Opinie

  1. dawid m ★★★★★

    Wyjątkowe miejsce z pysznym jedzeniem oraz różnorodnym menu. Udało nam się zawitać już po raz trzeci. Za każdym razem trzeba spróbować coś nowego. Dziś na talerzu zagościły bułeczki Bao oraz naleśniki na słodko na deser. Poprzednim razem nasze podniebienia rozpieszczała pizza orientalna, która nie jest szeroko dostępna w innych miejscach . Lokal jest nowoczesny przyjemny oraz posiada własny ogródek przed wejściem. Obsługa miła, a czas oczekiwania naprawdę nie jest wydłużony. Przyjeżdżam tu z Łodzi, bo warto!

  2. Szymon Szajda (szymsza1) ★★★★★

    Przepyszne jedzenie. Zamówiłem polędwiczkę wieprzową. Mięso było grillowane i ładnie pachniało grillem. Ziemniaki duszone w śmietanie przepyszne. Danie jako całość bardzo mi smakowało. Jedynie mógł być jeden kawałek polędwiczki więcej. Obsługa miła, zamówienie zrealizowane całkiem szybko. Polecam!

  3. Sebastian Szwajkowski ★★★★★

    Miejsce wyjątkowe, zasługuje więc na dłuższą chwilkę uwagi. Sam lokal z doskonałym dojazdem, parkingiem. Budynek aż "pachnie" nowością, środek bardzo przestrzenny, co jest miłą odmianą w stosunku do większości takich miejsc. Nowocześnie. Obsługa doskonale zna menu, to właściwie więcej jak wiedza, to chyba jakiś rodzaj pasji. Samo jedzenie jest po prostu fantastyczne. Dotąd wydawało mi się, że wiem już dość dużo o tym, jak można przyrządzić tak oczywiste danie jak kotlet schabowy z zapiekanymi ziemniaczkami. Otóż nie, to co dostałem podniosło poprzeczkę jeszcze wyżej, było po prostu doskonałe. Kotlet nie był ani niedosmażony ani przesmażony, ziemniaki właściwie nie wiem jak zostały przygotowane, zeby połaczyć w sobie delikatność, a zarazem sprężystość. Na pochwałę zasługuje również salatka Coleslaw, którą państwo najwyraźniej przygotowują sami. Żurek wybitny, doskonałe zrównoważenie "kwaskowatości" i reszty składników. Świetna konsystencja. Ceny bardzo dobre, jak za taką jakość- niskie. Powiedzieć, ze polecam to za mało. 6 gwiazdek na 5. Jesteście super :)

  1. Dominik Charciarek ★★★★★

    Mega kuchnia a właściwie Quchnia przez wielkie Q. Smaczne jedzenie w zasadzie dla każdego podniebienia. Obsługa pełna kulturka. Byliśmy przejazdem ale na pewno tam wrócimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Quchnia?

Restauracja Quchnia znajduje się przy Wojska Polskiego 82, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Quchnia?

Można skontaktować się z Restauracja Quchnia pod numerem +48 576 015 555

Jak można dotrzeć do Restauracja Quchnia?

Do Restauracja Quchnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements