawet zapomina się pożegnać, bo już chce iść do grupy i pań które bardzo lubi. Jak widać rytuał codziennego płaczu przy wychodzeniu i smutku w oczach przy przekroczeniu progu przedszkola dało się zamienić na o wiele przyjemniejszy. A wystarczyłoby tylko, żeby panie w 173 zmieniły swoje nastawienie do dzieci, bo wiem, że nadal jest takie, jakie było od innych mam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Miejskie nr 173?

Przedszkole Miejskie nr 173 znajduje się przy aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 62, Polesie, 94-047 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Miejskie nr 173?

Można skontaktować się z Przedszkole Miejskie nr 173 pod numerem +48 426 404 383

Jak można dotrzeć do Przedszkole Miejskie nr 173?

Do Przedszkole Miejskie nr 173 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements